2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819039 بازدید | 669102 پست
شما انجام دادی؟البته اگر دکترم نخواد من اصلا پیشنهاد نمیکنم بهش    

نه گلم من دفعه اول بودم 

تمام این ها رو از دکترم پرسیدم، اونم بهم گفت دفعه اول هرچی کمتر دستکاری بشه و رحم دست نخورده باشه بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم اگر ذخیره بالا داری اغلب سیکل کوتاه انتخاب میشه و ال دی نمیدن چون احتمال آب آوردن شکم بالا میره ...

من پانکچر شدم عزیزدلم واسه انتقال نمی دونم بهم ال دی میده یا نه. واسه پانکچر نداد

حتما یکشنبه میرم دکتر. میگم همه ی آزمایشاتو بنویسه.البته اول باید همسرمو راضی کنم

آها راستی عزیزم باز اگر نگران خودت هم هستی هیسترو هم اگر انجام ندادی تا حالا بپرس ببین لازمه

و اگر درد پریود داری از لحاظ آندومتریوز هم بررسی بشو 

2731
شما مگه تازه انتقال ندادی؟ بعد گفته اگه زیاد شد یعنی پریود شدی؟!!!

منظورش کلا بود . منشی جواب داد. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
2738
نه بابا اگر بیشتر شد با دوز پروژسترون رو برد بالا نه اینکه نشست تماشا کرد😬😬😬 خصوصا دیدم افرادی ک ...

فردا بیمارستان زنگ میزنم. البته اگه بازم ببینم. اگه نبینم بی خیال میشم.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
آها راستی عزیزم باز اگر نگران خودت هم هستی هیسترو هم اگر انجام ندادی تا حالا بپرس ببین لازمه و اگر ...

نه درد پریودی ندارم. وقتی ماه قبل خراش دادم یه نمونه پاتولوژی هم دادن به آزمایشگاه پاتولوژیو گفتن همه چی خوبه. همون هیستروئه بنظرتون؟

من هی میپرسم هی هیشکی جواب نمیده ولی باز میپرسم   میگم دکتر مردان خوب برا همسرم تو تهران کسی و ...

همسر من پیش دکتر فرهی رفت. رویان هست. مطبش هم میرداماد.  فک کنم اسمش فرامرز بود. برا مریض خوب وقت میذاشت.  

مامان موفق شوهرت مشکلش چی بود؟؟؟؟من شوهرم تعدادش خوبه ولی حرکت ومرفولوژی  ۲درصده الان دوماه تاموکسیفن میخوره دکتر کرمانشاه گفت سه ماه بخوره بعد بیا الان یه ماهش مانده ولی ازمایش داد تعغیر نکرده بود ممکن یه ماه دیگه تعغیر بکنه؟؟؟؟

من بچه ندارم مریم جون. مرسی از دعات.اینجوری دعا کردنت رو به فال نیک میگیرم عزیزم.

پس مطمئن باش برات طلبیدم حسابی نه یکی چندتا😅

تا الان فکر میکردم یه بچه داری😎باور کن تو شکمته خبر نداری😁

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
من پانکچر شدم عزیزدلم واسه انتقال نمی دونم بهم ال دی میده یا نه. واسه پانکچر نداد

من پانکچر قبلیم سیکل کوتاه مدت بود یعنی بدون ال دی، انتقالمم بدون ال دی بود، این سری پانکچرم با ال دی بود الانم دکتر بهم ال دی داده تموم شد برم انتقال دیگه نمیدونم ربط داره یا نه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2706