2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818600 بازدید | 669088 پست
مبارکت باشه خواهر عجب عیدیه توپی گرفتی 

ثمین جان 

همیشه تو دعام هستی،خداان شاالله از این عیدی های توپ توپ به شما به زودی زود قسمت کنه.چنان غافلگیرت کنه که ندونی چطور به درگاهش شکرکنی.

زبان وجسم و روحت، خودشون ر بابت هدیه الهی،از شکرش قاصر ببینند.ان شاالله زودی این حالت در شما پدیداربشه.

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
منم برای بار سوم امروز منفی شدم. دارم به رحم اجاره‌ایی فکر میکنم ولی میدونم همسرم راضی نمیشه. ...

چقدر زود ناامید میشید خواهری.برا چی به رحم اجاره ای اصلا فکر میکنی ؟ی لحظه فکر کن دوست نداری حرکت نینیتو توی بطن دلت حس کنی؟میدونم سخته این روزا رو من 14بار کشیدم و فقط دوبار +شدم که برام نموند ولی باز امیدوارم .صبور باش عزیزترینم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخر هفته رفتم سفر دائم دل درد پری داشتم و دیروز همسرم گیر این بود دوباره بیبی بزنم که تو اداره دیدم ...

وای قلبم  عالی بود.خدارو100هزار مرتبه شکر مبارکت باشه قاصدک جون

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
پریا جون دکتر من هم نصر هست میشه درخواست دوستیمو قبول کنی ؟ منم تو ای وی اف هستم

قبول کردم عزیزم،موفق باشی

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
2728
اخر هفته رفتم سفر دائم دل درد پری داشتم و دیروز همسرم گیر این بود دوباره بیبی بزنم که تو اداره دیدم ...

وای قاصدک جون،چقدر خوشحال شدم،الهی شکرررررر🥰🥰🥰💎💎💎💎💎💎💞💞💞💞💞

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
ثمین جان  همیشه تو دعام هستی،خداان شاالله از این عیدی های توپ توپ به شما به زودی زود قسمت کنه. ...

سهیلای عزیزم واقعا ممنونتم باعث لطفت.الهی خدا هیچ کس رو چشم براه نگه نداره ودل همه رو شاد کنه.

گلم نوشته posterior previa یعنی سر راهی خلفی تغییر نکرده

ببخشید من اصلاً پرویا رو ندیدم 

بله درسته 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
عزیزم آز ژنتیک دادین؟ dfi چه طور؟ تا حالا پی آر پی و هچینگ جنین امتحان کردن براتون  خیلی عالیه ...

ژنتیک ندادیم. dfi رو‌ نمیدونم باید آزمایش همسرم رو ببینم توش بوده یا نه.

این بار ۲ تا جنین مورولا برام انتقال داده بودن که هچینگ روشون انجام شده بود. بار قبل هم یه جنین بلاست بود که خودش هچینگ کرده بود وقتی داشتن انتقالش میدادن.

موقع پریود درد غیر قابل تحملی ندارم، برای همین هیچ دکتری تا حالا به آندو مشکوک نشده.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
2738
چقدر زود ناامید میشید خواهری.برا چی به رحم اجاره ای اصلا فکر میکنی ؟ی لحظه فکر کن دوست نداری حرکت نی ...

واقعاً نمیدونم شما چجوری تحمل کردین. خدا بهتون صبر بده و معجزه براتون اتفاق بیوفته.

ولی من دیگه نمیکشم. الان انقدر ناامیدم که فکر میکنم انتقال دادن جنینهایی که دارم فایده نداره، اونا رو هم از دست میدم و دوباره باید از اول شروع کنم.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
@زینبی_بابا   عزیز و یچه هایی ک میدونین قرص یا قطره ویتاگنوس باعث افزایش fsh میشه یا کاهش؟ ی ...

گلم تا اونجا که یادمه ویتاگنوس پروژسترون داره و برای اونهایی که آندومتریوز دارن یا قبل و بعد از یائسگی خوبه برای کم کردن گر گرفتگی

به نظرم سراغ گیاهان هورمونی مثل، رازیانه، بذر کتان، ویتاگنوس و... نرو

منم طب سنتی بهم گفته بود یه کم رازیانه خوبه برام ولی چون آندومتریوز داشتم گوش ندادم و مصرف نکردم

با گرمی های دیگه مثل آجیل و اینا به خودت برس

دوستان من الان ١٤انتقال بتام شد ٥٢٤٨  ١٢هم ١٦١٥ درسته يا خيلي نرفته بالا ؟

ببخشین میشه بگین تو دوهفته گذشته چه علائمی داشتین؟ منم امروز روز ۱۲ انتقالمه.پس فردا باید برم آزمایش بدم.خیلی نگرانم.تقریبا این دوازده روز هیچ علامتی نداشتم  

2706