2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671266 پست
خخخخخخخخخ من بدتر شدم😬😬😬😬 بعد دکترم گفت نباید خود سیرابی رو میخوردی، گفت باید میذاشتی حسابی بپز ...

من شنیدم نباید تو خونه خودت پخت شده باشه که بوش به مشامت نخوره. چون مامانم واسه دخترخاله اش خودش پخت برد خونه شون گفت بوی پختش نباید بخوره بهش

چی بگم 😥اگه شوهرم قبول کنه بیاد خیلی خوبه ولی ...

گلم اگر تهران تونستی که هیچ ولی نشد خودت قم برو اول صبح بری میتونی تا قبل تاریک شدن هوا برگردی، نگران نباش

قبل بارداری خیلی مستقل بودم تنهایی همه کار می‌کردم واسه همین بهت میگم با خیال راحت برو قم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
عزیزم سیاه دونه و کنجد رو اگر نجویی دفع میشن تو معده هضم نمیشه درسته باشه

من میریزم آسیاب یه کم که خرد شد میریزم تو عسل.تا حالا چندبار دونه هاش اومده زیر دندونم.خیلی تلخه.مگه میشه جوید؟

خدایا شکرت  
مرسیییییی زینبی جون خدا ازت راضی باشه  ک جواب همرو میگین یکم جلوتر عکس گذاشتم تقریبا معلومه

گلم رسیدم بهشون، نوشتم یه ذره کم خونی داشتی و لووتیروکسین باید مصرف کنی 

ذخیره هم بالاست و احتمال هایپری داری گلم باید با شروع تحریک تخمدان رژیم پر پروتیین یادت نره 

تو این مدت تحرک و ورزش و آب زیاد و میوه هم عالیه

دوستم حتما موقع خوردن آسیاب کن از قبل آسیاب نکنی بهتره

آخه خوندم که اگه آسیاب کنی و همونطور بمونه اثرش میره ولی اگه قاطی عسل کنی خاصیتش میمونه.

ضمنا آخه هردفعه سختم میشه یه ذره بریزم آسیاب برا یه قاشق

خدایا شکرت  
2706