2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821082 بازدید | 669197 پست
عزیزم  ۱۱ جنین  عالی  ، چرا جنین  ۵ روزه  نذاشتن  آخه  و اینک &nb ...

۲۲تا تخمک داشتم و ۱۱تا جنین. نمیدونم همهدی جنینام ۳روزه بودن منم نپرسیدم. نه  آزمایش ایمنی انعقادی ندادم یعنی دکتر هیچی نگفت بهم که انجامش بدم.انتقال قبلیم بهم قرص پردنیزولون داد اما این انتقال نداد. حالا نمیدونم این قرص برا چی بود که انتقال قبل بهم داد اما این انتقال نه

سلام بچه ها من چند وقته نیومدم اینجا چه خبرا؟خاکستری جون زایمان کرد؟کیا مامان شدن؟

سلام عزیزم خودت خوبی؟

اره خاکستری امروز صبح دخترشو بغل کرد و سارا جون هم برا بار دوم داره مامان میشه😍

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی عزیزم همش به خودم میگم لیانا هم فکر میکرد نشده اما رفت با خوشحالی برگشت برام خیلی دعا کن بعد ...

انشاالله امسال گريه اي كه ميكني به خاطر شادي و مامان شدنت هست 

توكل به خدا كن خدا خيلي مهربونه 

انشاالله به حرمت اسم حضرت فاطمه مامان دوقلوها بشي🤲🏻 

واست آيت اكرسي ميخونم هم دلت اروم بشه هم انشاالله مامان بشي 

چندم ميري آز گلم ؟ 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
ممنونم واقعا داغون شدم چون دیگه جنین ندارم ۱۱تا داشتم همه رو انتقال دادم نشد که نشد.برای همه ی انتق ...

عزیزم خیلی سخته واقعا حق میدم بهت

دقیقا مشکل از اسپرمه، درسته جنین تشکیل میشه ولی به دفعات بیشتری نیاز هست تا جواب بگیری، دیدم شبیه شما که بالخره جواب گرفتن

خودت هم نگران نباش همه کار کردی تا مامان بشی و حتما سالمی، فقط حتما آزمایش های ایمنی و انعقادی هم بده هر چند احتمالا اونها هم سالم هستن

آزمایش کاریوتایپ برای خودت و خصوصا همسرتون انجام بدین

آزمایش azf انجام دادن همسرتون؟ نوع آزواسپرمی رو مشخص میکنه

حتما هر دو طب سنتی هم برید، شنیدم یزد طب سنتی های عالی داره

و یه مدت هم اگر سن و سالت کمه به خودتون استراحت بده، مسافرت هم اگه بتونی بری باز عالیه

بازهم امیدوارم همدردی منو قبول کنی و از صمیم قلب برای مادر شدنت دعا میکنم

2731
ممنونم واقعا داغون شدم چون دیگه جنین ندارم ۱۱تا داشتم همه رو انتقال دادم نشد که نشد.برای همه ی انتق ...

عزيزم خدا به دلت آرامش بده خيلي ناراحت شدم 

انشاالله زود زود مامان بشي و اين گريه ها يادت بره 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
اره خيلي قديميه ولي هنوزم خيلي مواردشو رعايت نميكنند و يا به بيمار نميگند كه رعايت كنه  فكر كن ...

مثانه نیمه پر بهتره تاراجان، چون گاهی همون پر بودن مثانه مشکل ساز میشه، ببخشید خواهر عزیزم تصحیح میکنم

نزدیکی هم خوبه درسته ولی گاهی بیمار prp کرده نباید انجام بده، یا گاهی احتمال عفونت هست

البته فقط به یک مقاله نمیشه استناد کرد ولی واقعا مطالعه خوبی بود که انجام دادن

یک دنیا ممنون از اینکه برای ما هم گذاشتی 

عزیزم خیلی سخته واقعا حق میدم بهت دقیقا مشکل از اسپرمه، درسته جنین تشکیل میشه ولی به دفعات بیشتری ن ...

مرسی عزیزم.۳۱ سالمه سنم داره میره بالا😟این آزمایشاتی که گفتی رو هیچ کدومم انجام ندادم.یعنی دکتر چیزی نگفت ،آخه چرا قبلش نمیگن که همه ی آزمایشاتو انجام بدیم که اینقدر اذیت نشیم😭برا بهبود کیفیت تخمک واسپرم چیکار میشه کرد؟

2740
سلام بچه ها به یاد همتون بودم دیشب و امروز صبح توی اتاق عمل نی نی کوچولوی من با وزن سه کیلو امروز ص ...

مبارررکت باشه عزیزم 😍😍انشالله که عاقبت به خیر بشه

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
نزدیکی قبل انتقال رو بعضی ها می گن خونرسانی رحم رو بیشتر می کنه و خوبه بعضی ها می گن چون انقباض رحم ...

دقیقا مایع منی حاوی موادی هست که باعث انقباض میشه گاهی 

واسه همین هنوز معلوم نیست نقش + داره یا نه

عزيزم خدا به دلت آرامش بده خيلي ناراحت شدم  انشاالله زود زود مامان بشي و اين گريه ها يادت بره ...

انشالله .گرچه دیگه کاملا ناامیدم.اما همش یه چیزی از درون هولم میده میگه دوباره برو.اما خسته شدم ،حس میکنم بدنم طاقت یه آمپول رو هم دیگه نداره

بچها سلام منم مامان شدم. امروز روز ۱۷انتقال جنینم روز چهارده بتام۷۰۲بود و ۴۸ساغت بعدش بتام رسید ب ...

سلام خانم مبارکت باشه 

سن جنین+14+ روزهای انتقال، عدد به‌دست اومده رو به هفته تبدیل کن

سونو اگر علائم درد تخمدان و کتف و اینا نداری بذار دو هفته دیگه با خیال راحت برو که قلبش هم ببینی نه فقط ساک

گلم اگر داروهات داره تمام میشه برو دکتر برات بنویسه چون باید مثل قبل ادامه بدی

انشالله .گرچه دیگه کاملا ناامیدم.اما همش یه چیزی از درون هولم میده میگه دوباره برو.اما خسته شدم ،حس ...

عزيزم روزي كه واسه  انتقال رفتم يه خانومي اومده بود سر كلاژ كنه با بار ٧دوقلو باردار شده بود پس نااميد نباش خدا بزرگه 

انشاالله زود زود مامان ميشي 

2706