2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820878 بازدید | 669188 پست
سلام دوستان  اینجا کسی بوده که تو پروسه ivf انوکساپارین ۶۰۰۰ بگیره؟ می خوام بدونم در چه موارد ...

من عزیزم. نمیدونم چرا اما من غلظت خون داشتم دکتر بهم یه شب در میون یه 6000 داد

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
من عزیزم. نمیدونم چرا اما من غلظت خون داشتم دکتر بهم یه شب در میون یه 6000 داد

ممنون از جوابت 

به شما هم یک شب در میون داده

تو حالت عادی هم بدون مشکل انعقادی انوکساپارین ۴۰۰۰ رو هر شب می دن

می خوام بدونم بررسی مشکلات انعقادی چه فایده ای داره وقتی برای درمانش کار خاصی نمی کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مهداجون من منفی شدم و بلطف این داروها یه کیست هموراژبک زدم ماه دیگه ال دی بخودم و انتقال شاید ۳ ...

ای وای عزیزم اصلا نگران نباش کیست زود خوب میشه عشقم  توکلت به خدا باشه 

ارمغان جان خودتو تقویت کن تو این ماه عزیزم ورزش و آرامش یادت نره آماده انتقال بشو شاید قسمت بوده این یه ماه بیشتر آماده بشی 

ایشالا این سری انتقال موفق داری  دوستم 

2731
عزیزم خوب اونایی که بار اول جواب نگرفتن یا علاوه بر مورفو مشکل دی اف آی هم داشتن با مادر مشکلات دیگه ...

شما بالاخره مشكلتون چجوري حل شد؟

توكل به خدا ... چي بگم من همسرم فعلا تازه عمل كرد هتا دو ماه ون يم بعد كه ازمايش بده ببينيم تغيير كرد هيا نه

زینب جون سیتریزین تو بارداری میشه خورد؟هر چ با مطب دکترم تماس میگیرم جواب نمیدن😩

@زینبی_بابا    

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2738
آره گلم کافیه خیالت راحت  اگر تو ترکیبات پریناتال امگا 3 نیست جدا بخر، ولی حواست باشه بدون جیو ...

مرسي خانوم گل. فقط داروخانه تست آمينوشور ميده ؟ميشه تو خونه امتحان كرد؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
به من دکترم گفتپریناتال بخور و فیمیبیون ۲. شما پریناتال رو چند خریدین؟

عزيزم يه دو هفته اي ميشه خريدم و اصلا خاطرم نيست . ولي خب ميدونم كه فقط آزاد حساب كرد و دفترچه قبول نكرد 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
عزیزم چه چیزایی برای پرولاکتین بالا بده؟ من باید آز بدم اگه بالا باشه بدونم مراعات کنم

لیلا جان اگر از سینه هات ترشح نداری پرولاکتینتم بالا باشه دکترت میگه نرماله.به من که اینو گفت. پرولاکتینم ۸۲۱ بود رنج نرمالش تا ۴۹۱ هست.سینه هامو فشار داد گفت چون ترشح نداری مهم نیست

ممنون از جوابت  به شما هم یک شب در میون داده تو حالت عادی هم بدون مشکل انعقادی انوکساپارین ۴۰ ...

میدونم که مصرف زیاد آب هم کمک کنندست و اینکه تحرک داشته باشیم. به خیلی ها هم آسپرین میدن اما من چون نمیتونم آسپرین بخورم دکترم نداده بود

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
بله همون میخوای فردا عصر مسیرم اونجاست برات بپرسم. اما خودمم ازش خریدم 

عزیزم رفتی داروخونه ب منم سوال کن ک فیمیبیون دو داره یا ن آخه منم فمیبیون دو میخوام گیرم نمیادش . لطف میکنین یپرسین داشت برا منم اطلاع بدین ؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
نگران نباش درد به پرو لاکتین مربوط نیست عزیزم

وای منم سینم ترشح داره یعنی پرولاکتین بالاس مگه اگه بالا باشه چطوره

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
به نظرم اصلا پریودت دستکاری نکن بذار طبیعی تو زمان خودش پریود بشی....  از روز اول تا سوم میتون ...

مگه میشه دست کاری کرد؟ گفتم اگر ابن سینا نبود روز سومم برم مطبش. ممکنه؟ چون دوس دارم داروهام رو با خودش شروع کنم دیگه

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
2706