2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818233 بازدید | 669067 پست
من کاری باهاشون ندارم اونا بامن کاردارن😂 اخه دیروز از بعد آمپول حالم بدشد نمیدونم به این ربط داره ...

دوست عزیز چون دارو ها هورمونی هستن تاثیر میزارن

حالت تهوع

سرگیجه

تپش قلب

دوبیتیگر گرفتگی

یبوست ،اسهال

و..... 

بستگی به عوارض داروها داره 

نگران نباش عادیه تا حدودی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😳😳😳😳😰😰😰😰😰😰😰نگوووو...خودکشی میکنم قطعا😭😭😭 من وحشتناک شدم وحشتناک ..فقط پاهام باریک موند ...

نه بابا درست میشه

دوست منم مثل شما بستری شد یک هفته، 10 کیلو اضافه کرد ولی خوب خوب شد مثل قبلش

2738
عاطفه جان ببخشید من جواب میدم عزیزم باز دوستان تجربشون بیشتره من تجربه خودم رو بگم من پارسال که پرول ...

ان شاالله خدا رحمتشون کنه، چه دوران وحشتناکی داشتی

الهی خدا زودتر شادت کنه با معجزه اش

سلام عزیزم خواباتو بکن ک دیگه خواب نداری😂😍ان شالله ب سلامتی ب دل خوش زایمان میکنی و بغلش میکنی🌷😍

قربونت برم عزیزم😘

دیروز از مطب زنگ زدن دکتر دوم نمیاد.. نهم نیاد😓

دوستان توروخدا دعا کنید بسلامتی تا نهم پیش برم🍃😍 توکل کردم به خدا💜

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
عزیزم طرازی بود. میخوام برم ، اما هنوز نرفتم.هم هماتوم داشتم ، هم تنبلی کردم یک کم.ولی حتما قبل از ...

آها شما ساکن تهران نیستی

فکر نکنم دیگه بتونی بری پیش طرازی چون کلینیک بارداری جداست مگر اینکه بری مطبش اسم دکتر طاهری رو هم نشنیدم

خدا جونم شکرت...
مرجان جون من اصلا به پیراهن عادت ندارم حالا وسوسم کردین ی دونه بخرم امتحان  کنم ولی فکر نکنم بت ...

منم همینجوری بودم اوایل...

اما بپوش عادت میکنی😍

بزا هوا در جریان باشه.خخخخخ

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
آها شما ساکن تهران نیستی فکر نکنم دیگه بتونی بری پیش طرازی چون کلینیک بارداری جداست مگر اینکه بری م ...

آره دیگه ، مطبش. زنگ زدم گفت دکتر نیست ، اومدن زنگ بزن ، احتمالا نوبت بدم.

حالا ببینم چی میشه.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2706