2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818136 بازدید | 669054 پست
رویان به من و همسرم هیچ دارو و ویتامینی برا تقویت ندادن؟معمولا نمیدن؟!خودمون ویتامین سی و ای میخوریم ...

به منم دارویی برای تقویت ندادن ولی به همسرم گفتن یک ماه ویتامین ای و سی بخوره و دیگه هم کاری باهاش ندارن و من با دکتر زنان روندو ادامه بدم 

نا امید نمیشم با انرژی میرم برا سیکل بعد به امید خدا 

خدایا شکرت خدایا به همه چشم انتظارا بچه بده ممنون امام رضا جان برا سلامتی دختر عزیز تر از جانم زهرا ساداتم یه صلوات میفرستی 🥰تویی که داری الان این امضا رو میخونی و چشم انتظار نی نی هستی امیدوار باش و کم نیار و دنبال درمانت برو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینقدر دعا میکنم و از خدا میخوام تا بهم بده 

خدایا شکرت خدایا به همه چشم انتظارا بچه بده ممنون امام رضا جان برا سلامتی دختر عزیز تر از جانم زهرا ساداتم یه صلوات میفرستی 🥰تویی که داری الان این امضا رو میخونی و چشم انتظار نی نی هستی امیدوار باش و کم نیار و دنبال درمانت برو 
2731
من دیگه الان سیکلم شروع شده.۴ ماهه دارم میرم و میام.شلوغیش برام مهم نیست.کارشون خوب باشه بسه.حرف شما ...

اتفاقا آزمایش ویتامین دی تو آزمایشاتشون وجود داره من دی پایین بود به من قرص دادن هفته ای یک بار بخورم شاید برای شما میزون بوده چیزی درموردش بهتون نگفتن

آره منم همون کانسپشن منظورمه، بقیه شون برای باروری کاربرد ندارن 

اون سالی ک من دنبالش بودم واسه خرید شرکت واردکنندش گف ک فقط دو مدل ول من و ولوومن داریم خیلی دنبالش گشتم نبود ولی بعدا وارد کردن 

سلام ببخشید یه سوال ما دو ماه پیش ازمایش ژنتیک دادیم الان باری شوهرم اس ام اس اومده که جوابت حاضر اما برای من اس ام اس نیومده منظورشون جواب هر دو هست یا مشکلی برای جواب ازمایش من پیش اومده چون میگفت باید برای هر دوتاتتون اس ام اس بیاد و اینکه چند وقت دارو میدن برای تحریک تخمک ؟

2738
اگه دوماهی فرصت داری میتونی قرص ولمن کانسپشن رو بگیری ک از ول من کاملتر و گرونتره  من  ا ...

دقیقا دیروز کلی داروخانه هارو دنبال ولمن کانسپشن گشتم.پیدا نکردم.این قرصایی که شما گفتین یه پزشک دیگه به من سفارش کرد بخرم.ولی الان دیگه دیره.من سیکلم شروع شده.کی میخواد اثر کنه؟.خودمون خوشبختانه دو سه ماهه ویتامین ای و سی میخوریم.

خدایا شکرت  
اتفاقا آزمایش ویتامین دی تو آزمایشاتشون وجود داره من دی پایین بود به من قرص دادن هفته ای یک بار بخور ...

نه بحث این بود ک اصلا این آزمایش رو نه برام نوشتن و نه پرسیدن 

منم برای بار اول بود ک میکرو میشدم خیلی چیزا نمیدونستم 

بعد رفتم پیش دکتر طرازی ی چکاپ کامل داد تازه اونجا فهمیدم ک ویتامین دی من چقدر پایین بوده

ان شاالله خیلی زود باردار میشی.سقط خیلی سخته خیلی

مرسی عزیزم. امیدوارم که تو هم طبیعی مامان شی. مرداد اتفاق افتاد اما همچنان روبراه نشدم. من لوله هام بسته است اما به طرز معجزه وار باردار شدم، تو ابرا بودم اما خود بخود سقط شد،افتادم به خونریزی.یهو از ابرا با مغز خوردم زمین. هرچی هم سعی میکنم خودمو جمع و جور کنم نمیشه. خواهرم طفلی یه دختر سه ساله خوشکل و سالم و فوق العاده باهوش از دست داد.همش هی میگم خودتو جمع کن اگه جای خواهرت بودی چیکار میکردی اما نمیدونم چرا نمیتونم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
گلم در حال حاضر مشکلی نداری ولی قبلا توکسوپلاسموز گرفتی و خوب شدی واکسن سرخک و سرخجه هم زدی اونم خو ...

نه گربه نداریم قبلا هم نداشتیم. یعنی الان سرخک و سرخجه ندارم؟ پس چرا مثبت شده؟

خدایا صلاحت رو با آرزوم یکی کن   خدایا شکرت هزاران بار شکرت  
آره دارم ده تا دیگه دفعه اول 20 سالمه

خوب پس خیلی جای امید هست، اینارو میپرسم که خودم از ناراحتی در بیام، آخه تا یکی میگه منفی شدم ناراحت میشم، بعد که میگه فیریز دارم به خودم میگم خوب پس دفعه دیگه ان شاالله

منم همین طوری ام.راه به راه به شوهرم گیر میدم .از اونور هم هروقت تنها باشم یه دل سیر گیریه میکنم.از ...

آخ حرف دلمو زدی. الان خواهرم پیام داده شیرینی و کیک بخور الکی خودتو شاد کن!! نمیدونم چی باید جواب بدم.حالا خوبه من شیرینی خورم نیستم نمیدونم چرا همچین تجویزی کرده.فکر کنم خودش هوس کرده

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2706