2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818251 بازدید | 669069 پست
سلام دوستان من برای آی وی اف پانکچر شدم از ۱۵ تا تخمک ۱۰تاش جنین شد. فقط دوتاش کیفیت داشت یکیشو گفت ...

ناراحت نباش عزیزم با ی جنینم شانس داری برای بارداری ان شاءالله با همین دو تا باردار میشی

خدا جونم شکرت...
ناراحت نباش عزیزم با ی جنینم شانس داری برای بارداری ان شاءالله با همین دو تا باردار میشی

ممنون گلم ولی وقتی زنگ زدم اینجور گفت خیلی حالم گرفته شد من بچه ندارم و از دار دنیا یه بچه میخوام شانسم خیلی اومد پایین بازم توکل به خدا 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها من این ماه یک هفته یعنی از ۲۰سیکل تا ۲۸سبکل انتی بیوتیک خوردم براب عفونتم..دیروز این بی ...

فکر نمیکنم آنتی بیوتیک ربطی به هورمون بتا داشته باشه. برو آزمایش بده. مبارکه ان شالله خیرش رو ببینی. 

ممنون گلم ولی وقتی زنگ زدم اینجور گفت خیلی حالم گرفته شد من بچه ندارم و از دار دنیا یه بچه میخوام شا ...

غصه نخور الکی. انشالله که همین دو تا برات میگیره. توکل به خدا. نمی دونم شما چطوری هستی ولی من وقتی تا ته چیزی رو میبینم آروم تر میشم. نهایت نهایت نهایتش یه درصد هم نشد شما که یه بار برات جنین تشکیل شده بار دیگه هم میشه. 

2728

سلام بچه ها من دو ماه پيش پانكچر شدم و بعدشم ٣٨تا جنين تشكيل شد

بعد دكتر از بيمارستان رفته كلينيك خصوصي 

و گفت جنين ها رو خودتون بايد انتقال بدين

امروز انتقال داديم ب كلينيك حالا هم استرس دارم چون ميترسم كيفيت جنينا تغيير كرده باشه

با فريز كردن يا جابجايي بنظرتون كيفيت جنين تغيير ميكنه،؟

قبول دارم تا حدی ولی خب خیلی میترسم سیکلوژست رو قطع کنم واسه خودم چون هم جفت پایین دارم هم سرکلاژ کر ...

عزیزم انشاللله که خیره اره منم بعضی وقتا میترسم 

انشاللله خدا خودش تا اخرش حافظ و نگهدار هممون باشه و به سلامتی و به موقع بچه هامونو بغل کنیم👐🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2738

سلام زینبی بابا یادتونه منو...دیروز فهمیدم اونا سرمهای ای وی ای جی  رو باید تو یک وعده میزدم .خود دکترم و ماما هم گیج شده بود گفتم الان دوماهه بمن میگید تو سه وعده بزنم بعد یهو میگید هر سه تا رو امروز بزنم؟پس چرا تو نسخم فقط ستا نوشتید لااقل ۹ تا مینوشتید .اخه سه دفعه باید بزنم یکی قبل انتقال یکی زمانی که مثبت شد یک سری هم ۲۰ روز بعدش.انقد اعصابم خورد شد گفتم دیگه بهم تاییدیه نمیدن اوندفعه هم خدایی شد حالا من چکار کنم ...راستی قرار بود جنینهامو بلاست کنن دیروز بهم گفتن جنینهات بلاست نمیشن و شنبه قراره برام انتقال بدن.بنظرتون چرا بلاست نشد اخه رو برگم نوشته کیفیتشون آ هستش

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
نه عزیزم اصلا این جوری نیست  تو انتقال فرش اصلا استرادیول نباید بدن چون غلظتش توی خون بالاست و ...

زینب جون پس چرا تو‌ انتقال فرش من استرادیول داده بود؟😕😢😔، نکنه منم برا همین‌منفی شدم؟؟!!😢😢

2706