2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818757 بازدید | 669097 پست
عزیزم هزینه اش زیاد نیست  اگر برات لازم دید مینویسه خودش، و اگر گفت حتما انجام بده

زينبي جون زماني كه داريم استراديول ميخوريم براي انتقال جنين فريز ميشه نزديكي داشت؟! دچار لكه بيني نميشيم كه خدايي نكرده سيكل كنسل بشه؟!

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
آخه اون طفل های معصوم تو 8 روز چطوری وقت کنن هم خودشونو به رحم بچسبونن هم انقدر هورمون تولید کنن که ...

مرسی گلم خیلی قوت قلب بود برام انشالله مثبت بشه خبر شو همینجا میدم

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیدونم حرفم شعاره یا نه ولی ان شالله خودم به انتقال برسم میخوام قشنگ صبر کنم تا موعدی که دکتر گفته بلکه هم یکی دو روز اون ور تر برم آزمایش چون اگه جواب مثبت باشه ان شالله که اون موقع با اطمینان بیشتری مطلع میشم و نیاز به تکرار چند باره آزمایش نیست اگر هم خدایی نکرده خدایی نکرده زبونم لال منفی بود حداقل چند روز بیشتر احساس مادر شدن رو دارم. بی خبری خوش خبریه 

2731
خدا را بی نهایت شکر ، نگران لکه بینی هم نباش با مطب تماس بگیر شاید باید شیاف اضافه کنی 

ممنونم غزل جون ، تست نزدی خودت؟

راستش مطب تماس گرفتم بار اول که دیدم گفتن لانه گزینیه اونم تازه منشی گفت اصلا نزاشت حرف بزنم بعدش سریع قطع کرد،تو گروه خ دوستی هم نوشتم ولی اصلا چیزی نگفت 

خانمها من روز هشت انتقالم بی بی زدم منفی بود یعنی دیگه امیدی نیست فقط لطفا حقیقت رو بگید امیدواری ال ...

عزیزم من دوستم چهارشنبه انتقال داد من شنبه هفته بعدش ، اون روز ۱۲ بی بی گذاشت یه هاله به زور مشخص بود یه بی بی چک دیگشم اصلا نشون نداد ،من روز ۹ گذاشتم ۵ دیقه نشون داد واضح ، بدن با بدن فرق میکنه عزیزم ناامیدی کار شیطونه 🤗🥰

ممنونم غزل جون ، تست نزدی خودت؟ راستش مطب تماس گرفتم بار اول که دیدم گفتن لانه گزینیه اونم تازه منش ...

من هنوز جرات زدن بی بی چک پیدا نکردم به قول دوستمون بی خبری خوش خبریه🤗مونا جون من تو گروه عضو شدم همون نصر۳ منظورته ؟

بر یوسف گمگشته زهرا صلوات
2738
عزیزم من دوستم چهارشنبه انتقال داد من شنبه هفته بعدش ، اون روز ۱۲ بی بی گذاشت یه هاله به زور مشخص بو ...

مونا جون چند تا انتقال دادی؟ من احساس می کنم مال شما دوقلوئه حداقل که انقدر زود تو ادرار معلوم شده 

عزیزم بپرس اگر با چشم انسان بررسی میشه یعنی معتبره اگر با کامپیوتر بررسی میشه که نه  ولی احتم ...

آره فکرم مشغول شد حتما می پرسم ببینم با چی بررسی می کنن مرسی عزیزم 🤔

من هنوز جرات زدن بی بی چک پیدا نکردم به قول دوستمون بی خبری خوش خبریه🤗مونا جون من تو گروه عضو شدم ه ...

مثه اینکه نصر ۳ جدیده قک کنم حالا فرقی هم نداره عزیزم ،اره عزیزم میفهممت 😍😍😍ایشالله که خوش خبر باشی عزیزم

2706