2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671340 پست
مگه سیکل پانکچرو از اول سیکلت شروع نکردی؟

از اول خونریزیم شروع کردم امروز میشه ۱۹ سیکلم

زود نیس؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست..
اره احساس کشیدگی گاهی دارم گاهی حباب ترکیدن گاهی درد پریودی گاهی تیر کشیدن😁😁 کمردرد گاهی. من یکشنب ...

منم ی چیزایی قسمت تخمدانام احساس میکنم،برای من ستروتاید ننوشت،یکشنبه باید ببینم چی میشه،خدا رو شکر که از لحاظ روحی خوبی،منم زدم به بی خیالی چون هرچی تا حالا به سرم اومده از استرس و ناراحتی،انشالله که جواب آزمایشت خوبه عزیزم نگران  نباش،توکل کن به خدا. esr چی هست ؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم دلم، نه دیگه نخوردم  ولی عفونت داره منتشر میشه تو گو‌ش و گلوم دارم میرم دکتر، چون د ...

امروز چطوری عزیزم؟رفتی دکتر برای سرماخوردگی؟

خدایا قسم به بزرگی خودت ،امیدم به توست و بس 
2731
[QUOTE=103873457]خون كه خيلي بود 😭😭 همش خوابيدم شما چند روز بعدش رفتي سونو خون در چه حد بود[/QUOTE ...

سلام پناه جون خوبي ني نيت خوبه 

اره همش استراحتم واسم دعا كن 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

بچه ها فقط باید سفیده تخم مرغ رو بخوریم؟روی کیفیت تخمک تاثیر داره یا فقط برای عوارض هایپری ؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
وای ایشالااا ولی دکترم گفت احتمالا هایپر بشی همون ماه انتقا ندیم  اگه هایپر بشم کی میوفته یعنی ...

نمی دونم عزیزم منم از بچهای اینجا شنیدم مثل اینکه هرکی هایپر بشه ۲ تا پریودی بعد انتقال میده دکتر🤔

اخه دیروز یک دوستم بهم گفت بیا دفه بعد رحم‌اجاره ای بگیر اصلا یهو هنگ‌ کردم فکر کردم کلا پرونده بچه ...

عزیزم ما تصمیممونودگرفته بودیم واسه اینکار که بریم جلو ولی وقتی رفتیم پشیمون شدیم رفتیم یه شرکت خدماتی خصوصی گفتن همون اول ۴۴ملیون می گیریم‌که ۱۲ملیونش واسه ماست حتی اگه منفیم بشه بر نمی گرده ۳۲ملیونش واسه اون خانومه که اگه منفی شد ۲۹ملیونش به شما بر می گرده علاوه بر این ماهی ۱۵۰۰باید به یه پرستار از طرف شرکت داده میشد که بره از صبح تا ساعت هفت غروب به اون خانوم سر بزنه کاراشو انجام بده به ما گفت همه باهم ۸۰ملیون براتون تموم میشه که من پشیمون شدم رفتم سمت موسسه مهر ببینم اونا شرایطشون چطوریه که اونم تقریبا همینطوری بود و حرفهای دیگه زد من کلا پشیمون شدم مگر اینکه خودت بتونی یه آدم مطمئن پیدا کنی پول کمتری بگیره

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
اخه دیروز یک دوستم بهم گفت بیا دفه بعد رحم‌اجاره ای بگیر اصلا یهو هنگ‌ کردم فکر کردم کلا پرونده بچه ...

آره اینکارو خیلیا می کنن کسیم نمیفهمه من حتی به فکر شکم مصنوعی بودم پیدا کرده بودم ولی خب اونم نشد

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
دوستانی که سل فری دادین،کجا رفتین و چه قدر طول کشیده جوابش بیاد؟ 

زينب جون من آزمايشگاه نيلو انجام دادم ، يك هفته اي جوابش آماده شد البته گفته بودن ديرتر آماده ميشه ولي سر يك هفته تماس گرفتم گفتن آماده هست .

ممنون هانای عزیز و ممنون از بقیه دوستانی که برام دعا می کنن. سه روز بیمارستان بستری بودم به خاطر ع ...

قوى باش نااميد نشو تا مى تونى مايعات بخور انشالله خدا همراهته و تنهات نمى زاره و دوقلوهاتو صحيح و سالم تو بغلت مى زاره

از ته قلب برات دعا مى كنم مارو از خودت بى خبر نذار

انشالله به زودى زود برامون خوش خبرى🙏🏼🌸💕

2706