2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818136 بازدید | 669054 پست
آره .رویان خیلی بهتر بود.من یزد هم گلینیک اصلی دکتر رفتم که وحشتناک بود اینقد شلوغ بود که جای نشستن ...

دلارام شما يه مركزي رفتين و يه بار پانكچر شدين جنين تشكيل نشد؟ اونوقت بوزن كسايي كه از همون جا جواب گرفته باشن؟

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عرفان نيايش جنين شناسيش چه طوره؟ حالا من گيرم رو جنين شانسيه   نميدونم مال كجا مجهزتره  رو ...

جنین شناسیش خوبه صددرصد...

حالا یه سر برو همون پیش پورمطرود..پورمطرودم بیمارستان عرفان نیایش و بیمارستان پیامبران کاراشو انجام میده..

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2728
واي خداروشكر، دلارام يعني تهران واقعا فرق ميكنه كارش با شهرستان؟ اين قضيه برا من خعععلي حياطيه چون ت ...

عزیزم من نمیدونم دقیقا.ولی بنظرم اینکه جنین شناس تازه کار نباشه خیلی مهمه..من بیشتر برا اینکه بهمون همش میگفتن باید برین جنین اهدایی گفتم بریم تهران.خداییش هم برا خودم خوب بود همه برا شوهرم.من دفعه قبلی همش ۵ تا تخمک داشتم اما تهران با داروی ضعیف تر ۱۶ تا تخمک داشتم.از همه مهم تر شوهرم وضعیت اسپرم هاش داغون یبود که با توصیه جنین شناس ابن سینا و رویان شروع کرد به تغییر روش زندگی و خنک نگه داشتن .این خیلی کمک کرد.جنین شناس شهرستان فقط کارش این بود ما رو کنار بکشه و باهدمون صحبت که که راضی مون کنه بریم برا جنین اهدایی.تو دلم مونده یبار برم بهش بگم باهامون چیکار کرد با حرفاش.زندگی رو به کاممون زهر هلاهل کرده بود.هر چی اونجا بد بود تهران برا ما خوب بود.بنظرم شما به حرف دکتر اونجا اکتفا نکن.بیا ببین دکترای تهران چی میگن.

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
عزیزززدلم😍😍😍😍😍 مبارک باشه 👼👼💖💙💃💃💃💃 به دلم افتاده بود🤗

مرررررسي سارا جون 💋💋💋

انشاالله خدا ني ني تو حفظ كنه 😘😘😘

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
خداروشکر لیانا جوون...به به جنست جور شد..هم دخملی هم.گل پسری.😍😍خداحفظشون کنه

ممنوووون نفسي جون مرررررسي عزيز دلم 🌹🌹🌹

انشاالله خدا گل پسرت رو سالم بزاره تو آغوشت ❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🌹

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
عزیزم من نمیدونم دقیقا.ولی بنظرم اینکه جنین شناس تازه کار نباشه خیلی مهمه..من بیشتر برا اینکه بهمون ...

واي اين زهر هلاهل ك ميگي منم الان روزگار زندگيم متاسفانه تلخ كردن واسمون گفتن راهي نيس برو تخمك اهدايي عاخه چرا؟ نميفهمم اين در حاليه كه اصلا دكترا ميگن بهتره صبر كنيد و طبيعي اقدام كنين خيلي دكترا مثل انصاري پور تو ابن سينا و يا دكتر گيلدا عميد و دكتر اميرجنتي گفتن شش ماه برين طبيعي عاخه اين كجا و اون كجا ك حتي ميكرو كني يه جنين خوب نباشه، خُل شدم از شدت فشار فكري و روحي

...
2738

دوستان رنگ تيكرمو عوض كردم گفتم فرق نزارم ببين بچه ها 🙈🙈😆😆

يه مدت صورتي يه مدت آبي 🥰

انشاالله قسمت همه دوستاي عزيزم بشه 😘💋💋

ممنوووون نفسي جون مرررررسي عزيز دلم 🌹🌹🌹 انشاالله خدا گل پسرت رو سالم بزاره تو آغوشت ❤️❤️❤️🤲🏻🤲 ...

سلام عزيزم ممكنه راهنمايي كني از دكترت چ جوري ميشه وقت گرفت؟

...
دلارام جون سيكلت بلند بود؟ با چي شروع شد كلا داروهات واسه ميكرو؟ واي من گيج شدم نميدونم كجا بايد برم ...

سیکلم بلند بوو.اول که ال دی و بوسرلین داشتم تا ماه بعد بعدم برام فقط گونال اف تجویز کردن.دیگه داروی دیگه ای نداشتم

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
وای اونجوری که خیلی سخته، واقعا چقدر بی درک هستن بعضیا

تو یه همچین شرایطی در زدن دیگه چیه.واقعا بعضیا بی فرهنگن.خودشم نه یه بار نه دوبار.اه نمیدونی چه روز بدی بود.

خدایا شکرت  
2706