2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819191 بازدید | 669103 پست

ماه قبل تا روز نه ضخامتم ۶ بود وقرص استرادیول هر 8 ساعت یکی میخوردم رفتم سونو گفت ضخامتت خیلی کمه  قرصارو دوبرابر کن که چهار روز بعدش شد۱۱ دکتر کنسل کرد انتقالمو گفت زیاده ضخامتتـ الان با همون دوز اول شروع کنم خوبه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم امروز رفتم آخرین سونو.همش ۶ تا فولی داشتم دو تا هم اندازه ده داشتم.خاک تو سر تخمدونام😒😒😒 والا ...

دلارام خانم نمیدونم ذخیرت چنده....اما خب منم متاسفانه تعاد فولیهام همین قدره....چه با سینال چه گونال و اچ ام جی😫

تازه همین هفته پیش سونو شدم سیکلمو کنسل کرد دکتر😪چون روز شش یک فولی حدود 15دبود بقیه 10!!!!

اردیبهشتم پانکچر کردم با 7 تا فولی سه تاش وب بود اما هیچ کدوم جنین نشدن.....

اینا رو گفتم که بدونی اگر فولیهات همه هم اندازه بودن عالیههههههههههه ....انشاله همشون توپر باشن.....بعدم یه دونه یه دونش هم میشه بچه ایشاله

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2731
زنگ زدم. منشی مطب میگه لک طبیعیه. اگر بیشتر شد که پریود شدی. می خواستم بگم  مرسی از صداقت و خون ...

بابا منشی مریض بوده....بیخیال حرفش

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
پس من چقد امیدوارم!! من ۴۱ سالمه اما نمیدونی چه امیدی دارم،یه وقتایی خسته میشم کم میارم اما به نظر خ ...

انشاله  چند تا بچه ی وروجک دیگه بریزن دورت که وقت نکنی سالهای عمرت رو بشمری😉

واقعا فقط اراده و حوصله مهمه عزیزم.....

خیلب حال می ده کهدماها هم تو این سنمون بچه دوم میخواییم😂من که خودم متولد سال 62 هستم دیگه سنمو نمیگم😁😂😂😂 همسنامون هنو شوهر نکردن😋

2740
انگاری ماشالا بزنم بتخته اینجا زیاد مثبت میشن شهر ما همش منفی    من با چ انگیزه ای انتقال ...

انگیزه ی توکل .....انگیزه بالاتر از این که خدا هست و بزودی هدیه تو رو میده😍

کدوم شهری؟

مثانه نیمه پر بهتره تاراجان، چون گاهی همون پر بودن مثانه مشکل ساز میشه، ببخشید خواهر عزیزم تصحیح میک ...

زینب جان نظرات خیلی منفاوته مثلا تو گاندی دکتر نصر تاکید میکنه مثانه کاملا پر باشه ولی دکتر چوبساز میگه نیمه پر

بله به یک مقاله نمیشه استناد کرد بخصوص که جامعه اماریشونم کوچیک باشه

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
انشاله  چند تا بچه ی وروجک دیگه بریزن دورت که وقت نکنی سالهای عمرت رو بشمری😉 واقعا فقط اراده ...

من بچه ندارم مریم جون. مرسی از دعات.اینجوری دعا کردنت رو به فال نیک میگیرم عزیزم.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
ای جااان.❤❤ الهی من قربون نی نی کوچولوهام بشم.یعنی میشه؟ برام مثل یه رویاست

به زودی عزیزم. میاد روزی که به نگرانی ها و استرس های امروزت میخندی. یکیشون ازت پیتزا میخواد اون یکی کباب! میمونی بلاتکلیف که با دوتا سلیقه متفاوت چه کنی. دیگه اون روز سلیقه تو همسرت میشه کشک! کلا یادتون میره که خودتون چی دوست داشتین.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2706