2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6843399 بازدید | 670643 پست
مرسی عزیززززم... خیلی سعی میکنم ولی ما IVFیی ها باید خوان های مختلف رو بگذرونیم تا بقل کردن نی نی... ...

قربونت

میدونم چی میگی، هر مرحلش یه استرس جدید پیدا میشه ولی چاره ای نیست باید تحمل کنیم، خدا کمک هممون کنه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما علائم بارداری چی داشتی؟

تقریباً یک هفته‌اس که همش احساس میکنم دارم پریود میشم، دلم و کمرم درد میکنه. بجز این علائم دیگه شبیه دفعه‌های پیش بود که منفی میشدم که فکر میکنم مربوط به داروها باشن.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
2731
وای باورم نمیشه!! جواب آزمایشم رو گرفتم. تیتر بتا ۲۲۱۷ 😍 این احساسی که الان دارم رو برای همتون آ ...

عزیزم مبارکههههههههه 💃💃💃💃💃💃💃🌹🌹🌹🌹❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍

ان شاالله همیشه شاد باشی که ماها رو سهیم کردی

الهی بارداری راحت و زایمان خوبی داشته داشته باشی و به سلامتی بغلشون کنی 

دوستان،زنگ زدم مرکز .گفتن داروهات قطع کن که پری شی،برا ازمایش مجدد چیزی نگفتن،مگه روال عادی این نیست ...

حالا برای ما روز 15 انتقال خودشون از مرکز زنگ میزنن میپرسن آزمایشتون مثبت شده یا نه، یعنی هر دوبارش تا گفتم نه اصلا امون ندادن خداحافظی کنم در جا قطع کردن😐😐😐 شاید اونایی که مثبت میشنو تحویل میگیرن😅😅😅

بازم مبارکه❤ شیسا جان شما سریا قبل سه روزه انتقال داده بودی؟ اولین بارت بود بلاست بودن؟

نه عزیزم هر بار بلاست بود انتقالهام.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
2740
بچه ها جواب آزمایشم رو تلفنی پرسیدم روز 14 انتقال بتام 1217هس از ته دلم برای همتون دعا کردم چه اونای ...

خدا رو شکر، هزار بار شکر 😍😍😍😍😍😍😍💃💃💃💃💃💃🌹🌹🌹🌹🥰🥰🥰🥰

دیدی کاذب نبود، ان تا آخرش همه چی عالی پیش میره و بغلش(ون) میکنی 

کتاب بخون، کتابای مورد علاقت، خیلی عالیه من میام اینجا میبینم بچه ها مثبت میشن خیلی امیدوار میشم می ...

اینکه هرروز بهش فکرکنم خیلی سخت میگذره.چندبار مرور گرمو از تو گوشی حذف کردم ک نیام سایت اما فایده نداره مثل معتادا دوباره میام نصب میکنم😀

چندم آبان انتقال میدی ؟

سلام بچه ها من پنجشنبه باید برم صدای قلب جوجه هامو بشنوم. یکم نگرانممم... دعا کنین برام میگم من ...

ایشالا صدای قلب هردوشونو مینشوی عزیزمم

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
قوربونت عزیزمم ایشالا فقط داروهامو عکسشو گذاشتم میشه ببینی چیه بی زحمت

عزیزم اولی از بالا ستروتاید هستش که مهار کننده تخمک گذاریه،یعنی فولیکولا بالغ بشن نمیذاره تخمک آزاد بشه

وسطی رو من نداشتم نمیدونم

پایینی ام برای تحریک تخمدان و بزرگ شدن فولیکولاست

خوش به حالت زينب جون چه قدر خوب شده قيمتش ، براي من نزديك ٣٠٠ تومان شد .

آره خیلی خوشحال بودم این قدر شد

اینم قرار نبود برم، بهم گفته بودن احسان آقایی تو مرکز طبی برم ولی از یک ماه قبلش اقدام کردم نوبت برای هفته 18 بهم ندادن

دیگه مجبور شدم، ولی راضی بودم خدا رو شکر 

2706