2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819049 بازدید | 669102 پست
بچه ها برا منم دعا کنین شوهرم همش میگه علایم نداری دارم سعی میکنم بهش بگم ممکنه نشه اما نه اون نه ما ...

عزیزم نگران نباش‌. حتما از این سه تا یکی یا دوتاشون قطعا میچسبن به دلت تا ۹ ماه.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من عضو جدید هستم هفته ۹ بارداری هستم تا دیروز خیلی خیلی جزئی تهوع داشتم امروز حالم خوبه. جای نگ ...

سلام عزیزم خوش اومدی 

تبریک هم میگم مامان شدنت رو

گلم تا هفته های 20_24 تغذیه جنین از ذخایر بدن مادر هست نگران نباش اصلا 

من و خیلیا دیگه حالت تهوع و استفراغ شدید داشتیم، جای نگرانی نیست 

2728
نههههههههه اصلا، برو خونه دراز بکش  داروهاتو میگی گلم؟

آمپول پروژسترون 2 تا میزنم و 3 تا استرادیول و یکی آسپرین میخورم

امروز صبح زنگ زدم پاسخگویی ابن سینا گفت اگه لک تیره هست مهم نیست. اگه ادامه داشت و رنگش روشن شد باید بیایی چک کنیم

نه عزیزم منم استراحت نداشتم، همون روز انتقال واسه شب، غذا درست کردم  از روز بعد رفتم سر کار

جدی میگین؟آخه اینجا خیلیا میگن درازکش بودن و هیچکاری نکردن.

منم شاغلم.ولی کارمون جوریه که فعالیتم زیاده.حتما باید مرخصی بگیرم.پس شما از فرداش رفتین سر کار؟

خدایا شکرت  
والا سوال منم هست فقط اینقدر میدونم باید خدا بخواد،همه ی مراکز تقریبا یه کار رو می‌کنن ایشالا زود ...

عزیزم بستگی داره چند نفر تا الان تو اون مرکز با موفقیت بچه دار شدن، که مشکلات زیاد داشتن

مثلا بارداری با تلقیح تخمدان خیلی موفقیت محسوب نمیشه 

ولی کسی که آزواسپرمی داره یا اسپرم ضعیف و خلاصه مشکلات پیچیده، یا تعداد ivf موفق زیاد باشه 

اینا نشون میده یه مرکز خوبه 

امکانات جنین شناسی و این چیزا 

2738
نه عزیزم منم استراحت نداشتم، همون روز انتقال واسه شب، غذا درست کردم  از روز بعد رفتم سر کار

ما روزی که رفتیم واسه رضایت نامه آی وی اف بهم گفتن باید 2 هفته بعد انتقال خونه استراحت کنی گفتم نمیشه برم سرکار چون کارم سبک هست گفت نه خانم گفتم خونه باید باشی

حالا از اون موقع دارم رو مخ همسرم میرم که بعد انتقال اون 2 هفته رو برم سرکار میگه تو به هیچی اهمیت نمیدی وقتی میگن بمون خونه یه دلیلی داره حتما اگه می خوای بی تفاوت باشی کلا بی خیال شو نه منو حرص بده نه خودت عصبی شو

خلاصه گرفتار کردن مارو با این حرفشون

سلام دوست جونیا بنظرتون اگه قند یکم بالا باشه دوره درمان رو شروع میکنن یا گیر میدن به درمان قند؟؟ ...

گلم بستگی داره ولی قند رو ساده در نظر نگیر 

حتما زیر نظر متخصص غدد و کارشناس تغذیه باید باشی

سلام بچه ها به یاد همتون بودم دیشب و امروز صبح توی اتاق عمل نی نی کوچولوی من با وزن سه کیلو امروز ص ...

مباااارکه عزیزمم،ان شاالله قدم نی نی براتون پر از خیر و برکت باشه.🤗🤗🙏🙏⚘⚘⚘

ان شاالله حال خودتم خیلییی زود خوب میشه.🙏😘😘

لطفا برای همه ما منتظرها دعا کن گلم💖

@rozhan66     روژان جان تو رويان قبل انتقال رحم رو شستشو ميزن؟! شما شب قبل نزديكي داشتين ...

نه نزدیکی  نداشتم  و  درباره  شست و شو  رحم  چیزی  بهم‌‌نگفتن 

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
عزیزم ان شاالله که مامان شدی و دو هفته دیگه هم جشن میگیریم برات 

ایشالا  به امید  خدا  مرسی که روحیه  میدی  عزیز دلم 😘

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
2706