2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818151 بازدید | 669054 پست
آغا چرا به نی نی گرسنگی میدی بخور گلم  این همه زوم کردن نیاز نیست،مثل اینکه بخوای روی عملکرد ق ...

چشم عزیزممم 

اخه خودمم سعی میکنم کمی بیخیال بشم مامانم و خواهرام اینقدر زوم کردن خوب و بد میکنن بدتر ب شک میوفتم 😁

مثلا ظهر به شوخی روی برادرزادم با دست توپ پرت کردم با جیغ بنفش مامانم رو ب رو شدم که بچه افتاددددددد 

یا مثلا تا میخوام یکم بشینم مامانم میگه وااای ب کمرت فشار اووووومد بگیر بخواب 

وقتی میخوام راه برم برای دستشویی رفتن اصلا احساس میکنم سرم گیج میره بس ک دراز میکشم 😣

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
اگر مخصوص خانم های باردار باشه راحت استفاده کن 

اخه ننوشته روش عقط نوشته بانوان 

شوهرمم هر چی داروخونه گشته میگه نیست که مخصوص خانم باردار باشه فقط بانوان . دوشیزگان و اونایی که یایسه هستن 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم عزیزم  واسه تحرک چی ؟ میتونم راحت بلند بشم بشینم و راه برم ؟ اخه مامانم تا منو میبینه ...

عزيزم آروم راه برو تو خونه قدماتو آروم بردار 

بزار خونرساني انجام بشه دولاراست نشو چيز سنگين هم بلند نكن همين 

خودت باش تو ورژن آروم تو 😍

انشاالله مامان شدي 🤲🏻

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
ليانا جون مباركت باشه كه خدا بهت هم دخملي داده و هم پسري . 😍😍😍

ممنوووون مامان سبحان عزيز خدا گل پسرتو دختر نازتو حفظ كنه 💋💋💋

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2731
ای ننه چقدر باحال هزاررر ماشاللله    

قربونت بشم عزيزم قسمت خودت انشاالله😘😘😘

من دو هفته قبل از پانکچر خوردم دکترم گفت برای تقویت تخمک خیلی تاثیر داره، ولی تو نت دیدم نوشته قرص خ ...

ببخشيدا سوالم زياد شد براي شما هم روش نوشته بود زير زباني؟

مثل اينكه اين هورمون ملاتونين تاثير داره براي اي وي اف

من احساس ميكنم حس گيجي بهم ميده 

سلام بر همگی

من چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید

اول یه شرح حال بدم:

سه سال داریم برای باردای اقدام میکنیم اما ناموفقه، 35 سالمونه و 6 سال ازدواج کردیم، هر جا رفتیم بهمون گفتن مشکلی نیست! تا اینکه رفتیم بیمارستان آرش اونجا من رو به یه کلینیک بررسی کیست تخمدان فرستادن و همونجا تشخیص دادن که دو طرف کیست آندومتریوز دارم هر جا میرفتم سونو میدادم میگفتن طرف چپ یه کیست کوچولو ساده داری میگفتم دو طرف وحشتناک درد دارم کسی توجه نمیکرد!!! و ماه پیش با آمپول پریود شدم سابقه نداشته پریود نشم و این ماه هم با وجودی که آمپول زدم هنوز بعد یه هفته خبری از پریود نیست! قراره روز دوم پریودی برم واسه ....

همسرم هر دفه هر جا آزمایش دادن گفتن خوبه اما این بیمارستان معرفی کردن دکتر ارولوژی و دارو دادن گفتن ضعیفه!!! حالا میخوام ivf کنم 

*** کسی بیمارستان آرش ivf پیش خانم دکتر اشرف معینی انجام داده؟

*** به نظرتون ivf  برای شرایط من بهتره یا icsi؟

*** مشابه شرایط من کسی هست با دفه اول جواب گرفته باشه؟

من خیلی ناراحتم چون تا یه ماه پیش فکر میکردم مشکلی نداریم

عزیزم سلام اتفاقا سیکل نچرال عالیه اگر جواب بده بدنت خیلی شبیه بارداری طبیعی میشه  اگر هم نشد ...

