2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6866059 بازدید | 672386 پست
سلام عزیزم باید تا آخر داشته باشی  ولی چون تو مکمل خودت هست دیگه نیازی نیست فولیک جداگانه مصرف ...

يعني همون قدر كه داخل پريناتال كافيه؟؟؟

راستي يه سوال قرص امگا٣ اگر خودم بگيرم ايرادي داره؟ 

من راستي خيلي ترشح دارم طبيعي؟؟

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
دوستان من ۳شنبه پیش دکتر رضا ن ص ر  وقت داشتم میخواستم یه ویزیت پیشش برم ببینم چطوره.راستش الان ...

آفرین به این برخورد عالی و قاطع👌👌👌👌👏👏👏👏خیلی لذت بردم

گلم بله اغلب روز 7 چک می کنن با سونو و اگر نیاز شد زیاد و کم می کنن داروها رو

شما هم اگر نگرانی همون روز 7 بیرون سونو انجام بده بعد ببر پیشش بگو مثلا خیلی درد داشتی ترسیدی سونو کردی، بعد حتما تو عمل انجام شده قرار میگیره و خیال خودت هم راحت میشه

اما در کل عالی بود خودت و همسرتون عالی بودین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوستان. من روز ۹ انتقالم که فردا هست میخوام برم سرکار. البته کارم بیشتر پشت سیستمه و تحرک چندان ...

سلام عزیزم من فردای انتقال رفتم سر کار، تا یک هفته بعد از مثبت شدن

کلی هم پله داشت، تو اون دو هفته مهمون داری مامانم بود و یه کلاس هم از 8 صبح تا 7 شب داشتم بعدش رفتیم

پیاده روی و رستوران تازه

اصلا اصلا استراحت نکردم، فقط خودمو خسته نمی کردم و چیز سنگین بلند نکردم

يعني همون قدر كه داخل پريناتال كافيه؟؟؟ راستي يه سوال قرص امگا٣ اگر خودم بگيرم ايرادي داره؟  ...

آره گلم کافیه خیالت راحت 

اگر تو ترکیبات پریناتال امگا 3 نیست جدا بخر، ولی حواست باشه بدون جیوه باشه و هفته ایی دو تا سه بار باید بخوری چون دوزش بیشتر از اونهایی هست که روزانه تنظیم شده

ترشحات هم تا وقتی سوزش و خارش نداری طبیعیه

اگر نگران مایع آمنیون هستی، از داروخانه آمنی شور بگیر که خیالت هم راحت بشه چون فقط اون جوری میشه فهمید

خوبه مصرف کنی اگر ماهی نمی خورید من نخوردم، ولی نمی دونم کارم غلط بوده یا نه

ممنون عزیزم ک جواب میدی،زینبی جون من چیکار کنم تخمدان چپ اذیت هستم تیر کشیدن و درد،دارم ال دی میخورم برای از بین رفتن کیست،چی بخورم بهتر شم!

سلام خانما،راسته ک میگن امپول گونالف خیلی بهتر از سینالف هست!میگن گونالف رو کیفیت تخمک تاثیر میذاره ...

نمیدونم چرا خوب نیست ولی دکتر منم سینالف خریدم قبول نکرد گفت اشغاله دقیقا با همین لحن گفت 

گفتم گونال پیدا نکردم گفت پیورگان بگیر

نمیدونم چرا خوب نیست ولی دکتر منم سینالف خریدم قبول نکرد گفت اشغاله دقیقا با همین لحن گفت  گفت ...

منم عزیزم ب بدبختی گونالف پیدا کردم دکتر دوز 450 نوشت اما دوز 300 گیرم اومدم اونم ب بدبختی،ب یزد زنگیدم گفت همون 300 رو بگیر با تعداد بیشتر،الان شما تو چ مرحله ای هستی عزیزم!!!!

این 60 تا قرص بزرگ هست با 30 تا امگا 3،جمعا میشه 90 تا قرص  قیمتش هم 295 فکر کنم دیگه دیدم تر ...

نه.حتی دکتر شهرستانم گفت فمیبیون یک رو دوتاشو بخور.

اما طرازی گفت نه ، چه ربطی داره.

گفت از هفته ۱۲ نهایت ۱۳ ، پره ناتال بخور و فمیبیون ۲.

فمیبیون ۲ رو ک پیدا نکردم.

پره ناتال هم هر جا پرسیدم گفتن چند مدل هست ، نمیدونم کدومو بخرم.گیج شدم.

میشه عکس اش رو بدین.؟

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
آفرین به این برخورد عالی و قاطع👌👌👌👌👏👏👏👏خیلی لذت بردم گلم بله اغلب روز 7 چک می کنن با سونو و ...

ممنون عزیزم.ولی این موضوع که داروهای قبلیمو اصلا بررسی نکرد خیلی برام جالب نبود و درضمن سری آخر اینقدر فولیکولام زود رشد کرد که روز ۱۱ پانکچر شدم. حالا این میگه تازه روز ۱۱ بیا سونو.فکر نمی کنم باهاش ادامه بدم.باید بیشتر بررسی کنم

زینب جان میگفت اونم مث من بوده دکتر مشایخ رویان گفته عمل نکن آنقدر درگیر نیستی که بخوای عمل کنی. وای ...

منم همینو میگم باید ببینی اوضاعت چطوره، مثلا به من گفتن قبلش باید لاپرا بشم.... 

حتی بهم گفتن شانسم نزدیکه صفره و منم لاپرا کردم بعد پانکچر و... 

البته من تخمدانم درگیر نبود اما خوب لگنم درگیر بود و ظاهرا محیط رو شدیدا تحت تاثیر قرار داده بود... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2706