2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864837 بازدید | 672333 پست
اره عزیزم.همون میرم صارم.تو گل پسری رو با کدوم دکتر بودی از اول بارداری؟سزارینت با کی بود؟

من تا 12 هفتگی چسبیده بودم به پورمطرود، بعد تا عدد سرویکسمو دید گفت برو پیش یکی از دکترای مراقبت بارداری، هیچ فرقی ام نمیکنه که کی باشه، منم شانسی رفتم پیش سودابه متین، خیلی مهربون و گوگولی بود، خودشم منو سرکلاژ کرد، خیلی آرامش داشت، ولی کلا اونجا میگن بهترینش همون کرم نیا و میرفندرسکی هستن که سرشونم خیلی شلوغه

صبحها حالم خوبه بعدازظهر یهو حالم خراب میشه چند روزه..😷 خدا رحم کنه بهم 😖

سارا منم همین بودم، بعد از ظهر میگرفت، شب به زور میخوابیدم، دمیترون فقط یکم منو بهتر میکرد، ب6 اصلا اثر نداشت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

این مومیایی رو من از نزدیک دیدم برا درد و گرفتگی استخوان و عضلات استفاده میکنن. البته برا استعمال خا ...

عزیزم با یه متخصص طب سنتی حتما مشورت کن. من فقط میدونم برا آقایون خوبه اما نمیدونم چه طبع و چه شرایط و چه دوزی و چه مدت. تورو خدا خودسرانه امتحان نکنیا.من مدیون میشم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
عزیزم با یه متخصص طب سنتی حتما مشورت کن. من فقط میدونم برا آقایون خوبه اما نمیدونم چه طبع و چه شرایط ...

نه عزیزم خیالت راحت.فعلا بیخیال درمان شوهرم شدم .چه شیمیایی و چه سنتی کلا گذاشتیم کنار.اینم اولین باره میشنوم تا مطمئن نشم نمیدم بهش

2731
عزیزم خوراکی هم هست،من که تا حالا هیچ چیز سرخود به شوهرم ندادم خیلی میترسم که شرایطش بدتر بشه،منتظرم ...

راستش دیگه مثل قبل همه چیزو رعایت نمیکنیم.فعلا تو استراحته بهش کاری ندارم😄. دقیقا دوسال مدوام دارو خورد اما بی تاثیر بود آخرسر هم که با مورفو تحرک صفر میکرو کردیم.والا خیلی زور داره انگار دوسال هیچ کاری نکرده بودیم .بیچاره شوهرم ازونایی بود ک حتی یک شب هم قرصش رو فراموش نمیکرد.اهل سیگاروقلیون هم نیست.امیدوارم لطف خدا شامل حالمون بشه.اگه با این چندتا جنین جواب نگیرم دیگه شرایط تهران رفتنو ندارم

راستش دیگه مثل قبل همه چیزو رعایت نمیکنیم.فعلا تو استراحته بهش کاری ندارم😄. دقیقا دوسال مدوام دارو ...

ما هم با مورفولوژی و تحرک صفر برامون جنین تشکیل نشد،پس مطمئن باش که داروها بی تاثیر نبوده برای شما،انشالله که همون بار اول مامان میشی 

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
دقیق تر اینه  روزهای بعد از انتقال +14+سن جنین موقع انتقال (مثلا 5 روزه)

زينب جون سرم اينتراليپيد همون سرم ivag ؟ شما ميدونيد چيه 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
آره عزیزم. امروز گفت. دیگه صد در صده.

مباركه عزيزم انشاالله صحيح و سالم بيان بغلت 🌹

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
صبحها حالم خوبه بعدازظهر یهو حالم خراب میشه چند روزه..😷 خدا رحم کنه بهم 😖

من كه كل روز اينطوريم صبح و عصر نداره 

خيلي بد بعضي وقتا ديگه نفسم بالا نمياد

ما هم با مورفولوژی و تحرک صفر برامون جنین تشکیل نشد،پس مطمئن باش که داروها بی تاثیر نبوده برای ...

اما از ۲۵ تا تخمک فقط ۷ تا جنین تشکیل شد.ناشکر نیستم اما میخوام بگم اوضاع اسپرم خیلی هم خوب نبوده.توکل بخدا

عزیزم شما هم یه مدت به خودتون استراحت بدید دوباره با انرژی شروع کنید

اما از ۲۵ تا تخمک فقط ۷ تا جنین تشکیل شد.ناشکر نیستم اما میخوام بگم اوضاع اسپرم خیلی هم خوب نبوده.تو ...

منم پارسال که پانکچر کردم 23تا تخمک داشتم همش 5 تا جنین شد، ولی امسال که پانکچر کردم خودم 1.5 ماه اینوفولیک خوردم که سریه قبل نخورده بودم شوهرمم قرص جینسینگ قرمز خورد یه ماه، از 27 تا تخمک خداروشکر 15تا جنین تشکیل شد، دیگه نمیدونم تاثیر اینا بوده یا نه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
موافقم باهات.  اصن همینش رو دوست دارم. حالا عصری میرم ببینم ، انتقال میده برام یا نه. 😘

سلام. دکترم گفت چون دقیقا بعد شیاف ، لک دیدی یعنی از شیاف بوده، اشکالی نداره😍😍 یعنی میشه منم مامان شم! 🙏🙏

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
2706