2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820948 بازدید | 669192 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من سه تا انتقال دادم.روز نهم و دهم لکه بینی داشتم که انوکسا و اسپرین رو دکترم قطع کرد

خداروشکر که مثبت شدی عزیزم❤️

خدا جونم شکرت ، بعد از ۶ سال منو لایق یه فرشته دونستی❤️👼🏻❤️🤰🏼 خدایا حافظش باش🙏
گرید جنین ات چی بود؟؟

باورت میشه بعد از انتقال اونایی که با من بودن وایساده بودن گرید ها رو پرسیده بودن ولی من از استرس فراموش کردم و سریع اومدم خونه.بعد از اونم هر چی رفتم کلینیک دست به سرم کردن که جنین شناس نیستش بهم نگفتن...

2738
عزيزم مطمن باش يه اتفاق دوبار تكرار نميشه فكرم نميكنم مشكل انعقادي يا ايمني داشته باشي ،چون دكتر زرن ...

مررررسي سمانه جون انشاالله دوقلوهات به موقع و سلامت به دنيا بيان🐥🐥 

الان روحيم بهتر شده چون يه قوت قلب دارم ميگم انشاالله بازم باردار ميشم اين بار ميخوام بگم يدونه انتقال بدن 

خوب شد نظر دكترت رو گفتي پس بگم آز انعقادي واسم بنويسه 

من انوكسا داشتم ولي چون خونريزي داشتم تو ٦هفته قطع كرد دكتر 

من ٣٣سالمه نميگم سنم بالاست چون خيليا تو سن من هنوز ازدواج نكردن ولي ميترسم با بالارفتن سن مشكل جديدي به وجود بياد 

دكتر ivf بهم گفت ارديبهش بيا تا انتقال بديم ٦ماه گذشته ولي دكتري كه عملم كرد بايد برم پيشش نظر اونم بپرسم دعا كن طبيعي باردار بشم چون فعلا همسرم راضي نميشه بياد واسه انتقال ❤️❤️ 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
امیدوارم شما هم برین و نتیجه دلخواهتون رو بگیرین.جنین های من فریز بودن.والا از همین هم میترسم که سه ...

بتات چند بود😍

خدا جونم شکرت ، بعد از ۶ سال منو لایق یه فرشته دونستی❤️👼🏻❤️🤰🏼 خدایا حافظش باش🙏
عزيزم مطمن باش يه اتفاق دوبار تكرار نميشه فكرم نميكنم مشكل انعقادي يا ايمني داشته باشي ،چون دكتر زرن ...

ببين به نظرت برم پيش زرناني خوبه ؟ ازش بپرسم چرا اين اتفاق واسم افتاد سونو هامم ببرم دكتر خودم كه خوب جواب نميده 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
يني از هفته ٦ ديگه اصا انوكسا نزدي؟

نه گفت هماتوم داري آسپرين و انوكسا قطع 

اينم بگم دوستم با مورفو دو تو بهمن بعد ٦ ماه اقدام طبيعي باردار شد 

انشاالله واسه منم اين اتفاق بيفته چون خداروشكر خودم مشكلي ندارم همسرم هم همه مواردش خوبه فقط مورفولوژيش دو درصد 

من ٩ ماه فقط اقدام كردم بعد اومدم تو سيكل ivf

مررررسي سمانه جون انشاالله دوقلوهات به موقع و سلامت به دنيا بيان🐥🐥  الان روحيم بهتر شده چون ...

سنتم عاليه فدات شم ،اصلا نگران سن نباش ،خداروشكر كه بهتري الان همين روحيه كلي كمكت ميكنه ،ميخاي برو نظر فروتنم بگير اونم همه ميگن دستش خوبه همه مريضاش راضين فروتن به من گفت به محض قطع شدن خون انوكسا رو بزن گفت اسپرين مهم ني انوكسات واجبه ،قرص دوفاستونم بهم داد،ببين به نظرم بعد٦ ماه طبيعي اقدام كن تا يه سال بعدش نشد برو برا انتقال هر چي از عمل بيشتر بگذره رحم خودشو بهتر ترميم ميكنه 

2706