2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822197 بازدید | 669237 پست

نترسید بابا 

چیزی نیست

وقتی غربالگری رفتین دیگه نگران چی هستین

کن از این چیزی که فرستادین سردر نمیارم

ولی مثلا فک کنین بزرگتر یا کوچیکتر از سایزای استاندارد باشه. مگه چه اشکالی داره

خب بعضی بچه ها ریزن بعضیا درشت☺️

اینقد استرس نکشید😉

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
منم انوکسان میزدم البته به من گفته بود میتونی تو بازو بزنی منم تو بازو میزدم. حتی قرمز هم نمیشد جاش. ...

وای نه لیلا جون من یه بار به بازوم زدم چنان کبود شد هنوز جاش نرفته مثل جای سوختگی که میمونه اینم مونده البته پوست خودمم بدجوره جای سوختگی سطحی کبودی روش میمونه

ولی دور ناف خوبه اولاش اندازه یه نقطه قرمز میشه ولی بعد یه هفته اینا کمی کبود میشه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نترسید بابا  چیزی نیست وقتی غربالگری رفتین دیگه نگران چی هستین کن از این چیزی که فرستادین سر ...

عزیزم ببخشید میشه بپرسم شما ایران انتقال دادی یا اونجا؟ می خوام بدونم بعد انتقال میشه رفت یه کشور دیگه؟

دو جا آزمایش دادم هر دو جا مثبت بود سه تا بی بی چکمم مثبت بود 

عزیزم مهلای گل ایشالله بسلامتی مبارکت باشه ⁦👨‍👩‍👧‍👧⁩😁😁😁😁

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
2728

میکرو چ جوریه

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍

بچه ها منفی شدم

بچه های دیگه که کلی مشکل داشتن و لوله هاشون بسته بود مثبت شدن ولی من که مشکلم حاد نبود منفی شود

فکر کنم بدبخت تر از من وجود نداره

همش با خودم میگم نکنه پله بالا پایین رفتم اینطوری شد

حالا چطوری از صفر شروع کنم

اینجام که جواب نمیدن تلفن هارو

من دوباره کی باید برم

این پریودی نه بعدی میشه یا سومی باید برم؟

واااقعااا لوسه....مثل خود آقایون جون عزیزه نه مثل ما جون سخت.پس با این اوصاف تقویت همسرم برای زمان پ ...

شوهر من یه ماه قبل از پانکچرم قرص جینسینگ قرمز خورد و ویتامین ای، ولی نتیجش خوب بود خداروشکر چون من پارسال که پانکچر شدم 23تا تخمک داشتم 5تا جنین امسال 27تخمک 15 جنین، دیگه نمیدونم بخاطر کیفیت اسپرم بود یا تخمکای خودم، منم یه ماهو نیم قبلش اینوفولیک خوردم و ویتامین ای، ولی حالا هرچقدر فرصت دارید ازش استفاده کنید و تقویتیایی که نیازه به شوهرتون بدین

عزیزم ببخشید میشه بپرسم شما ایران انتقال دادی یا اونجا؟ می خوام بدونم بعد انتقال میشه رفت یه کشور دی ...

من یه مورد خاص بودم😁😁

ایران انتقال دادم ولی منفی شد

ماه بعدش دیگه پریود نشدم و طبیعی باردار شدم

من که مشکلی نداشتم خداروشکر

‌حتی دکتر زنان رفتم گفت برا محکم کاری شیاف استفاده کن تو پرواز که اونکارم نکردم

ولی وقتی بچه های اینجارو میبینم بعد از انتقال چقد تحت نظر هستن و دارو مصرف میکنن فک کنم نمیشه. یعنی میشه ها. ولی هزینه ات خیلی بالا میره

چون تا کارای اقامتت و اینا جور بشه باید خودت دکتر زنان بری. و داروهارو ازاد بگیری که هزینه اش خییییییلی بالاس

مگه اینکه از اون مدلا باشی که حامله شدی دیگه نیازی به چکاب نداشته باشی. مثه یه بارداری ادامه بدی

مثلا من تا الان که ماه چهار هستم فقط یه بار دکتر زنان رفتم اونم ازاد

تا کارای بیمه و اینام درست شد و نوبت گرفتم تاریخ ۲۲ نوامبر بهم دادن یعنی هفته اینده

اها اینم بگم که غربالگری نرفتم. چون اینجا هم مثه ایران بیمه شاملش نمیشه و هزینه اش بالا بود. تازه از همه اینا گذشته دیر رفتم سراغش گفتن کلا از تاریخت گذشته🤣🤣🤣

سلفری هم هزینه اش خییییلی بالابود. اونو میتونستم بدم که ندادم😁

اینجوری میشه. بابد اول حسابی فکراتو بکنی😉

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
2738
بچه ها منفی شدم بچه های دیگه که کلی مشکل داشتن و لوله هاشون بسته بود مثبت شدن ولی من که مشکلم حاد ن ...

عزیزم، اینم مثل بارداریه طبیعیه بگیر نگیر داره باید ببینیم خواست خدا چیه منم دوبار منفی شدم الان بار سوممه میخوام انتقال بدم

اگه بازم جنین داری که خداروشکر اگه نه اول حسابی خودتو تقویت کن که جنینای بهترو بیشتری برات تشکیل بشن، انشاالله که این روزا با دوتا نی نیه ناز برات جبران میشه

عزیزم، اینم مثل بارداریه طبیعیه بگیر نگیر داره باید ببینیم خواست خدا چیه منم دوبار منفی شدم الان بار ...

جنین ندارم فقط همین سه تا بود

دفعه بعد کی باید برم بر پانکچر

2 تا پریود یا 3 تا

امروز من پریود شدم اینم حسابه یا ماه بعد میشه اولی

جنین ندارم فقط همین سه تا بود دفعه بعد کی باید برم بر پانکچر 2 تا پریود یا 3 تا امروز من پریود شد ...

سومین پریود بهتره که قبلش خودتو تقویت کنی چون واقعا رو کیفیت تخمک تاثیر داره

منم دومین بار که انتقال دادم اردیبهشت بود جنینام تموم شد دوباره شهریور پانکچر شدم منتها مرداد رفتم دکتر چون سیکلم لانگ بود این سری

وای نه لیلا جون من یه بار به بازوم زدم چنان کبود شد هنوز جاش نرفته مثل جای سوختگی که میمونه اینم مون ...

احتمالا پوستت هم خیلی حساسه شادن جون. چیزی تا مامان شدنت هم نمونده ها عزیزم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
جنین ندارم فقط همین سه تا بود دفعه بعد کی باید برم بر پانکچر 2 تا پریود یا 3 تا امروز من پریود شد ...

اینم حسابه عزیزم میشه اولی، بعدیش نه سومی رو برو به امید خدا

سومین پریود بهتره که قبلش خودتو تقویت کنی چون واقعا رو کیفیت تخمک تاثیر داره منم دومین بار که انتقا ...

مرداد که میشه 4 تا پریود

اردیبهشت-خرداد-تیر-مرداد

من این ماه انتقال دادم

امروز پریود شدم 

سومی میشه دی ماه دیگه درسته؟

احتمالا پوستت هم خیلی حساسه شادن جون. چیزی تا مامان شدنت هم نمونده ها عزیزم

آره متاسفانه جای همه چی روش میمونه حالا خوبه سفید نیستم سبزه ام😅

خدا از زبونت بشنوه عزیزم❤ انشاالله یکشنبه یا دوشنبه هفته ی بعد انتقالمه