2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819199 بازدید | 669103 پست
به نظرتون‌ با دوتا iui و دو تا انتقال منفی، ولی بدون‌مشکل ایمنی(فقط انتی تی پی او یه کم بالاست) ...

خواهرم فقط ایمونولوژیست میتونه بگه

راستش هر چی بیشتر مطالعات ایمنی انجام میدم بیشتر گیج میشم، خیلی اما و اگر داره و پیچیده است

مثلا تو چند تا مقالات گفته بود اگر بیش از سه تا سی دی مارکر تو رنج نباشه بعد از سه انتقال منفی سرم میتونه موثر باشه 

ولی برای موارد دیگه یا سنجش اونها فقط متخصص ایمنی میتونه بگه

از روز دوم پریود شروع کردم شبی ۲ تا لترزول ،یعنی امروز دومین روزیه که داروهارو شروع کردم عزیزم

آهان بسلامتی.مشکلتون چیه ؟

میشه برای مادر شدن همه منتظرا یه صلوات بفرستین😍🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم من مرداد انجام دادم و منفی شدش الان تو سيكل میکرو هستم

چرا فقط یه بار آی یو آی کردین؟خب ادامه میدادین!

میشه برای مادر شدن همه منتظرا یه صلوات بفرستین😍🙏
سلام زینب جون😙..من با مشایخی ویزیت شدم گفت دیگه پیش من نیا😐باید تحت نظر پریناتولوژ همون دکتر مشفق ...

سلام عزیزم، بله یعنی بارداری های پر خطر رو باید یه نفر که تخصص بالاتری داره انجام بده

نه من بیرون نمیرم پیش خود مشایخی و گاهی که دکترم میگه پیش مشفق میرم،

مشفق خیلی با سواده حتی از کلینیک امید هم پیشش میفرستن، البته جای دیگه هم هست 

حالا باز خودت میدونی کجا ادامه بدی

از چه نظر های ریسکی؟ 

2731
سلام زینب جون😙..من با مشایخی ویزیت شدم گفت دیگه پیش من نیا😐باید تحت نظر پریناتولوژ همون دکتر مشفق ...

اکو قلب جنین برای منم نوشتن گلم، تازه من دوباره تو هفته 23 یا 24 میخوام انجام بدم

نه به خاطر سل فری نیست، مگه شما هم انجام دادی؟

سلام عزیزم، بله یعنی بارداری های پر خطر رو باید یه نفر که تخصص بالاتری داره انجام بده نه من بیرون ن ...

مرسی از راهنماییت عشقم...والا نمیدونم دقیق چرا های ریسکم.ماما میگفت ب خاطر امپول انوکسا 😶

سلام عزيزم اميدوارم تو اين انتقال مامان بشي كجا ميري براي انتقال؟بعد از ال دي بايد چيكار كني؟!  ...

عزیزم ببخشید جواب میدم، 

گلوکوفاژ برای خانم هایی هست که قندشون لب مرزه

ملاتونین داروی هورمونی هست و اصلا نباید سر خود مصرف بشه، برای تنظیم سیکل خواب هست و ممکنه با بقیه داروهای هورمونی تداخل پیدا کنه

2740
بچه ها من يه سوال دارم من دارم ب كمپلكس ميخورم كه توش ٤٠٠ تا فوليك اسيد داره با فوليك اسيد يك جداگا ...

عزیزم فولیک اسید درسته مکمل هست ولی مصرف طولانی مدت دوز 5 بدون نیاز بهش یه ضررهایی هم داره

ب کمپلکس میزان فولیک اسیدش کمه 

جداگانه فولیک 1 می تونی بخوری با خیال راحت

حالا  بنظرت صبح برم کسی تو مطب ۵ نیست حتما فقط خود مشفقی باید باشه . ؟ بدون نوبت قبول نمیکنن . ...

آخه نمیدونم 3 شنبه ها هستش یا نه، باشه و ببینه وضعیتت رو حتما میبینه

پس ریسک نکن فردا نرو و برای 4 شنبه نوبت بگیر، اگر مطمئن بودم هست حتما میگفتم فردا بری ولی میترسم مرخصی بگیری بی فایده 

فقط این سلفری چند روز دیرتر بری اشکال نداره من 13 هفته و 6 روز انجام دادم، میزان DNA جنین تو خونم 10 درصد بود

باید بالای 4 درصد باشه تا قابل بررسی باشه و گرنه دوباره باید تکرار کنی، برای همین عجله نکنی بهتره، چون ممکنه دو بار مجبور بشی آزمایش بدی، البته تاکید می‌کنم ممکنه

زینب جون هستی؟یه سوال دارم؟ عزیزم با عرض معذرت میخوام بدونم لمس دهانه رحم چقدر میتونه معتبر باشه بر ...

عزیزم اطلاعی ندارم

ولی خودم بعد از + شدن ببخشید موقع گذاشتن شیاف به صورت واژینال حس میکردم مدلش تغییر کرده و شیاف مثل قبل راحت نمیره داخل🙈🙈🙈

آره ۳۰ تا ساشه ۴۵۰ هزار تومن. فکر کنم واسه خانوما ۴۸۵ تومنه. خدا به همه توان مالی هم بده. هزینه ها خ ...

لی لا جان روزی چند تا ساشه باید مصرف بشه ؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2706