مرسی از جوابت

دارو برا کیست چجوریه؟ همون ال دی مثلا؟

من چون کیست نداشتم تا حالا اطلاعی ندارم از درمانش...

یه چیز دیگه هم بپرسم

به من گفته دوباره روز ۱۱ پریودیت بیا ببینیم رحمت چطوره تا بهت بگیم انتقال میدیم یا نه

حالا من مسئلم اینه که اصولا تخمک گذاریام روز ۱۶ پریودیم بود از روی کیت تخمک گذاری میگم

الان گفته ۱۱ پریودی برم برا سونو زود نیست؟

من فکر کنم روز ۱۱ برا کسی هست که تخمک گذاریش ۱۲ تا ۱۴ باشه

به نظرت ۱۱ پریودی که رفتم اگر ضخامت رحمم خوب نبود بگم دوباره بیام سونو کنن؟ یعنی دوباره برم ممکنه رحمم آماده شده باشه؟

2738
سلام عزیزم، اشکالی نداره  من و خیلیا دیگه این جور میشیم، 11 روز بعد از قطع ال دی پری اومد با ح ...

ممنونم عزیزم ولی ای کاش تا فردا که نوبت سونو دارم پری هم میشدم آخه سخت بهم مرخصی میدن اینطوری تعداد دفعات رفت و آمدم به مرکز بیشتر میشه و از طرفی هم اگه کارم تا 23 آبان انجام نشه موعد شیش ماه آزمایشام به سر میاد دوباره باید برم ای کاش قبلش پانچکرم تموم میشد ولی اینطور که بوش میاد حالا حالاها نمیاد

سلام عزیزم یه هفته بعد میشه و نشون میده اگر مامان باشی ان شاالله با بتاي تپل خوش خبری

ممنون عزیزم باز ب شما که جواب مارادادی😊❤❤انشالله امیدوارم یکی از آرزوهام یک بتای تپل و بالای هزاره😂

انشاءالله همه منتظرا این حس خوب رو خیلی زود تجربه کنن همه باردار ها هم به سلامتی فارغ بشن منم بین او ...

مرسی عزیزم جواب دادی. منم علائمی ندارم. همش میگم اگه نگیره چی. میدونم علائم داشته باشم هم باز نگرانم اما دست خودم نیست یکسره دارم دنبال علامت میگردم. .ان شاالله بارداری خوبی داشته باشی و نینیت رو صحیح و سالم بغل بگیری ❤❤

خدایا نینیامو سالم و صالح ب این دنیا بیار... لطفا ی صلوات برای سلامتی نینیام بفرستید ممنون❤
بچه ها . من داغان شدم از امپول. به نظرتون زنگ بزن مطب، بپرسم بجاش شیاف بذارم یا نه!!!

عزیزم ازمایشت کیه؟

من تو صارم گفتم شیاف بدید گفتن تا روز ازمایش حداقل باید امپول بزنی که اثرش بیشتره..

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
جمع كردم اومدم امّا متاسفانه توان جسمي و روحي سومين پانكچر رو ندارم😭 نميدونم چ گلي ب سر بگيرم😭 تما ...

محیا جون به نظرم یه سر پیش دکتر طاهری پناه برو. نهایتا ۵۰ تومن ویزیته دیگه. عکس و آزمایش و خلاصه پرونده هم هرچی داری ببر پیشش ببین چی میگه

هرچی سوال هم داری بنویس و ازش بپرس.همه رو جواب میده،یه جوری هم توضیح میده که ما که از پزشکی و آناتومی چیزی نمیدونیم بفهمیم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
🙈🙈🙈🙈🙈 به خدا ویار داشتم تشنه بودم خدایا منو ببخش😂😂😂😂

من برعکس تو زینب جون فقط شور و ترش دوست دارم..لواشک ضرر داره به نظرت؟؟فقط با لواشک حالم خوبه 

محیا جون به نظرم یه سر پیش دکتر طاهری پناه برو. نهایتا ۵۰ تومن ویزیته دیگه. عکس و آزمایش و خلاصه پرو ...

اره منم بهش گفتم بره پیش دکتر طاهری پناه..فکرکنم واسه محیا دکتری مثل طاهری پناه خوبه که همه چیزو براش توضیح بده.اخه خیلی استرسیه!

2706