2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821679 بازدید | 669226 پست
نه همسرمنم برعکسس خخخ پرتاب میکنه امپولوبخوادبزنه. بتاتم دیدم عزیزم خیلی خوشحالم.  اره منم این ...

عزیزم به سلامتی رسیدین؟ ان شاالله که بهترین ها برات پیش بیاد

ممنونم گلم لطف داری..😘

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
منم موقعی که میخواستم انتقال بدم سه بارکنسل شد آی حرص میخوردم همش میگفتم باید زودتر انتقال بدم ولی ق ...

اره واقعا مال توسوپرایز خیلی حسابی شد من راضیم به رضای خدا فقط اینبارخداکمک کنه بگیره. وایی دیگه ذوق مرگ میشم. 

خخخ من یه تخته ام کمه نه که تادیروز میگفتم میزارم بمونه بعدانتقال بدم نه الان که عجله دارم.     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسي گندم جون چشم استراحت ميكنم  ميگم دكترا چقد راحت حرف ميزنن امروز رفتم مطب ميگم زير دلم درد ...

عزیزم ناامید نباش پیش خودت هی بگو گر نگهدار من آن است ک میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد فقط و فقط استراحت کن ن غذابپز ن ظرف بشور 

2731
سلام زينب جوني با عزض معذرت از مزاحمتها  اين دكترا آدمو ديونه ميكنن يه كار رو تا آخر انجام نمي ...

عزیزم دوز آمپول ۳۰۰ هست ولی تا جایی ک من میدونم حاملگی زیر ۱۲ هفته ۵۰ میکرو گرم کافیه یعنی یک ششم آمپول ولی چون حجم خونریزیت زیاده بخدا نمیدونم میتونی همشو بزنی یا نه البته زدنش بهتر از نزدنش هست در ضمن آمپول عضلانی تزریق میشه 

بازم از زینبی جون  بپرس عزیزم

اره عزیزم رسیدیم فداتشم ممنون. حالا نوبت دکترم بشه بریم. تبریزچه سرد رفتههه

خدارو شکر گلم

آره میبینی سوز داره🤨😑

برمیگردین مشهد یا انتقال میدی ان شاءالله بعد؟

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
عزیزم ایشاا... ک مادر شدی گلم من چون جنینام ضعیف بودن خیلی نگران بودم

عزیزم به ضعیفی جنینا نیست فقط خواست خدا 

یکی یه جنینcداره همونو انتقال میده باردار میشه یکی با دو تا بلاست گرید آ نمیشه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2740
ایشاا... ک بشه عزیزم ایشاا... همه باهم جشن مادر شدنمونو میگیریم

الهی آمین عزیزم آزمایشت کیه؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
نه عزیزم دکتر نگفت من اینجا از بچه ها شنیدم منم همون کارو کردم واقعا خیلی تاثیر داره حتما امتحان کن ...

چه جالب،ممنونم عزیزم🙏🏻🙏🏻

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
۵روزه گلم

ان شاالله طبیعی مامان شی

میگم شما علائمی هم داشتی؟

ببخشید سوال میپرسم اخه منم بلاسته از فردای انتقال دل دردای پریودی دارم