2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822073 بازدید | 669237 پست
نه عمرا بیاد کلا یهو میگه من بچه نمیخوام تو گیر دادی چند تا دکتر رفتیم هی منفی شده همش غر میزنه که ...

عزیزم پیش نصر برو

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نازنین جون اینو همش شوهرم به من میگه🤦‍♀️میگه اگه اس پرم کس دیگه رو اشتباها تزریق کنن چی؟یا تخمک کس ...

عزیزم این اتفاق اگه بیوفته  خطای دکتر هستش ... ولی کار دکترا اینقد دقیق و منظمه شایدم ۱صدم درصد همچین اشتباهی بشه ...به این چیزا اصلا فکر نکنید من محض شوخی گفتم وگرنه هیچ مرکزی وبیمارستانی همچین خطایی انجام نمیده چون خیلی کار حساسیه دکترا هم خودشون تجربه دارن ...

2728
عزیزم دکتر نصر خیلی کارش دقیقه و تبحرش بالاست شک نکن پیشش جواب میگیری حتما...من خودم خیلی دوست داشتم ...

عزیزم در غمت شریکم چون شوهر منم نمیذاره پیش دکتر مرد برم اصلا حاضر نیس هیچچچچ...بدبختی ماس اینم

آخه داره با کی لج میکنه ،با خودش ؟؟؟میدونی سیگار چقدر تاثیر داره رو اسپرم یا همین لب تاپ ؟حالا مشاور ...

الان تو راه دکتر نصرم، ساعت ۱۱ وقت دارم ایشالله حرفای خوبی بزنه

2740
الان تو راه دکتر نصرم، ساعت ۱۱ وقت دارم ایشالله حرفای خوبی بزنه

عزیزم هرچی گفت به ما هم بگو لطفا 

موفق باشی😍

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
عزیزم دلیل خاصی داره که بین پانکچر و انتقال فاصله انداختید؟ منظورم دلیل پزشکیه نه شخصی 

من برج ۱۰ پانکچر شدم تا من پریود میشدمو و قرصای انتقالمو مصرف میکردم میشد عید و مرکز تعطیل بود برا همین گفتن بعد عید بیا بعدم که کرونا اومد و تا برج ۲ بسته بود مرکز بعدم که باز شد من اینقد پریودام نامنظم شده بود که ۲ماه پریود نشدم تا من قرصامو مصرف کنم واسه همین اینقد طول کشید 

ممنون عزیزم.

ببخشیدشماک انتقال داده بودین علامتی داشتین.حس میکردین حامله هستین یان

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
حالا پسرهم شد عیب نداره بچه کس دیگه ای نباشه 😐

نازنین جون

چند وقت پیش یه زوجی تو لس آنجلس ivf کردن دوقلو بار شد خانومه، بچه ها که بدنیا اومدن چینی بودن، شکل مامان بابا که نبودن هیچ، کلا از یه نژاد دیگه بودن 

فهمیدن تو مرکز اشتباه شده ، رفتند از مرکز به دادگاه شکایت کردن

کلی خبرستز سده بود

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
نازنین جون چند وقت پیش یه زوجی تو لس آنجلس ivf کردن دوقلو بار شد خانومه، بچه ها که بدنیا اومدن چینی ...

😶😶😶😶واي توروخدا راس ميگي

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
نازنین جون چند وقت پیش یه زوجی تو لس آنجلس ivf کردن دوقلو بار شد خانومه، بچه ها که بدنیا اومدن چینی ...

ایییی واااای دیدی میگم که احتمال خطا هست بالاخره ....حالا خوبه از رو چهرشون فهمیدن فک کن یکی بعد از ۲۰‌سال یه ازمایشی چیزی بده بعد بفهمن بچه خودشون نیس خیلی سخته خدا نکنه برای کسی همچین اتفاقی بیوفته ....یه بار هم تو تلویزیون اینجا نشون میداد یه خانواده از یزد یکی هم قم بچه هاشون توبیمارستان اشتباه شده بودن دقیق یادم نیس ولی پدر خانواده یزدی میگفت اراول من حس میکردم این بچه شبیه مانیست فک کنم ۱۰سالگی بچه هاشون خانواده یزدی متوجه میشه ...همسرش به خانومش شک میکنه بعد که میرن ازمایش میدن مطمئن میشن بچه خودشون نیست وپیدا میکنن بچه هارو باهم عوض میکنن ولی نمیدونم چجوری بوده یکی قم بوده یکی یزد لابد هردو خانوم تویه بیمارستان زایمان داشتن .