2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822137 بازدید | 669237 پست
فقط اونایی که  عدد ویتامین  دی 30یا 40هست اصلا نخورن ویتامین دی رو، چون زیادی ویتامین دی ت ...

خيلي نكته مهمي بود

و اينكه كساني كه پرولاكتين بالا دارند سياه دانه و رازيانه نخورن، بيشتر بالا ميبره

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعد از انتقال معلوم شد اب اورده يا قبلشم معلوم بود؟

نه بعد تخمک کشی از بزرگی شکمم فهمیدم، اخه دکتر چون اون سری تخمک هام بی کیفیت بودن این سری دوز دارو رو خیلی خیلی زیاد کرد تا دیگه شکمم اب اورد

2738
مفصل برات نوشتم صفحه قبل باران عزیز🌺

گلم با دوز داروی کم میشه از هایپری جلوگیری کرد من سری اول فقط سینال اف داشتم هشت تا تخمک داشتم سزی بعد خیلی خیلی پیورگان زدم که زیاد شدتخمکم و شکمم اب اورد

سلام صبح بخیر🙋 خانما من از امشب باید سیکلوژست واژینال بذارم. تا حالا شیاف واژینال استفاده نکردم. خ ...

عزیزم بپرس اگر میشه مقعدی بذار.

به من که به خونریزی افتادم گفت مقعدی بذار.

بخاطر مومش یبوست هم نمیشی.

گویا بهترم هست.

البته حتما بپرس و انجام بده.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
انشالله که عاقبتش خیر باشه... اینکه میگیره و خوب میشه انشالله از اون مدل خونریزی هایی نیست که برای ج ...

نه متاسفانه.نه خانواده خودم نه همسرم، با بچه کوچیک سخته.

من دیروز فقط یه بیرون رفتم آز دادم.

و یه ناهار پختم.

یعنی انقدر تاثیر داره استراحت؟!

واقعا شاید باید استراحت مطلق بشم.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
برای کیفیت تخمک  Roz Dy: به مدت حداقل سه ماه قبل پانکچر این داروها مصرف شود روزی چهار عدد اووا ...

عزیزم اینهمه ویتامین بخصوص ویتامین d هر روز بخوریم که تبدیل به بمب اتم میشیم😁

سلام به همه دوستان ... خانمها من از وقتی این تاپیک رو دنبال میکنم چندتا سوال واسم پیش اومده ممنونم اگه جواب بدید .. اول اینکه چرا میگن شب قبل از انتقال باید نزدیکی حتما با ارگاسم زن باشه؟؟؟؟؟؟؟

بعدش باتوجه به تجربیات دوستان درسته که میگن اکثر پلی کیستیکها هایپر میشن؟؟ 

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