2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822115 بازدید | 669237 پست
سلام ببخشید یه سوال ما دو ماه پیش ازمایش ژنتیک دادیم الان باری شوهرم اس ام اس اومده که جوابت حاضر ام ...

برا ما هم فقط برا شوهرم اس ام اس اومد. اون بقیه سوالت  هم به وضعیت رحم و تخمدونا و این که چه سیکلی برات انتخاب کنن بستگی داره.

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
دقیقا دیروز کلی داروخانه هارو دنبال ولمن کانسپشن گشتم.پیدا نکردم.این قرصایی که شما گفتین یه پزشک دیگ ...

راست میگی عزیزم باید حداقل هفتاد روز جلوتر خورده بشه تا روی اسپرم اثر کنه 

سمت ما هست ولکانسپشن و خیلی جاها دیدم 

بزن تو نت میاد 

حالا ب دلت بد نیار خیلیا هیچ کاری نکردن و خداروشکر مثبت شدن 

فقط و فقط ب خدا توکل کن و از ته دل بخواه انشاله ک جواب میگیری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی عزیزم. امیدوارم که تو هم طبیعی مامان شی. مرداد اتفاق افتاد اما همچنان روبراه نشدم. من لوله هام ...

این پیامتو که خوندم گریم گرفت.چه قد سختی کشیدین.هم خودتون هم خواهرتون.امیدوارم خدا خیلی زود خدا واستون جبرانش کنه با یه دوقلوی خوشگل

منم مثل شما شدم ، مثل اینکه آدم یه خطای بزرگی کرده باشه و شرم داشته باشه از روبه رو شدن با دیگران! ه ...

آخ آخ اصلا انگار منم که دارم این حرفا رو میزنم. دقیقا مو به مو همینه که میگی. نمیخوایم دلسوزی کسی رو. به خدا نگاه کنی خودشون به دعا و تجویزای الکی بیشتر احتیاج دارن. بعضی هاشونم به خاطر اینکه کسی به مشکل خودشون گیر نده به قول شوهرم فرار به جلو میکنن و مارو میکنن نقل مجلس که خودشون در امان بمونن

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
نه بحث این بود ک اصلا این آزمایش رو نه برام نوشتن و نه پرسیدن  منم برای بار اول بود ک میکرو می ...

الان روالشون اینجوریه که تو همون ازمایش کلی که اول از همه از همه میگیرن اینا هم هست ، الان من احساس میکنم زیادی هم دارن خیلی چیزهایی که مرتب هم نیست برررسی میکنن مثلاً هر شش ماه میگن حتما باید آزمایش ایدز و هپاتیت داده بشه ، توکل به خدا 

مرسی عزیزم. امیدوارم که تو هم طبیعی مامان شی. مرداد اتفاق افتاد اما همچنان روبراه نشدم. من لوله هام ...

الهی بمیرم خواهرت چی کشید 

الان دخترم مهدکودکه وقتی نیست خونه اصلا روح زندگی نداره 

شاید خدا خواست و همین امسال ب هر جفتتوون ی دوقلوی ناز داد 

2738
این پیامتو که خوندم گریم گرفت.چه قد سختی کشیدین.هم خودتون هم خواهرتون.امیدوارم خدا خیلی زود خدا واست ...

ببخشید دلارام عزیز.قصدم ناراحت کردنت نبود. شرمندتم.امیدوارم دعایی که برام کردی اول در حق خودت مستجاب شه. به خدا هر منتظری رو میبینم مثبت شده از داغ دلم کم میشه. شمام که جای خود داری دیگه

الان روالشون اینجوریه که تو همون ازمایش کلی که اول از همه از همه میگیرن اینا هم هست ، الان من احساس ...

خداروشکر ک کامل انجام میدن 

خدایی تو این شرایط وانفسای گرونی خیلی سخته 

الهی بمیرم خواهرت چی کشید  الان دخترم مهدکودکه وقتی نیست خونه اصلا روح زندگی نداره  شاید ...

خدا نکنه. دشمنت بمیره عزیزم. خواهرم دخترش رو اردیبهشت سال ۸۷ از دست داد. الان دیگه بچه نمیخواد. بعد اوم خدا بهش یه پسر داد. خواهرم خیلی قویه،کاش یه موی اون تو تن من بود. مادرم اون موقع تو کما بود که خواهرم بچه اش رو از دست داد،اما همین ایشون مارو جمع و جور کردن. 

ممنون دلم شور میزد گفتم نکنه برای من مشکلی داشته 

واسه این جور چیزا اصلا خودتو نگران نکن اینقد وارد استرس زایی هست تو این دوران میکرو که اینا چیزی نیستن.بزار وارد سیکل بشی هر روزش واسه خودت یه موردی پیدا میکنی که دربارش نگران بشی.مثلا الان من تو این فکرم که چرا به من فقط گونال دادن و داروی دیگه ای ندادن با اینکه میدونم حتما دلیلی داشته و اونا بهتر میدونن چی تجویز کنن برامون.ولی خب دلشوره ی الکیه 

الهی بگردم لیلا جون😭 الان داشتم قرآن میخوندم.به یادت بودم و برات از ته قلبم دعا کردم که خدا دیگه ب ...

خدا نکنه سارا جون. قربونت برم عزیزم. مرسی که دعام کردی. ایشالا به آبروی خودت و تو دلیت، دعات به زودی در حقم مستجاب شه.

خدا نکنه. دشمنت بمیره عزیزم. خواهرم دخترش رو اردیبهشت سال ۸۷ از دست داد. الان دیگه بچه نمیخواد. بعد ...

وای من فکر کردم این اتفاق تازگیا افتاده خیلی حالم گرفته شد 

شکر خدا پس ی پسر داره 

خدا این خواهر نازنین رو برات حفظ کنه