2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821388 بازدید | 669209 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خوبین اصلا حالم خوب نیست دیشب با شوهرم دعوام شد تقصیر خودمم هست بعد بهش گفت اصلا لازم‌نیست انتق ...

ماهک جون اصلا نگران نباش.منم از این کارا کردم.خیالت راحت به زودی هردوتون فراموش میکنین.عصبانی بودین یه چیزی گفتین. اصلا مهم نیست.انتقالم میدی .به امید خدا مامانم میشی.... اینا همش میگذره .خودتو درگیرش نکن.

ایندفعه نامه و سایر مدارک رو ببر بیست و نهم فرود دین

اره ایندفه میرم اونجا.ولی چون من بچه دارم و تعداد ای وی افم ناموفقم فقط یکبار این دوتا بهانه خوبیه که تایید نکنن ولی بلاخره از این دیوار به اون دیوار فرجه تلاشمو میکنم شاید این بارم یه اقای خوب سر راهم باشه

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2728
بنظرت یه چیزی گفته؟  

آره بابا 

دختر تو ک همسرتو خوب میشناسی چرا این حرف رو پیش کشیدی؟!! 

ضمن اینکه ببخشید اینهمه هزینه کرده ک بزاره بچه های ایندش ب امون خدا بمونن توی بيمارستان 

امکان نداره 

مطمن باش خودش میاد بهت میگه ک پشیمون شده 

ولی شما هم دیگه از این حربه توی دعواها استفاده نکن عزیزم 

اره ایندفه میرم اونجا.ولی چون من بچه دارم و تعداد ای وی افم ناموفقم فقط یکبار این دوتا بهانه خوبیه ک ...

انشاله 

ربطی نداره برو اونجا سمج بشین و بگو من احتمال سقط داده دکتر 

آهان  امکان داره عکس بادکش رو اینجا بزاری ببینم مدلش رو؟؟

عزیزم الان خونه نیستم ببخشید.یه استکان معمولی بدون دسته هستش که تو خونه داشتم.شبیه این استکان های کمر باریک با این تفاوت که مثل اونا خوشتیپ نیست   کمرش باریک نیست .راسته اومده پایین.

2740
سلام خوبین اصلا حالم خوب نیست دیشب با شوهرم دعوام شد تقصیر خودمم هست بعد بهش گفت اصلا لازم‌نیست انتق ...

چند روز صبر کن اگه اکی شد که فبها اگه نه چند تا حرف بذار الکی تو دهنت دکترت که گفته الان بهترین شرایط رو برای انتقال داری و این همه هزینه کردی اگه صبر کنی ممکنه کیفیت جنین بیاد پایین. از همین کارها که خودت میدونی. 

ماهک جون اصلا نگران نباش.منم از این کارا کردم.خیالت راحت به زودی هردوتون فراموش میکنین.عصبانی بودین ...

خدا کنه کلا دعوا همیشه سر بچس دخترم همش نق نق میکرد منم گفتم اخلاقت خیلی بده و الکی الکی سر این دعوا شد 😥😥

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
آره بابا  دختر تو ک همسرتو خوب میشناسی چرا این حرف رو پیش کشیدی؟!!  ضمن اینکه ببخشید این ...

اره راس میگی منم حوصله نداشتم ناهار درست کنم برای خودم و دخترم وقت پدیکور گرفتم بریم 😁😁😁

اونم خبر نداده بی ناهار 

چند روز صبر کن اگه اکی شد که فبها اگه نه چند تا حرف بذار الکی تو دهنت دکترت که گفته الان بهترین شرای ...

وای نمی دونی چه عجوبه ایه که هیچ حرفی و قبول نمی کنه همه چی و سرچ می کنه تطلاعات کامل میگیره همه دکترامم اومده باهام 

ولی این اخلاقم داره یهو میاد خونه میگه بیا بغلمو چی بگم ایشالا درست بشه