2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818725 بازدید | 669096 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام‌خداروشکر من پری شدم تاحالا انقدر برتی پریود شدن منتظر نبودم و خوشحال نشدم😂😂😂😂

راست میگی منم هرموقع میخواستم برم برای پانکچر یا انتقال لحظه شماری میکردم برای پریود😅😅😅

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
راست میگی منم هرموقع میخواستم برم برای پانکچر یا انتقال لحظه شماری میکردم برای پریود😅😅😅

اره بخدا حالا پریم تموم بشه حتما میرم پیش دکترم که ببینم کی باید برم و اینکه اگه اون تایم نبود تلفتی ازش بگیرم مثل دفعه قبلم نشه خودمو الکی کشتم 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
سلام خانما من دیروز عمل پانکرانچ یا همون تخمک کشی رو داشتم الان خیلی شکمم درد میکنه یعنی مثل این می ...

سلام، عزیزم یه مقدار دل درد کاملا طبیعیه، استراحت داشته باش خوب میشی انشاالله

هایپر که نشدی؟

راستی من پریام ۳۰ روزس امروز پری شدم ۲۱ ماهه بعد میشم یا نه امکان داده زودتر یا دیرتر بشه؟

2738
سلام خانما من دیروز عمل پانکرانچ یا همون تخمک کشی رو داشتم الان خیلی شکمم درد میکنه یعنی مثل این می ...

طبیعی فقط کارای سنگین نکن اصلا خیلی خم و راست نشو 

زینب جون آب هویج برای تقویت اسپرم خوبه ؟ من تقریبا هرشب به همسرم یه لیوان بزرگ میدم می خوره میگم نکن ...

پنگول جون دکتر به شوهر من قط یه ویتامین داد البته مشکلی کلا نداشت می خوای عکسشو برات بفرستم؟

سلام عزیزم منم زمانی ک پانکچر کردم حتی از چند روز قبل از عملم این حالتهارو داشتم تخمدانهام ورم کرده بودو احتمال پیچ خوردگی داشت اینا طبیعیه .البته من هایپر خفیف شدم و فقط باید هر چی دکترتون گفته انجام بدیو .من تا 3 روز اول رو کامل استراحت کردم اروم از رختخواب بلند میشدم و نماز روی صندلی نشسته میخوندم و دسشویی فرنگی میرفتم تاچند وقت و مواد غذایی پر پروتئین باید بخوری اصلا کار سنگین نکنی و خم و راست هم نشو انشالله خوب میشی زود

خداجونم جنین هامو به تو سپردم سفت و محکم و صحیح و سالم برام نگهشون دار 😍
پنگول جون دکتر به شوهر من قط یه ویتامین داد البته مشکلی کلا نداشت می خوای عکسشو برات بفرستم؟

بزار بی زحمت عشقم 😘دکتر من هیچ قرصی برای تقویت اسپرم نمیده انگار اصن اعتقادی نداره من خودم فقد خوراکیای تقویتی میدم بهش😓

راستی من پریام ۳۰ روزس امروز پری شدم ۲۱ ماهه بعد میشم یا نه امکان داده زودتر یا دیرتر بشه؟

پانکچر شدی شما؟ 

برای من یه کوچولو بهم میریزه سیکلم، در حد 2،3روز جلو مینداختم اونم تاثیر داروهاست دیگه این سری دکتر بهم ال دی داد گفت مرتب بشی برای انتقال، الانم که دارم استرادیول میخورم احتمالا هفته ی آینده انتقالمه اگه خدا بخواد

پانکچر شدی شما؟  برای من یه کوچولو بهم میریزه سیکلم، در حد 2،3روز جلو مینداختم اونم تاثیر دارو ...

اره هفته پیش یکشنبه شدم دکتر گفت پری شدم‌نه پری دوم برم که وارد سیکل انتقال بشم 

ایشالا دوقلو رهت بچسبه حالت جا بیاد😂😂

2706