2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818360 بازدید | 669076 پست
 اینا بود عزیزم.  سینال اف ۳ پودر و ۱ آب _  hmg هم ۲ پودر و ۱ آب نه ld نداده بود ...

عزیزم فکر کنم سیکل کوتاه برات خوب جواب نداده 

ولی الانم شما حداقل دو تا فولی داری که ان شاالله با همینا مامان میشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم فکر کنم سیکل کوتاه برات خوب جواب نداده  ولی الانم شما حداقل دو تا فولی داری که ان شاالله ...

من روز دوم پری هم بدون دارو ۳ تا فولیکول داشتم . 

آخه سیکل رو کنسل کرد. گفت چون اسپرم همسرت خیلی ضعیفه فایده نداره. فقط هزینه الکی میکنی.

چه کنم طبیعی اقدام کنم ؟ تا پری بعدی ؟

زینب جون  من خیلی سرفه میکنم دارو هم هیچی نیمکنه  میترسمم هی دارو بخورم الان یه هفته است ...

عزيزم شما واسه سرفه چه دارويي ميخوري منم الكي سرفه ميكنم نميدونم دليلش چيه ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2728
سلام  دوستان  فردا ۱۸ هفتم تمومه برا هفته اینده میخوام برم سونو انومالی و اکوی قلب جنین . ...

سلام عزیزم نسل امید، دکتر صدری تو سیدخندان، دکتر پیری، واسه آنومالی خوبن

اکو قلب هم من مرکز صدر رفتم راضی بودم، آنومالی هم دمتر احمدی انجام دادم خوب بود کارش

عزيزم شما واسه سرفه چه دارويي ميخوري منم الكي سرفه ميكنم نميدونم دليلش چيه ؟

من سرما خوردم عزیزم 

اموکسی سلین . دیفن هیدارمین ساده. استامینوفن بدون کدویین داده 

سرما خورگیم بهتر شده ولی سرفه هام اصلا 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2738
بچه ها من نیم ساعت خونه رو جمع کردم، دوباره لک دیدم. نمیشه که همش بخوابم. کمرم درد میگیره بدتر. چیکا ...

هیچی گلم استراحت کن

نمیگم دائم بخوابی ها، نشسته هم میتونی مثلا بافتنی کنی، مطالعه کنی 

بذار یه کم وضعیتت استیبل بشه بعد تحرکت رو بیشتر کن

بچه ها من کپسول اوا بوست دارم تاریخش گذشته یعنی دیگ نمیشه ازش استفاده کرد ...با این قیمتی که شما گفت ...

عزیزم بخور نترس مشکلی نداره

فقط تاریخش کی بوده؟ اگر مثلا دو سال پیش تموم شده دیگه نخور چون بی اثر شده اغلب مواد تقویتی داخلش

من سرما خوردم عزیزم  اموکسی سلین . دیفن هیدارمین ساده. استامینوفن بدون کدویین داده  سرما ...

من قبلا سرما خوردم ولي خوب شدم حالا اين سرفه ها مونده روم 

منم ميترسم فشار بياد به ني ني ها 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلام عزیزم نسل امید، دکتر صدری تو سیدخندان، دکتر پیری، واسه آنومالی خوبن اکو قلب هم من مرکز صدر رفت ...

زينب جون اكو قلب رو صدري چقدر گرفت ؟

2706