2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822230 بازدید | 669237 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله گلم همون روز  البته اغلب بهترین اسپرم رو جدا میکنن و مستقیم داخل تخمک تزریق میکنن، به این ...

درسته عزیزمممم..ولی تو روش میکرو فکنم فقط ی تخمک و ی اسپرم میزارن ک جینن شه درسته یا اشتباه میکنم؟؟؟

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
عزیزم واقعا خدا را شاکرم از اینکه دوستای خوبی مثل شما اینجا دارم که اینقدر بهم آرامش میدیدراستش ادم ...

عزیییزم...واقعا حق داری.منم ساکن تهران نیستم و رفت آمد میکنم و همه مشکلات تو هم دارم.درست میگی.همه آدمها توی هر شغل و حرفه ایی ممکنه اشتباه کنن و یه چیزی رو فراموش کنن ولی بعضی جاها بهای اون اشتباه خیلی سنگینه و متاسفانه عواقبش متوجه شخص دیگری میشه نه اون کسی که اشتباه کرده . به هر حال به این چیزا فکر نکنیم بهتره.امیدوارم که این آخرین انتقالت باشه و به زودی با خبر مامان شدنت خوشحالمون کنی.یادت باشه حتما خبرم کنی.  

2728
هرچند برای شخص من یکم خنده داره طبیعی باردار شدن ولی باز چشم امید دارم به معجزه خدا. از این طرف هم ه ...

آخ گل گفتی..من خواهرم بچه دومش رو توی 42 سالگی آورد و هنوز 2 سالش نشده الان دوباره ناخواسته باردار شده  با یه بتای بالاااا....حکمت خدارو دیدی ....یه کسایی یه جورایی باردار میشن که آدم میمیونه توی کار خدا...منم مثل شما بچه نمیخواستم ولی حالا که میبینم نمیشه از قبل حریص تر شدم و صبح با فکر باردار شدن میگذره

باشه عزیزم،  زیر پایی دارم پلی نمازخونمون پله داره نمیدونم اگه پله ها رو آروم برم نمازخونه بهتر ...

نه عزیزم من انتقال چهارمم بود/ 

پله هم رفتم ولی با احتیاط

فقط هم این سری که اومدم سر کار مثبت شدم

2740
چه خوب، پس راحت مقعدی بذار، واژینال کثیف کاری داره و احتمال لک بینی رو بالا میبره این تجربه خودم و چ ...

زينب جون من جمعه كه پريوديم تموم شد

از اونموقع تا حالا همش لك بيني دارم خيلي كمه ها در روز

ولي خب بازم هست

ممنونم عزیزممم...فکنم‌همون سه ماه طول بکشه بیشتر دکتر برای مریضیشون‌استراحت میدن ب بدنشون ک‌بهتر جوا ...

فرش یعنی تازه. یعنی جنین را بعد از پانکچر بدون فریز کردن انتقال بدن

بلاست هم یعنی جنین 5 روزه

هزینه سالانه هم بستگی به تعداد جنینها و تعداد نی که جنینها را توش میزارن فرق میکنه

فرش یعنی تازه. یعنی جنین را بعد از پانکچر بدون فریز کردن انتقال بدن بلاست هم یعنی جنین 5 روزه ه ...

فکنم‌ بلاست بهتر باشه درسته؟؟؟؟

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.