2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6823495 بازدید | 669315 پست
بچه ها واسه اي وي اف دكتر گفت بيشتر از دوتا جنين انتقال نميديم گفت غير قانونيه اخه من خيلي دوس دار ...

عزیزم نگران تعدادش نباش، هر چند تا صلاح باشه میگیره 

کلا اگر قانونی کار بشه تو یک بسته نباید سه تا جنین عالی بذارن چون یهو اگر سه تاش گرفت بعدا خیلی حاملگی پر خطری داره مادر

گلم منم 4 بسته جنین داشتم، یک بسته دو تایی

یک بسته 4 تایی

دو بسته 3 تایی 

ولی شک ندارم تو اون بسته 4 تایی نهایت دو تا جنین خوب هست 

یا برای همین انتقالم، خودم جنین ها رو تو مانیتور دیدم یکیش عالی بود و خوشکل با سلول های قرینه و با شکستگی کم، یکی دیگه سلول هاش اون نظم و قرینگی مدنظرم رو نداشت (قبلش کلی تحقیق کرده بودم جنین چه مدل باشه میگن خوبه واسه همین از روی ظاهرشون متوجه شدم )

آخرش هم یه قلو شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من جنینام رو فردا میذارن ذوب.  یا فردا یا چهارشنبه انشالله میشه انتقالم. یه نی بیشتر جنی ...

عزیزم والا بهترین کار آرامش هست و تقلید های غذایی عجیب و غریب نکردن

کلا بدنت رو اکتیو نگهدار 

استراحت مطلق ضرر داره، مایعات و میوه زیاد 

ان شاالله مامان میشی

2728
2740
دوستای گلم سلام،چقدر خوبه اینجا انرژی مثبت به هم میدین از تجربه ها میگین،،دوستان اگه میشه از دعاها و ...

عزیزم من دو سال ماه رجب نذر 100 هزار صلوات برداشتم

از همین تاپیک یاد گرفتم

چون خیلی زیاد بود از کل خانواده کمک گرفتم ولی نگفتم نیتم چیه 

اووفف  داستانش  طولانی من‌ماه  پیش  باید انتقال دوم میدادم  رفتم  رویا ...

عزیزم آزمایش های ایمنی و انعقادی رو کجا انجام دادی خیلی خوب شد قیمتش؟ بگو برای بقیه دوستان هم شاید لازم داشته باشن، خیلیا به خاطر قیمتش منصرف میشن

من پارسال کاج 1400 انجام دادم

امروز اتفاقا چون باید لترزول شروع می کردم زنگ زدم از مشاور دکتر پرسیدم جواب دکتر شمارو داد گفت بله ر ...

عزیزم برو انرژی نثبت برو جلو ایشالا همه چی اونی میشه که خودت می خوای 😚😚

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
آسپرين ٨٠ هست عزيزم .

سپاس

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2706