2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822284 بازدید | 669240 پست
وای ممنون امشب دیگه با خیال راحت میخوابم فک کردم سرطان گرفتم😀😀😀😀 انشاالله نی نی کوچولوت صحیح و ...

عزیزم مگه برچسب خدای نکرده سرطان کشکیه، مگه به این راحتیاست!!!! 

ان شاالله هیچ وقت باهاش حتی از دوستانت هم مواجه نشن، خیلی علائم داره 

سلااااااااام دوستاي گلم واي خيلي دلم واستون تنگ شده بود خدا رو شكر ني ني سايت وصل شد 💓💓

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی عملت کرد؟ منم داشتم سپتوم یه دیواره هست دوره رحم که باعث میشه فضای رحم کوچیک بشه و احتمال سقط رو ...

افشان جون دکتر طاهری پناه عرفان نیایش.بتونم عکسش رو هم میذارم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
عزیزم مگه برچسب خدای نکرده سرطان کشکیه، مگه به این راحتیاست!!!!  ان شاالله هیچ وقت باهاش حتی ا ...

سلام زينب جون خوبي عزيزم گل پسرت خوبه 🥰🥰🥰

عزيزم دليل اينكه من همش هماتوم در ميارم چيه واقعا ديگه خسته شدم 😖😖

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2728
سلام عزیزم من سیکلام یا 30 روزه هست یا 33 مشگل تخمکام pcoهست اما احساس میکنم تخمک گذاری دارم روزای 1 ...

سلام عزیزم به نظر میاد رحمتون سرد هست، و هر ماه چند تا فولی غالب داری که فقط یا یکیش آزاد میشه یا نمیشه 

ولی با توجه به امضایی که نوشتی حتما طب سنتی برو

گلم قند خون ناشتا دادی تا حالا؟ نرمال بود؟ 

وزنت بالا نیست؟ 

آزمایش های هورمونی رو کامل انجام دادی؟ 

من یکبارانتقال دادم دوتانگرفت.حالامیخام اینباربگم اگه شدچهارتابزاره سه روزه وپنج روزه راباهم میزاره؟

عزیزم بذار پیشنهادش رو خود دکتر بده، از کجا مطمئنی تعداد بره بالا حتما بگیره؟ رحمت بررسی شده؟ 

چند بار تا حالا انتقال دادی؟ 

نهایتا به دکترت بگو نظرش درباره انتقال دو مرحله ایی برای کیس شما چی هست

زینب جون سلام منو یادته ؟ شنبه روز ۷ پری رفتم سونو به داروها جواب نداده بود ... ۳ تا فولیکول داشتم ...

آره گلم یادمه

ان شاالله زودتر حالت خوب بشه 

گلم احتمالا اقدام خاصی لازم نیست وگرنه دکترت میگفت

نهایت اگر نگرانی زنگ بزن 1490 از کارشناس دارویی بپرس، یا برو داروخانه از مسئول فنی بپرس 

هر چند خیلی بعیده آسیبی بهت وارد کنن، تازه من فکر میکنم کیفیت تخمک اون یکی دو تا فولی خوب باشه و احتمال بارداری هست، خیلی بعیده مشکلی پیش بیاد ولی احتیاطا بپرس

افشان جون دکتر طاهری پناه عرفان نیایش.بتونم عکسش رو هم میذارم

منم تازه هیسترو کردم

اصلا نگران نباش

سپتوم یه مشکل مادرزادی هست و دیگه برنمیگرده

سایزش برات ننوشتن چنده؟

برای من زده بود دو و نیم سانت

راستی منم ۱۱ آذر با طاهری پناه وقت دارم

2738
سلام زينب جون خوبي عزيزم گل پسرت خوبه 🥰🥰🥰 عزيزم دليل اينكه من همش هماتوم در ميارم چيه واقعا ديگه ...

سلام عزیزم خدا رو شکر 

الهی چه قدر جوجه هات ناز دارن و استرس داری تو این بارداری

تا اونجا که یادمه داروهای ضد انعقادی نداشتی دیگه

پس نذار یبوست بگیری اصلا

فکر کنم یکی از قل ها جفتش پایین بود، 

هیچی گلم فقط باید استراحت کنی، دلیلش نامشخصه

اخه میگن کسی که هایپر میشه چون تو لگن و شکم اب جمع میشه اب زیاد خوب نیست نمک بیشتر باید بخورم جذب کن ...

ببخشید اصلاح میکنم گلم، نمک به صلاح نیست چون باعث میشه کلیه ها آب رو دفع نکنن پس ورم کلی بدن بیشتر میشه، نمیگم غذای بی نمک ولی شوری هم به صلاح نیست 

ولی پروتیین باعث جذب اون آب‌های اضافی میشه

مایعات زیاد هم برای جلوگیری از ایجاد لخته خون در عروق میگن باید مصرف بشه

سلام عزیزم خدا رو شکر  الهی چه قدر جوجه هات ناز دارن و استرس داری تو این بارداری تا اونجا که ...

من از اول بارداريم همش دارم خون ميبينم انگار چند سال پير شدم 😭

اصلا يبوست ندارم عزيزم 

اره يكي از جفتا پايين بود حالا تو اين هفته نوبت غربالگيري دوم دارم 

ديشب باز خونريزي كردم البته هفته پيش كه سونو كرد هماتوم اندازه ٧٢*٣٠*٢٠ داشتم كه دكتر گفت خيل بزرگه من چند تا لخته بزرگ دفع كردم كه دكتر گفتم همونا بوده 

همش استراحتم نميدونم ديگه چكار كنم آسپرين و انوكسا رو فقط تا ٥ هفته داشتم ديگه ام استفاده نكردم 

سلام زینبی جون، نمیدونم منو یادته یا نه، من پانکچر شدم دو ماه قبل ولی پروژسترونم یه کم بالا بود برام ...

سلام عزیزم، نه میتونم بگم نا امید باش نه میتونم بگم 

دیگه خیالت راحت

چون بالاخره بتا بالا نیست، ولی خیلی خیلی مورد داشتیم با بتای کم بارداری سالمی رو سپری کردن، پس فعلا داروهاتو ادامه بده توکل به خدا، ان شاء الله جزء همون دسته مامان هایی هستی که ذاتا بتا پایین دارن

سلام . بچم شکرخدا از بیمارستان مرخص شد . از همتون ک دعام کردین متشکرم دوستان . 

سلام عزیزم، خدا میدونه چه قدر به فکرتون بودم، خیلی براتون دعا کردم 

الان بهترین خبری بود که امروز دیدم

خدا رو شکر، ان شاء الله موفقیت هاش رو ببینی😍😍😍😍😍

لیانا جان مراقب کم خونیت باش، علت ریزش موهات هم همین کم خونی هست

بله متاسفانه به خاطر اين خونريزيها كم خون شدم روزي سه تا قرص آهن ميخورم به خاطر جذب بهتر هم پرتقال ميخورم 

توروخدا واسم دعا كنيد