2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6837591 بازدید | 670355 پست

من بلاخره پریود شدم و تائیدیه ای وی اف رو هم گرفتم از دکتر همسرم الانم منتظرم دکتر طرازی بیاد که سیکل پانکچر رو برام شروع کنه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی داره چه عددی باشه اگر ۵۰ و ۶۰ باشه منفیه ولی اگر بالای ۲۰۰ باشه مثبته  شما آزمایش دادی ...

ممنون از پاسختون. نه دوشنبه میشه روز ۱۲ انتقال که میخوام ازمایش بدم ببینم  چی میشه. برام دعا کنید🙏🏻

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد...🥰...خدایاشکرت❤️
سلام عزیزم . خوبی ؟ نی نی خوبه ؟ پس همه این مشکل و دارین ؟ مال من اصلا ثبات نداره هر روز یه جوره . ا ...

سلام به روی ماهت. خوبیم شکر. خودت خوبی؟نی نی خوبه؟ اره ظاهرا هممون همینطوریم. حالا بیشتر از من همسرم نگران میشه، دیشب گیر داده بود بریم بیمارستان، گفتم نمیخواد. اخه مامان ماهک جون گفت که همین که تو روز تکوناش رو حس کنیم کافیه. و خیالم تا حدود زیادی راحت شد. مال منم اصلا ثبات نداره. و‌به شیرینی هم عکس العمل چندانی نشون نمیده. دلش بخواد تکون میخوره دلشم نخواد خون به جیگر میکنه منو.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2731

سلام خواهرا من امروز سونو شدم گفت هابپر شدی زیر دلم خیلی درد میکنه حالا که هایپر شدم تخمک کشیم درد داره؟

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
چند تا تخمک داشتی

۱۳تا

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
سلام خواهرا من امروز سونو شدم گفت هابپر شدی زیر دلم خیلی درد میکنه حالا که هایپر شدم تخمک کشیم درد د ...

من سه روزه پانکچر شدم الانم تخمدانام دست میزنم یه درد داره شکمم هم گنده شده

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
سلام خواهرا من امروز سونو شدم گفت هابپر شدی زیر دلم خیلی درد میکنه حالا که هایپر شدم تخمک کشیم درد د ...

چن تا تخمک داشتی

2738
سلام‌عزیزم‌وقت نکردم‌پیام ها رو بخونم آز دادی؟تیترت چند شد؟

سلام عزیزم.خوبی ؟؟تیترم شد ۲۸۶ دکتر گفت دوباره تکرار کن.الان اومدم آز دادم گفت بعد از ظهر آماده میشه.دارم از استرس میمیرم .میدونم واسم خوب نیست.از بس فک کردم دیشب خواب دیدم اومده پایین.با چشمای پر از اشک از خواب بیدار شدم انگار تو خواب گریه کردم

شك هايت را باور نكن و به باورهايت شك نكن ❤️
به سلامتی ببخشیدا من لوله هام بسته اس دکتر گفته ای وی کنم شما چرا ای وی اف کردبن من یع دختر ۳ساله دا ...

سلام عزیزم منم شکر خدا سه تا دختر دارم به خاطر اینکه هدایه داداش به دخترام ببخشه ای وی اف کردم و بعد انتقال در حد سه روز اول اونم نسبی استراحت کردم بعدش دیگه خودتون میدونین با سه تا بچه و کارای خونه نمیشه استراحت کرد ولی جارو و کارای سنگین که بهم فشار بیاره نکردم 

پارسال ذخیره من  ۱/۸ بود. ۸تا تخمک و ۸تا جنین شد

منا دکتر قبلیم گفت پرتخمک نیستی این دکتر هم گفت تخمکات زیادنیستن باید تقویت بشن بخاطر ضعیف بودن اسپرم.و آز ذخیره نوشت انجام بدم.من اوندفعه فقط روزی ۱۵۰ واحد سینال اف زدم.ده تا فویلیکول داشتم ۸تاتخمک شد که شش تاش تزریق شد نمیدونم دوتا تخمک دیگه مشکل داشتن یانه چیزی نگفتن. حالا دکترمو عوض کردم نمیدونم این یکی چی تجویز کنه. 

یا رب العالمین
2706