2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819605 بازدید | 669150 پست
روزی ۴۰ دقیقه صبح ۴۰ دقیقه عصر پیاده روی  مشکلات ضررنداره میخوری؟به رویال ژلی نداده به جاش اوابوست دادهکملا اووبوست+رویال ژلی+کو کیوتن+امپول ب کمپلکس و وی ...

چراسیکلو کنسل کردن؟

خدایابه امیدخودت🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر تعدادش خوب بوده دوزداروهات چندبود من پنج تاکارمامیزنم روزی ازجمعه تغییرمیکنه سه تا کارما س ...

من روزی فقط چهارتا میزدم یعنی ۳۰۰ واحد به مدت ۷ روز 

پوچ بودنشو نمیدونم ولی از نه تا تخمک هفتاش جنین شد که تو انتقالم بسته چهارتایی باز کردن که بلاست بشه یکیش رشد نکرده بود سه تا انتقال دادن گریدشون هم a و ab بود

خدایا شکرت
2728
عزیزم پانکچر کار راحتی نیست، بخاطر ۳ تا تخمک نرو اناق عمل بذار با داروی بهتر و بیشتر انجام بده

نه انجام میدم مجدد دارومیگیرم براپانکچربعدی چون دکترم دوماه نیست زنگ زدم گفت شاید تخمکابیشتربشن ویااینکه توسونو دیده نشدن سپردم به خدا

خدایابه امیدخودت🌺

دوستانننننننننننن کمک دوتاسوال 

من هفته بعد پانکچردارم چراازمایشکروناننوشته؟لازم نیست؟

همون روزی که پانکچرمیشم نمونه اس پ رم میگیرن؟

دکترم مدت تخلیه رونگفت برای نمونه ا س پ ر م

خدایابه امیدخودت🌺
سلام عزیزم، مرسی که با حوصله کامنت را رو میخونی جواب میدی منم کیست اندومتریوز دارم،تخمدان چپ و ۴ سا ...

عزیزم منم دقیقا کیست آندومتریوما تو تخمدان چپ داشتم و 4 سانت بود و کلی چسبندگی لگنی و درد پریودی که منو خونه نشین و داغون می‌کرد جوری که نمیتونستم سر کار برم و کلا خیلی بد بود، ذخیره ام هم 6 و نیم

برای منم اغلب دکترا میگفتن اول پانکچر شم بعد لاپاراسکوپی کنم 

ولی دکتر مشایخی تو رویان گفت اصلا کاری نکنم چون ریسک پایین اومدن خیلی زیاد ذخیره تخمدان هست، پس منو با همون کیست پانکچر کرد و اصلا هم نباید تخلیه بشه چون عفونت شدید لگنی و خون ریزی میده، حتی برای قبل پانکچرم آنتی بیوتیک وریدی بهم زدن، شستشوی واژینال و دو شب قبلش هم بتادین واژینال بهم گفتن گذاشتم 

اتفاقا کلی هم تخمک خوب از تخمدان چپم گرفت، و خدا خیرش بده وارد کیست هم نشد 

بعد تمام جنین ها رو فریز کردن، و چند ماه بعد هم انتقال دادم که تو همون اولین انتقال مامان شدم، و جالبه بدونی همون حاملگی شد درمان، چون موقع سزارین دکتر گفت هییییییییییچ کیست و چسبندگی نمی بینه و همه چی پاک پاکه

اصلا باورم نمیشد و چندین بارموقع سزارین، بعد از عمل و موقع چک آپ از دکتر اشرفی پرسیدم یعتی هیچی نبود؟؟ پرسیدم یعنی اون کیست 4 سانتی از بین رفته بود؟؟ که همش میگفت بله، خودش دیده هیچی نیست

حتی دو تا میوم ساب سروزال داشتم اونها هم از بین رفته بود 

و من تا عمر دارم دعا گوی مشایخی هستم که گفت اول دو بار انتقال بدم بعد اگر نشد لاپراسکوپی 

2738
@زینبی_بابا   دوستان عزیزم  ممکنه منو راهنمایی کنید؟من خداروشکر یه دختر دارم ...برا ت ...

سلام عزیزم، منم همسرم مورفو بین 0 و 1 بود و تحرک a هم صفر بود و تحرک b فکر کنم 8 بود، روز میکرو هم کلا بی تحرک بودن اسپرم ها چون بهم چسبیده بودن همگی ولی خدا  رو شکر جنین تشکیل شد و در اولین انتقال مامان شدم

ماهی ومیگو بلدرچین وبوقلمون براتخمک خوبه بخورم؟

آره همه مواد غذایی سالم برای باروری خوب هستن و نباید خودمون رو محروم کنیم، مثلا رژیم های گیاه خواری، رژیم های طب سنتی که میگه شیر و لبنیات نخورید چون رحم سرد میشه، غلط هستن 

راحت باشید و بخورید نه سرد میشه نه چیزی، کشور ما تو مصرف لبنیات خیلی عقب تر از استاندارد های جهانی هست و نتیجه شده پوکی استخوان در سنین پایین و حتی قبل از یائسگی و حالا تشویق به نخوردن شیر فاجعه است

بهترین پرهیز کم کردن غذاهای سرخ کرده هست چون رادیکال آزاد طی درست کردن این مدل غذاها بیشتر تولید میشه که دشمن باروری و سلامت هست، پس بهترین راه برای داشتن باروری مصرف زیاد آنتی اکسیدان ها و مایعات به اندازه کافی و پیاده روی هست

در آقایون خنک نگه داشتن بیضه ها هم معجزه میکنه

2706