2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671266 پست
عزیزم چی شد جواب سونو؟ 

بازم آبش کم بودش مث اول و خونرسانی هم کمتر از اولش شده بودش ولی بازم گفتش باز بیمارستان بستری باش روز شنبه بازم سونو رو تکرار کن

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چکنم ضربان قلبمو کنترل کنم سر اسپکلوم😔

عزیزم داروی ضد استرس که رده اش تو بارداری B  باشه نمیشناسم 

تا میتونی قرآن بخون 

کاش بهشون گفته بودی با بيهوشي انتقال بدن اگر خیلی نگرانی، یا فردا ناشتا برو و اب هم نخور شاید قبول کنن 

برای منم فقط ۳ تا نوشته یکیشو باید سه روز قبل انتقال بزنم یکیشو روزی که مثبت شد یکی دیگش رو ۲۸ روز ب ...

من فقط مشکل غلظت خون داشتم 

ولی چون سومین باری بود ک میکرو میکردم از طرازی خواستم هر دارو یا هر کاری ک لازمه انجام بده چون واقعا هم داشتم ناامید میشدم 

اینه ک هم سرم داد هم چسب جنین 

هم گفت شب قبل نزدیکی داشته باشیدهم آمپول دی زدم شب قبلش خلاصه همه راه‌هایی ک میدونستم رفتم 

ولی واقعیت اینه ک همه چیز دست خداست 

شاید ایندفعه خیلی خیلی دلشکسته تر بودم و مثل ابر بهاری گریه میکردم و از اون عمق وجودم خواستم چراغ خونم روشن بشه الانم یاد اونروزا افتادم و اشکام سرازیر شدن 

خدا بحق مادر دلسوخته علی اصغر دل همه خانومای اینجارو شاد کنه و اونایی ک ک مادرن بچه هاشونو حفظ کنه 

2731
ان شاالله همیشه بخندی ولی خیلی عجیبه اصلا این دعوا😂😂😂😂

😂😂😂😂😂خدا کنه واقعا باردار باشم 

اصلا هرروز داداشم بیاد دعوا کنه باهام 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
بازم آبش کم بودش مث اول و خونرسانی هم کمتر از اولش شده بودش ولی بازم گفتش باز بیمارستان بستری باش رو ...

ان شاالله چیزی نیست گلم و سالم میاد بغلت 

بتامتازون الان بزنی اثرش شروع میشه تا شنبه؟ ازشون بپرس اگر خوبه و تا حالا برات نزدن، خوبه دریافت کنی و دیگه لازم نشه بچه تو دستگاه بره

عزیزم داروی ضد استرس که رده اش تو بارداری B  باشه نمیشناسم  تا میتونی قرآن بخون  کا ...

آخه به داروی بیهوشی هم حساسیت دارم بلافاصله بعدش یبوست شدید میگیرم 😭

میسپرم بخدا دیگه چاره ای نیس

شما دکترت کی بود؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست..
آخه به داروی بیهوشی هم حساسیت دارم بلافاصله بعدش یبوست شدید میگیرم 😭 میسپرم بخدا دیگه چاره ای نیس ...

عزیزم چه قدر گناه داری، ان شاء الله چیزی نیست و راحت برات میگذره، خصوصا چون فلزی هم هست اسپکلوم خیلی خوبه 

به مامان شدنت فکر کن و چیزای خوب حسابی قرآن بخون دعا بخون 

دکتر مشایخی هست

آهان سوره ذاریات بنویس و ببند دور شکمت، ان شاء الله مامان میشی عزیزم 

عزيزم خيليا بهم گفتن بخور  آخه من چون اصلا دوست نداشتم قبل بارداري نميتونستم بخورم  ولي ...

خخخخخخخخخ من بدتر شدم😬😬😬😬

بعد دکترم گفت نباید خود سیرابی رو میخوردی، گفت باید میذاشتی حسابی بپزه تا فقط دو قاشق آب ته قابلمه بمونه و بعد همون دو قاشق عصاره ش رو بخوری

همه من رو دعوا میکنن چرا هیچی نمی خوری به اون بچه ها باید غذا برسه ولی واقعا نمی تونمممم

عزیزم درکت میکنم، ولی تا هفته های 20_24 تغذیه جنین از ذخایر مادر هیت و به مادر ربطی نداره خدا رو شکر 

فقط مایعات رو دریاب

2706