2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821389 بازدید | 669209 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشيدا سوالم زياد شد براي شما هم روش نوشته بود زير زباني؟ مثل اينكه اين هورمون ملاتونين تاثير داره ...

نه عزیزم این چه حرفیه

من چون دونه ای گرفتم ریختش تو نایلون واسم، تو جلدش نبود، قرصش سفید بود و کوچولو

آره دکترم گفت خیلی موثره، ولی من جایی ندیدم چیزی دربارش بنویسه که مرتبطه شاید فعلا در حد تحقیقاته

حالا رفتم بهش بگم ببینم برای انتقالم بخورم یا نه

حالت گیجی واسه اینه که قرص خوابه شاید کم کم عادت کنی

برای چند روز بهت داده؟

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2731
عزیزم من نمیدونم دقیقا.ولی بنظرم اینکه جنین شناس تازه کار نباشه خیلی مهمه..من بیشتر برا اینکه بهمون ...

خداروشکر دلارام جون. به خدا خیلی ها با اهدایی هم بچه دار نشدن. ایشالا اینبار مامانی عزیزم اونم با جنین های تپل مپلی خودتون. این دکترا بعضی هاشون واقعا علامه هستن،دیدی ادم مریض میشه،نمیفهمن مشکل چیه،سریع میگن مال اعصابه باید مدارا کنی. الانم علمش رو که ندارن سریع میگن برید اهدایی!

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
من بابیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی نیر و مسلح دیدم این قیمته. بیمه های دیگه ر خبرندارم. امامیت ...

انوکسان واسه چیه ؟بمن تا بحال نگفتن .چجوری بیمه کنم

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
گلم در مورد سرم دوستان که داشتن میان راهنماییت می کنن  واسه اضافه وزن هم خیلی قابل پیش بینی نی ...

اخه چاقی با پردنیزولون خیلی باعث شده قیافم تابلو بشه.فک میکردم هر چی دوزش کم بشه کمتر و کمتر چاق میشم اما ظاهرا همین دوز روزی ۱۰ تا هم باعث شده چاق بشم 

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
اره منم بهش گفتم بره پیش دکتر طاهری پناه..فکرکنم واسه محیا دکتری مثل طاهری پناه خوبه که همه چیزو برا ...

آره سارا جون. حداقلش اینه که استرس محیا کم میشه،چون دکتر صبور و متعهدی هست.

راستش من تو این سن و سال فهمیدم بعضی وقتا هیچ کار نباید کرد،باید صبور بود و آروم. وقتی آروم باشی خود بخود راه درست پیدا میشه. البته از اول راه درست مشخص بود اما از بس ما خودمونو به درو دیوار میزنیم و شلوغ میکنیم که اون مسیر درست رو نمیبینم.

برات بارداری شاد و آرومی آرزو میکنم نازنین.

2740
نه گلم اصلا  البته اون موقع شیاف واژینال میذاشتم ولی چیزی حس نکردم

زینبی سینه دردم داشتی؟؟؟من از روز شش ای یو ای تا الان که روز یازدهه تمام علایم پریودو دارم به جز لکه بینی.سینه هام داره میترکه.زیر دل و کمرم درد میکنه.معمولا سه جهار روز قبل مریود اینجوری میشدم الان از هشت نه روز به موعدم این علایمو دارم

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
ببخشيدا سوالم زياد شد براي شما هم روش نوشته بود زير زباني؟ مثل اينكه اين هورمون ملاتونين تاثير داره ...

برای من این بود

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
زینبی سینه دردم داشتی؟؟؟من از روز شش ای یو ای تا الان که روز یازدهه تمام علایم پریودو دارم به جز لکه ...

عزیزم انشالله خدا اون کودکی که منتظر آغوشت هست رو به تو رسونده.

ضد انعقاده عزیزم. راجع به بیمه خبر ندارم

برای چه کسانی میدن؟من مشکلم انتی پی تی او هستش.از دماه پیش پرد نیزولون مصرف میکنم سه تا سرم هم باید تو سه موعد بزنم .اما نگفتن انوکسان قراره بهم بدن ینی به منم میدن؟قیمتش چنده ینی؟ 

عزیزم انشالله خدا اون کودکی که منتظر آغوشت هست رو به تو رسونده.

مرسی عزیزم.یهو یه حالی شدم.ایشالا نفست حقه و آرزوم برآورده شه💞💞

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
عسل رو منم تازه فهمیدم، گویا به خاطر میزان کم سم بوتولینوم که داره  ولی ماهی پرورشی مشکلی ندار ...

یعنی تو کل بارداری نباید عسل بخوریم؟ دیشب همسر من شیر موز درست کرد برام با عسل! نکنه حال بد دیشبم بخاطر اون بوده؟؟؟ٌ!!!