2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6866831 بازدید | 672451 پست
ببینم همسرم گوش میده بخره بیاره ،اصلا روش نمیشه بره بی بی بخره الان بزنم جوابش درسته یا صبح زود بای ...

صبح زود بهتره چون ادرار غلظت بیشتری داره 

بیبی پر رنگ تر میشه😍

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا فردا دیوونه میشم  پس بی بی نزنم عصر برم ازمایش؟

آزمایش که کلا دقیق تره..

برو یهویی خیال خودتو راحت کن

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
لیزر چی؟جای دیگه ندارن که بتونیم بریم؟

عزیزم لیزر همون فیزیوتراپی رحم هست ولی فیزیوتراپی رحم بری خیلی کاملتر برات انجام میدن و از چندتا دستگاه استفاده میکنن من دو ساعت فیزیوتراپی رحم میرفتم ۲۰۰ تومن هر جلسه میشد 

خانوناباتوجه به تجربتون اونایی که هم گونال داشتن هم سینال بفرمایین کدومش بهتره ؟

بستگی به جوابگویی بدن داره ،گونال خارجیه و سینال ایرانی ،سینال تو اولین پانکچرم برای من بی نتیجه بود یعنی چند تا تخمک داشتم ولی دوتا جنین بی کیفیت تشکیل شد ولی برای بار دوم که گونال داشتم بازم همون تعداد تخمک داشتم ولی اینبار دوتا جنین با کیفیت تر بودن ،تو پانکچر سوم و چهارم هم گونال داشتم که بازم بی نتیجه بود

عزیزم رها کن ببین چه جوری خدا برات معجزه میکنه سخته اما میتونی مطمینم که خدا تمام این سختیا رو برات ...

تولدت مبارک باشه ساراجان .امیدوارم تنت سلامت باشه 😍 اوضاع و احوالت چطوره ؟ روبراهی ؟

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
زدم منفی بود😁 هرماه بیبی چک میزنم 🤦🏼‍♀️ انقد ته دلم به معجزه ایمان دارم که باعث میشه هرماه همین ...

اشکالی نداره عزیزم .ان شاالله خیلی خیلی زود مامان میشی و خبر خوشش رو به همسرتم میدی 

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
نه عزيزم تهرانم ،، همه جوره زورم میاد و ناامیدم اینقدر هزینه گونال دادم نتیجه ندیدم

الونوا خیلی خوبه به دکترتون پیشنهاد میدادین این رو امتحان کنه براتون 

2706