2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6823206 بازدید | 669294 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان چیکار کنم ک تخمکای با کیفیت و خوب داشته باشم آخه من نازایی داشتم بعدشم دو بار حاملگی طبیعی و ...

دکتر طاهری پناه رو پودر پروکسید خیلی تاکید داره برای کیفیت و ذخیزه

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
سلام گلم اصلا علائم داشتن و نداشتنش مهم نیست خیلیا علائم نداشتم و باردار شده بودن، اصلا توجه نکن ا ...

باشه ممنونم هزيزم نه بى بى نميزارم اصلا ندارم تو خونه كه نحريك نشم ولى گاهى اوقات نگران ميشم چه حال بديه كاش زودتر تمام بشه 😢

2731

دوستانی که با دکتر ط ر ازی هستین به نظرتون ابن سینا بهتره یا آبان برای پانکچر و‌انتقال؟ 

یه سوال دیگه اینکه اگه مطب با دکتر ط ر ازی ویزیت بشین اجازه میدن ابن سینا پانکچر کنین یا حتما پرونده تون‌باید تو ابن سینا باشه؟

دکتر طاهری به دوستم گفته بود که سه تا عامل تو حاملگی سالم نقش دارن،یکی جنین سالم،دوم محیط رحم که منظ ...

چ دکتر خوبی داشته خدا خیرش بده ... جدیدا دکترها انقدر بی وجدان شدن میگن خودتون میدونید میخوای انتقال بده میخوای کنسل کن 

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
ممنون گلم،راستی دارم ال دی میخورم بخاطر اینکه یه کیست کوچیک داشتم،ده روز دیگه میرم سونو،اگ از بین رف ...

آره گلم از بین میره، منم سه تا سمت راستم زده بود، رفت با همون یه بسته 

کلا بذار همه چی درست پیش بره اصرار نکن زودتر انجام بدن

با این که دوست داشتم زودتر انتقال بدم ولی همیشه به دکترا میگفتم هیچ عجله ایی ندارم، فقط می خوام شرایط بدنم کاملا اوکی باشه بعد

بالاخره یه کم دیر انتقال دادن بهتر از خدای نکرده نتیجه نامطلوبه

2738
چ دکتر خوبی داشته خدا خیرش بده ... جدیدا دکترها انقدر بی وجدان شدن میگن خودتون میدونید میخوای انتقال ...

آره خدایی. میگه به زبون ساده قشنگ توضیح میده که مشکل کجاست و راه درمانش چیه.بعدم از خودت میپرسه با این روال موافقی؟یا اینکه برو سرچ کن هرچی سوال داشتی بیا بپرس تا بدونی دقیق میخوای چیکار کنی.تو کامپیوترشم پرونده رو ثبت میکنه قبل از ویزیت میشینه میخونه ببینه چه کارایی انجام شده و تا کجا پیش رفته. به خدا من خودم پیش عارفی میرفتم اصلا نه خودش نه دستیاراش نگاه به پرونده نمیکردن. خودم هی میگفتم چیکار تا حالا کردم. روال همیشه ام همین بود

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
سلام بچه ها شماها که حرکات نی نیتون رو حس میکنید،توی واژنم تکون احساس میکنید یا نه؟من یه دفعه انگار ...

عزیزم نگران نباش، اصلا طول سرویکس به این چیزا نیست، ان شاء الله چند روز دیگه که سونو داری خیالت راحت میشه 

رعایت هم داری می کنی نگران نباش 

گلم همه چی خوبه ولی tsh جوری هست که متخصص غدد حتما حتما باید بری

دکتر خودم که لووتیروکسین داد هر صبح نصف بخورم و ویتامین دی هر هفته و دو عدد هم کابرگولین داد    باز لازمه به نظرت به پزشک غدد مراجعه کنم 

راستش دیگه اومدنت خیلی دیر شد حسرت داشتنت تو جونم جوونه زد و ریشه کردو روز بروز بزرگتر شد  حالا دیگه پاک ازت ناامید شدم راستشو بخوای دیگه منتظرت نیستم به نداشتنت عادت کردم چشممو بستم و دیگه ارزوت نمیکنم دیگه برات رویا نمیبافم برای اومدنت لحظه شماری نمیکنم هر روز یه نقشه نمیکشم که خبر اومدنتو چطوری به عشقم بدم حالا خونواده من دونفرست من و شوهرم چاره ای نداشتم جز فراموشیت تو نخواستی بچه من باشی منم دیگه نمیخوام مادر بودن برای تورو 
2706