2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821055 بازدید | 669197 پست
سلام بچه ها به یاد همتون بودم دیشب و امروز صبح توی اتاق عمل نی نی کوچولوی من با وزن سه کیلو امروز ص ...

ماشاء الله عزیزم...تبریک میگم.ان شاء الله زیر سایه پدرومادر بزرگ بشه و باعث افتخارتون باشه 💖💖💖💖💖💖

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چه قدر شیرین😍😍😍😍😍خدا حفظش کنه برات  چه قدر خوب که خبر دادی

زینب جون من هرشب ساعت ۷ امپولامو میزدم.امشب مادرشوهرم باز کلی مهمون دعوت کرده خونشون و نمیتونم برم اون موقع امپول بزنم چون موقع شامه ومجبورم بمونم کمک.بمونه ساعت ده بزنم یا ساعت سه بعدازظهر بزنم ایرادی داره؟هرجور فکرکردم دیدم نمیشه سروقت  زد.زودتر بزنم یا دیرتر؟!

امپول انوکسان و پروژسترون 

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
بچها این آمپولا ساعت خاصی باید تزریق بشن؟ من از امروز تا ۳ روز دارم اما نمی دونم مهمه که مثلا حتما س ...

بچها اگه می دونین خواهش می کنم بگین ...انقد زنگ زدم مرکز دیگه از مشاور خجالت می کشم میگم الان تو دلش میگه این چقد گیج😿

2728
اسم شیافت چیه لیانا جان؟

گلم سيكلوژست 

ولي خداروشكر امروز پيدا كردم 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
قربونت مهربون💋😘  بزار فردا همسرم اگه پيدا نكرد حتما بهت ميگم  چه مملكتي شده يه شياف پي ...

لیانا جان من چندوقت پیش شیاف سیکلوژست از داروخانه قانون ونک خریدم 

زنگ بزن بپرس اگر دارند برو بگیر

داروخانه هنگامه سلیمانی هم توی یوسف آباد داشت

ان شا الله عزيزم خدا به زودي ٢ تا دختر ناز بهت هديه ميكنه .  بله عزيزم معلومه كه برادر هم نعمت ...

انشالله عزیزم. مرسی از دعای قشنگت یعنی محقق بشه همسرم به آرزوش میرسه از بس که دختر دوست داره. خدا حافظ و نگهدار برادرتون باشه.به سلامتی برگردن از سفر. حق داری،به نظرم صدتا دوست و فامیل،خانواده و خواهر برادر نمیشن. امیدوارم خدا بهت اینبار دوقلو بده یه دختر و یه پسر که خانواده خودت پرجمعیت و شلوغ بشه

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2740
نه عزیزم اصلا این عدد تحت تأثیر هیچ نوع هورمون تراپی عوض نمیشه فقط گاهی یه نفر مشکل إندومتریوز داره ...

به نظرم باید شمارو دکتر زینب صدا کنیم. خیلی اطلاعات دقیق و ریزی داری.خدا خیرت بده.امیدوارم به همه آرزوهای ریز و درشتت برسی دکتر جان

عزیزم 90 درصد انتقال جنین ها بر اساس عمق رحم هست نه سونو و تو همون مقاله هم نوشته بود باید اندازه گ ...

برای منم روز انتقال نبود دوم پریودم بود ولی همزمان خراشم دادن واسم

ممنون عزیزم🌷🌷🌷

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
عزیزم اگر جاری داشتی تازه می‌دیدی اونا همه خوبن و باید شکر کرد😂😂😂😂 البته منم جاری ندارم ولی زیا ...

یعنی از این قشنگ تر نمیشد توصیف کرد. لپ کلام رو تو یه جمله گفتی.  

لیانا جان من چندوقت پیش شیاف سیکلوژست از داروخانه قانون ونک خریدم  زنگ بزن بپرس اگر دارند برو ...

قربونت عزيزم دست گلت درد نكنه😘😘😘 

خوب شد گفتي واسه بقيه دوستان هم ببينن 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
زینب جون من هرشب ساعت ۷ امپولامو میزدم.امشب مادرشوهرم باز کلی مهمون دعوت کرده خونشون و نمیتونم برم ا ...

من که بعضی وقتها ساعتش تغییر میکنه چون خونه مامانم یکقت مهمون دارن نمیشه زد 

ولی سعی دارم اکثرا به موقع باشه 

منم انوکسا با پرژسترونه 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
یکی از پزشکایی که در زمینه ناباروری کار میکنه بهم گفت ولمن کانسپشن هم خوبه.ولی ما پیدا نکردیم.قراره ...

من شوهرم قرص جینسینگ قرمز خورد خوب بود ظاهرا

آخه میدونی سری اول پانکچرم من تخمکام زیاد بود جنینام کم و کیفیت متوسط ولی امسال که پانکچر کردم خودم اینوفولیک خوردم و ویتامین e و شوهرمم قرص جینسینگ قرمز خورد و ویتامین e، این دفعه بازم تعداد تخمکام زیاد بود ولی تعداد جنینامم بیشتر شد و با کیفیت خوب

دیگه نمیدونم تاثیر کدوم بود راستش

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2706