2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864547 بازدید | 672328 پست
نه امگا ٣ نداره. اگر قرص امگا٣ جدا بگيرم بخورم ضرري نداره؟ هفته اي دوتا بخورم؟

نه گلم هیچ ضرری نداره 

فقط اگر هر هفته دو بار ماهی میخوری دیگه نیاز به امگا 3 نیست

اگر مثلا یک بار ماهی خوردی، تو اون هفته 1 بار امگا 3 باید بخوری

اگر کلا تو اون هفته ماهی مصرف نکردی اون وقت میشه دو بار در هفته

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام دوستان عزیزمیدونم هرکدوم ازشمامشک داریدوشایدوقت نکنیدجواب بدین ولی خواهش میکنم اگه کسی وقت کرد ...

سلام عزیزم، خوش اومدی، گلم اینجا هر کی بلد باشه از هیچ کمکی دریغ نمیکنه عین خونه دوم همه ماست، فقط نمیشه دائم آنلاین بود واسه همین ببخش اگر یه کم دیر جواب داده میشه، خودم گاهی چند روز دیرتر به پستها میرسم، ولی اعلان ها رو سعی میکنم زود جواب بدم

اما واسه کیس شما خیلی بابت اون سقط متاسفم، ان شاء الله به زودی دلت شاد بشه

آزمایش های هورمونی رو کامل انجام دادین؟ مرکز ناباروری رفتین؟ 

همسرتون آزمایش اسپرم تو مرکز ناباروری داده؟ 

از جنین سقط شده آز ژنتیکی نگرفتن اون موقع؟ 

2731
پرینا مکس همون که یه مدل پره ناتال بود که دو مدل قرص توش بود ، یکی ۳۰ تایی و یکی ۶۰ تایی. جلدش صورت ...

آره دو مدل قرص داره، یکیش صورتی واسه بعد از زایمان هست

یکیش سبزآبی هست واسه بارداری، عکس یه خانم باردار روش هست

زينب جون اين دوتا با هم چه فرقي ميكنه ؟

گلم پایینی ففول هست و برای کم خونی شدید فقط باید مصرف بشه چون دوز آهن‌ 150 هست

ولی بالایی برای ماها اوکی هست 

هر دو رو هم دکتر فقط باید تجویز کنه چون زیادی مصرف آهن هم به صلاح نیست 

بچه ها ۱۳/۴خیلی کمه مگه ن؟

عزیزم رشدبتامهمه،انشاالله دوروزبعدتکرارش کن حداقل دوبرابربشه یعنی دیرلانه گزینی کرده وداره رشدمیکنه،دوروززودترم ازمایش دادی اخه،انشاالله ک دوبرابرمیشه،استرسوازخودت دورکن

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
دوستان کرم پود شون رو شما استفاده کردید؟تو بارداری و اینا چه کرم پودری میشه زد من واقعا صورتم داغونه ...

ضدافتاب اِلااروفک کنم خوب باشه ازداراوخونه سوال کنین راهنمایی میکنن،من همیشه ازش بعنوان کرم پودراستفاده میکنم خیلی خوبه

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود

عزیزمی زینب جان کاری نکردم، 💖😍🌺

عزیزم زنگ بزن داذوخانه 

با دستگاه میان در خونت 

دارو رو میدن کارت میکشی والسلام 

یا اینترنتی پول رو پرداخت کن 

بعد بک  روزه میرسه دستتت

صمنا پول پیک هم نمیدی چون رایگانه 

اینطوری فکر نکن عزبزم همه مراکز مثبت و منفی داره ، خیلی از دوستان اینجا از ابن سینا  مثبت شدند ...

دقیقا همینه، واقعا علم پزشکی اون قدر پیچیده هست و اما و اگر داره که عقل آدمیزاد قد نمیده

فقط قطعا منظور بدی هم نداشتن، فکر کردن اطلاعات ما زیاد نیست گفتن کامپکت همون بلاسته که دوستمون استرس نگیره، خیلی مسائل ممکنه پیش بیاد 

ان شاالله که مامان بشه با همین انتقال

عزیزم من نمی گم اگه من مثبت بشم مرکز خوبیه یا اگه منفی بشم مرکز بدیه من از عملکردشون ناراصیم میدونی ...

عزیزم ان شاالله مامان میشی همین دفعه و هیچ مرکز ناباروری دیگه ایی نیاز نیست پاتو بذاری

برات صلوات میفرستم تا روز جوابت، هر وقت یادم بیاد برای شما و تیارا جون و بقیه دوستان منتظر جواب آزمایش مخصوص دعا میکنم

ان شاالله که مامان میشی

سلام دوستان امروز رفتم برای انتقال، از ده تا تخمک فقط دوتا جنین تشکیل شدش!  ناراحت شدم،  ه ...

عزیزم فکر فقط با آژانس برو و برگرد این مدت رو، اگر سر کار خسته شدی حتما یه جا پیدا کن در حد 5 دقیقه دراز بکشی، منم اون روزی که از صبح تا شب کلاس داشتم تو روزهای بعد از انتقال، همین کارو میکردم

با اسنپ میرفتم کلا که خسته نشم 

کارهای خونه هم هر چه قدر خسته نمی‌شدم انجام می‌دادم، اصلا به خودت فشار نیار هم بیرون کار کنی هم تو خونه سنگ تمام بذاری

غذاهای کم درد سر درست کن 

فکر کنم تغذیه هم گفتم یادم نیست، اگر نگفتم بگو دوباره برات توضیح بدم

ممنون تارای عزیزم راستش دیروز موقع انتقال و بعدش خیلی زیاد حرص خوردم همین جور بی اختیار اشکام میریخت ...

آهان پس بگو کلی چیز روی هم جمع شده بود

عزیزم ان شاالله اون مشکل مالی هم درست میشه زودتر خیلی سخته واقعا تو این دوره زمونه آدم منفی بشه یهو از لحاظ مالی

ولی گلم الان که آروم شدی شرمنده به عنوان خواهر کوچیکت میگم، هیچ وقت یه مرکز رو نگو بده، خیلیا با هزار امید و آرزو و تحقیق و قرض یه جا رو انتخاب میکنن، با دو دلی جلو میرن، یهو ته دلشون خالی میشه، بی اعتماد میشن

نمیگم همه جا و همیشه عالی عمل میکنن تو این مراکز ولی خب امکاناتشون تو کشور حرف اول رو میزنه، قطعا نیت بدی نداشتن که گفتن کامپکت همون بلاسته، میخواستن با روحیه ادامه بدی چون حتما موارد مشابه دیدن که مامان شدن، دیگه نمی دونن الان با چند تا کلیک کلی اطلاعات ریز و درشت رو سرمون میریزه

2706