2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6855445 بازدید | 671588 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام زینب جون من دیروز زایمان کردم ولی اصلا شیر ندارم چیکار کنم ؟ اعصابم خورده @زینبی_بابا   ...

سلام عزيزم تبريك ميكم اصلا نكران نباش همون اغوز كه زرد وقطره قطره مياد بهش بده سعي كن سينه رو مدام تو دهن كوچولوت بذاري، قطره شير افزا خوبه مايعات زياد بخور البته شير نخور نفخ ميگيره در كنارش ميتوني شير خشك بهش بدي تا زردي هم نكيره 

سلام چرا اينقد جوابشطول ميكشه اماده بشه ١ ماه؟

برا من بیشتر از ی ماهه الان. هنوزم اماده نیس. بهشون گفتم چرا؟ میگن چون میره تهران. نمیدونم والا

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
دوستاي عزيزم، يه راهنمايي براتون دارم، نميدونم چقدر موثره. دکتر من بعد انتقال برامون شياف پروژسترون ...

سلام عزیزم. یعنی روز انتقال؟

دعا کنید خدا در رحمتشو به روم باز کنه و مادر بشم♥️🥰

[QUOTE=185292872]برا من بیشتر از ی ماهه الان. هنوزم اماده نیس. بهشون گفتم چرا؟ میگن چون میره تهران. نمیدونم والا[/QUOTEكجا هستين من كرجم احتمال داره بيشتر از ١ ماه طول بكشه من ميخوام  فاكتور هاي مهمش رو ازمايش بدم  كه دكتر طرازي براي دوستمون نوشته بودن 

[QUOTE=185292872]برا من بیشتر از ی ماهه الان. هنوزم اماده نیس. بهشون گفتم چرا؟ میگن چون میره تهران. ...

من تبریزم عزیزم. ان شاالله که بهترین نتیجه رو میگیرین برا شما احتمالا مث مال من نباشه شما نزذیک تهرانین

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
خانما من الان رفتم عذرمیخوام خون جاری اومد ازم و پریودم الان شروع شده من همیشه صبح ها شروع پریودم بو ...

سلام عزیزم همون ظهر دو تا میخوردی و الانم دوتا 

حالا اشکال نداره اگر شروع نکردی از فردا شروع کن

محض خاطر جمعی زنگ بزن مطب یا مرکزتون و بپرس

2706