2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819161 بازدید | 669103 پست
سلام، قربونت❤ ممنون من ویزیت و سونو رو مطب میرم انتقال و پانکچر رو بیمارستان فاطمیه همدان بعداز ال ...

مرسي عزيزم بابت توضيحاتت

من قبلا خونده بودم ملاتونين براي تخمك گذاري خوبه هورموني كه مغز توليد ميكنه اما فكر نميكردم قرصش هم باشه

شما فقط دو هفته مونده به پانكچر استفاده كردي؟!

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ها من يه سوال دارم

من دارم ب كمپلكس ميخورم كه توش ٤٠٠ تا فوليك اسيد داره با فوليك اسيد يك جداگانه

حالا اگه به جاي يك ، پنج بخورم ضرر داره؟!

مرسي عزيزم بابت توضيحاتت من قبلا خونده بودم ملاتونين براي تخمك گذاري خوبه هورموني كه مغز توليد ميكن ...

خواهش میکنم عزیزم

چه جالب، پس بی ربط نبوده

بله 15تا برام نوشت که تا پانکچرم خوردم البته من دوازدهم سیکلم پانکچر شدم

قرصش خارجی بود ولی گرون نبود 15 تاش شد بیست تومن

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2740
شوهر منم بعضی اوقات که خیلی دلش میگیره و ناراحته بهم میگه من نمیتونم تو رو از نعمت مادری محروم کنم ا ...

آره درست میگی اما یه وقتایی دیگه از توانم خارج میشه، خودشم میگه منو با این حرفا اذیت میکنی.اما خدا نکنه آدم کم بیاره.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
عزیزم طرازی بمن ای نوشت واسه افزایش ضخامت رحم ک برای انتقال آماده بشم

بسارا جان به جز E چه مكملي مصرف ميمني،! دوز فوليك اسيدت چنده؟!

چند تا گرفتی لیلا جان و قیمتش  و این دارو فقط واسه بهبود وضعیت آقایونه درسته؟؟؟

یکی گرفتم.۴۵۰ تومن، پروکسید پلاس مال آقایونه.یه پروکسیدم داریم که مال خانوماست.که اونو هنوز پیدا نکردم

دیگه قول بده خاطرات بد رو بریزی دور و ی یاعلی بگو و از فردا با امید و انرژی بیشتر پیش بسوی مامان شدن ...

قربونت برم بسارا جون. چشم سعی خودم رو میکنم. مرسی از دعای خوبت. امیدوارم برای هممون روزای خوب زودتر بیاد

سلام عزیزم  خب خداروشکر  الان داشتم میگفتم کاش لیلا بیاد بگه چیکار کرد رفت خرید یا نه؟؟؟ ...

سلام به روی ماهت. فدااات گرفتم. میخواستم پول بریزم گفت زودتر بیا بگیر. دیگه منم زودی رفتم

ممنون عزیزم حتما.به روی چشمم❣❣❣ بچه ها براتون امروز یاسین میخونم و ازته قلبم براتون دعا میکنم اگه ...

ممنون عزیزم.تو دعات منم یاد کن.خوش بحالت که قران ختم کردی.چه مدته شروع کردی؟من هرچی میخوام چله و ختم بگیرم نمیشه.

خدایا شکرت  
2706