2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842826 بازدید | 670601 پست

سلام خانما بی بی چک زدم یه هاله کمرنگ افتاد. ۲روز دیگه ازمایش میدم. دعام کنین راستش مثل قبل ذوق ندارم تا سالم نیاد بغلم😭😭😭 الهی همه شما نتیجه بگیرین و دلتون شادشه🥺❤️❤️❤️❤️❤️

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱
سلام خانما بی بی چک زدم یه هاله کمرنگ افتاد. ۲روز دیگه ازمایش میدم. دعام کنین راستش مثل قبل ذوق ندار ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله مثبتی خدا جواب سختیای پارسال با مثبت شدن بهت میده عزیزم

الهی قسمت تک تک منتظرا بشه و اینبار فقط سالم بیاد بغلم 

فدات بشم عزیزم بهارجان همه میگن تو وان نشین سرکه واب درست کن خودتوبشور. 

اره اینکارم میکنم خیلی عذابم میده این عفونت از کجا اومد حس میکنم بدترم شدم ازمایش بدم میرم دکترم دارو بده

2731
خیلی نکات جالبی رو گفتی عزیزم ممنون شات گرفتم حتما رعایت می کنم. من سردی زیاد میخورم، کل خونم هم سرا ...

من قبل انتقال پارسال ۱۸ کیلو کم کردم  بعد سقطم اضافه وزن داشتم ک بازم ورزش کردم شکمم تخت شد تقریبا چربی اطراف رحم بنظرم تاثیر داره دراز نشست خیلی خوبه ۱ماه قبل انتقال کلا سردی نخور یادم بیاد چ کارایی انجام دادم حتما میگم گلم.

خراش هم انجام دادم هر دوبار دکترم گف لازم نیست ولی مامای خصوصی ک تحت نظرشم گفت ما برای رابطه طبیعی هم انجام میدیم حتما بیا ک خودم برات انجام بدم یروز قبل انتقالم رفتم برام ماساژ رحم انجام داد درد داشت ولی گفت به نتیجه فکر کن خونرسانی رحم زیاد میشه. 

2740
خیالت راحت بارداری  چندم انتقالی؟

🥺❤️ ۱۲ انتقال بی بی چک یخورده پرنگ ترشد. فقط عفونت دارم اسنرسشو گرفتم اگه درمان نشه چی🥺

🥺❤️ ۱۲ انتقال بی بی چک یخورده پرنگ ترشد. فقط عفونت دارم اسنرسشو گرفتم اگه درمان نشه چی🥺

نه عزیزم خیالت راحت بری دکتر دارو بهت میده اگر مطمئنی که عفونته وگرنه که خودت ژل شستشو اگر داری استفاده کن تا برطرف بشه 

نه عزیزم خیالت راحت بری دکتر دارو بهت میده اگر مطمئنی که عفونته وگرنه که خودت ژل شستشو اگر داری استف ...

میترسم تاثیر بزاره رو جنین بله معذرت میخوام ترشح زردرنگه با خارش و سوزش  روز ۵ یا۶ انتقال اینجوری شدم🥹 ژل شستشو دارم میشه استفاده کرد؟

میترسم تاثیر بزاره رو جنین بله معذرت میخوام ترشح زردرنگه با خارش و سوزش  روز ۵ یا۶ انتقال اینجو ...

اره تا دکتر بری با ژل خودت رو بشور و با پارچه نخی تمیز خوت رو خشک کن و با باد سشوار هم کاملا رطوبت رو بگیر 

تا بهتر بشی 

چون نه گیاهی میتونی مصرف کنی فعلا و شیمیایی هم که دکتر باید تجویز کنه 

ولی باد سشوار خیلی تاثیر داره

اره تا دکتر بری با ژل خودت رو بشور و با پارچه نخی تمیز خوت رو خشک کن و با باد سشوار هم کاملا رطوبت ر ...

ممنون از توضیحاتت فداتشم❤️

مبارکه عزیزم.انشاالله بسلامتی و دل خوش.

همین الان بنظرم پاشو برو آزمایش خیالت راحت بشه.بعدشم برو دکتر برای عفونتت دارو بگیر.خیلی خوشحال شدم برات🌷🌹🥀🥰

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نخوانده قرعه بنام تو میشود...
مبارکه عزیزم.انشاالله بسلامتی و دل خوش. همین الان بنظرم پاشو برو آزمایش خیالت راحت بشه.بعدشم برو دک ...

ممنون دورت بگردم🥰🫶 روز ۱۴ ازمایش ندم؟ 

2706