2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818701 بازدید | 669096 پست
اینجا کسی درباره تزریق آمپول گونال که بصورت پودر و آب هست چیزی نمیدونه؟ ساعت چهار و نیم باید تزریق ب ...

دلارام جون من منوگان و پیورگان زدم. با آب که مخلوط کردی،هر چندتا که گفته تو یه سرنگ بکش. بعدم چهار انگشت فاصله از ناف،حالا یا چپ یا راست،زاویه ۴۵ بزن. اگرم شکمت تپله فکر کنم ۹۰ درجه باید بزنی.فکر کنم باید حالت نیشگون بگیری گوشت اونجایی که میخوای تزریق کنی.بعدم که سوزن رو فرو کردی ول کن گوشت رو

خیلی راحته تزریقش

حالا باز بچه ها تا ۴ حتما جواب میدن

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم.سیکل من لانگ هست.و فعلا در حال خوردن ال دی و تزریق بوسرلین هستم.فکر کنم سونو بعدی حدودا معلو ...

نه سونوی بعدی معلوم نمیشه.سونوی بعدی تازه دوباره چک میکنن کیستی چیزی نباشه و اگه همه چی اوکی باشه داروهای اصلی رو بر اساس وضعیت تخمدونا تجویز میکنند تا شش روز بعد که دوباره بری سونو.الان من بعد از تزریق بوسرلین سومین سونویی هست که رفتم ولی هنوز معلوم نیست کی پانکچر میشم

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
دلارام جون من منوگان و پیورگان زدم. با آب که مخلوط کردی،هر چندتا که گفته تو یه سرنگ بکش. بعدم چهار ا ...

خو منم تو دستورالعملش همین رو خوندن ولی شوهرم راضی نمیشه میگه بریم درمونگاه.منم حوصله درمونگاه رو ندارم😖😖

حالا بنظرت خودم میتونم بزنم؟ شکم تپلی به اون شکل ندارم اما خب به نسبت اندامم شکم دارم اونم دو لایه است😖😖😖

2731
نه سونوی بعدی معلوم نمیشه.سونوی بعدی تازه دوباره چک میکنن کیستی چیزی نباشه و اگه همه چی اوکی باشه دا ...

واقعا؟ماه اول که ال دی و بوسرلین هست.بعد میریم سونو.اگه کیست باشه میافته به سه چهار روز دیگه.خب حالا برا شما چطور بوده؟میشه توضیح بدید؟

خدایا شکرت  
واقعا؟ماه اول که ال دی و بوسرلین هست.بعد میریم سونو.اگه کیست باشه میافته به سه چهار روز دیگه.خب حالا ...

آره .من ال دی که تموم شد بوسرلین رو همچنان مصرف میکردم که مریود شدم.دقیقا روزی که نوبت داشتم برا سونو مصادف شد با روز سوم پریودیم.سونو شدم معلوم شد یه کیست ۱۷ میلی دارم گفتن فعلا همون بوسرلین رو تا چهار روز تزریق کن بعد دوباره بیا برا سونو اگه از بین رفته بود سیکل رو برات شروع کنیم.روز چهارم رفتم سونو که گفتن کیست چروکیده شده بدو یه آزمایش پروژسترون و استرادیول بده اگه زیر رنج بودن آمپولا رو برات شروع میکنیم که آزمایشم جوابش خوب بود و برا شش روز برام گونال اف روزی ۱۵۰ واحد تجویز کردن روز هفتم هم که امروز باشه رفتم سونو دوباره برام گونال تجویز کردن.چهار شنبه هم باید برم سونو دوباره

2738

بچها منم باردارشدم امروز روژ ۱۴انتقال جنینم البته من روزی ک انتقال دادمو روز یک حساب کردم.رفتم از دادم تیتر بتام۷۰۲بود

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
خو منم تو دستورالعملش همین رو خوندن ولی شوهرم راضی نمیشه میگه بریم درمونگاه.منم حوصله درمونگاه رو ند ...

آره بابا. به خدا کاری نداره،فقط استریلش رو رعایت کنی مثل آب خوردنه. از بازو ساده تره.چون قشنگ جلوی چشمته میبینی. فکر کنم باید همون ۴۵ درجه بزنی 

دلارام جون من منوگان و پیورگان زدم. با آب که مخلوط کردی،هر چندتا که گفته تو یه سرنگ بکش. بعدم چهار ا ...

لی لا جون شما بار اول نرفتین درمونگاه ؟ از اول خودتون تزریق کردین؟

بچها منم باردارشدم امروز روژ ۱۴انتقال جنینم البته من روزی ک انتقال دادمو روز یک حساب کردم.رفتم از دا ...

مبارکه عزیزم. چه خبر خوبی. انشالله به دل خوش بگذرونی ۹ ماه رو

اینجا کسی درباره تزریق آمپول گونال که بصورت پودر و آب هست چیزی نمیدونه؟ ساعت چهار و نیم باید تزریق ب ...

من گونال استفاده نکردم، پرگووریس بود تزیق به صورت یه پودر یا آب بود، با یه سر سوزن بلندتر اول آب میکشیدم بعددوارد پودر میکردم یه هم کوچیک میکردم بعد میکشیدم به سرنگ و بعد سر سوزنش عوض میکردم کوتاه میزاشتم یه کوچولو هواش میگرفتم بعد نود درجه دور ناف تزریق میکردم، به نظرم خودت این کار بکن بیرون واست دل نمیسوزونن! تازه یه خانم بود میگفت عضلانی هم خودش واسه خودش میزنه و من هم واسه انتقال بعدیم میخوام یاد بگیریم با اینکه همه اش تصور میکنم مگه میشه کسی عضلانی به خودش بزنه؟!!!!!

بعد چرا همه از گنال و سینال و اینا حرف میزنن و هیشکی مثل من با پرگووریس سیکل نداشته؟!! واقعا چرا؟

دلارام جان گونال اف من از ایناست که خودش درجه داره باید دور ناف بزنم، ولی منوتروپین دارم که پودریه و با اب مخلوط میشه و‌عضلانی میزنم، اگه فرقی نداره که باید اول آب رو‌بکشی تو سرنگ بعد خالی کنی تو‌ پودرش ، بعدم دوباره بکشی تو سرنگ و تزریق کنی، فک نکنم باهم فرقی داشته باشن پودریا شبیه همند همشون

2706