2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820505 بازدید | 669178 پست
عزیزم چرا انقدر کم؟چطور این اتفاق افتاده؟ان شاءالله با سرم و مایعات زیاد درست بشه🙏🙏

دارم میمیرم هفته قبل خوب بودش دوازده بود الان شده هفت

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بلا ب دوره..انشاءالله ک.مشکلی نیست.حالااونجا سرم بهت وصل میکنن .چرا یدفعه ابش کم شد؟علائمی چیز ...

ن هیچی دکترم گفتش برو پیش ندا رحیمی راد ک رفتم اینجور گفتش ک گفتش فورا بستری شو

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
سلام دوستان. زینبی جان ، میشه بگین فمیبیون ۲ چیا داره که ببینم توی کدوم پره ناتال اینجا هست زیاد؟ ...

سلام عزیزم من از ترکیبات پریناتال خبر ندارم 🙈🙈🙈

ولی دکتر من می‌گفت تا هفته 16 میشه فمیبیون 1 خورد 

از هفته 16 به بعد مولتی ویتامین و آهن مهم میشه یواش یواش

حالا برات سرچ می کنم ببینم چی کار کنی بهتره

2731
این ای یو جی ار ک گفتی من نفهمیدم یعنی جنین چی شده؟

یعنی جنین مشکل خونرسانی داره و عدم رشد

سلام دوستان. زینبی جان ، میشه بگین فمیبیون ۲ چیا داره که ببینم توی کدوم پره ناتال اینجا هست زیاد؟ ...

در مورد سن بچه ها هم این که ان تی رفتی درست تره و چند روز بالا و پایین مشکلی نیست

سن اصلی همون =سن جنین موقع انتقال+14+روزهای بعد از انتقال 

سلام عزیزم ان شاالله حل میشهiugr تو ماه های آخر خیلی نگران کننده نیست و شما هنوز جای جبران داری،&nbs ...

دلستر اینا نمیتونم بخورم دیابت دارم دعام کنین

آنا جون و زینب جون سونوی ان تی دادم دیروز ، میذارم لطفا نظرتون رو بدین . با طول سرویکس ۳۵ و دوقلوی ...

عزیزم وضعیت جوجه ها عالیه👌👌👌

اما طول سرویکس الان عالیه، فقط سونو مجدد تو هفته 15 لازمه برای کنترل 

2740
سلام به روی ماه تک تکتون. اگه بدونین دیروز چقدر استرس کشیدم. کاربریم مشکل داشت اصلا نمیتونستم به هیچ ...

سلام عزیزم، نه بابا این نی نی سایت بهت مدیونه چرا نذاره بیایی 

اگه نذاره خودمون اعتراض می کنیم، فقط باید یه راه ارتباطی دیگه داشته باشیم واسه این جور مواقع، مثل ایمیل

کلا خراب بود واسه دو روز 

زینب جون هیچ چیزی ک بخام ازش حساسیت بگیرم استفاده نمکنم منتها من هر سال اینموقع الرژی میگیرم ک گوش و ...

گلم اگر عفونت نداری اصلا اصلا اصلا تو هیچ شرایطی چه بارداری چه عادی نباید إنتی بیوتیک بخوری چون خدای نکرده مقاومت میاره

متاسفانه آلرژی فصلی داری عزیزم، اگر اذیت میشی حتما برو یا دکتر زنان یا متخصص آلرژی

من رفتم بیمارستان نیکان واسه سرماخوردگی، بلوک زایمان اونجا بهم دارو داد، از جاهای دیگه اطلاعی ندارم گلم

آزیترومایسین از دسته B تو بارداری هست و سیفه ولی برای عفونت چرکی گلو تجویز میشه و خط دوم درمان بعد از آموکسی سیلین هست

میدونین چنین سه روزه چقدر طول میکشه تا به مرحله بلاست برسه؟  و زمان لانه گزینی بلاست و سه روز ...

گلم خیلی راحت محاسبه میشه 

جنین بلاست یعنی 5 روزه،پس جنین 3 روزه اگر دو روز دیگه به حیاتش ادامه بده میشه بلاستوسیت، حالا یا تو محیط آزمایشگاه یا تو رحم

حدود روز 6 جنین پوسته خودش رو خراش میده(هچینگ) و لانه گزینی میکنه

که جنین بلاست موقع انتقال تقریبا 1 روز بعد لانه گزینی رو شروع کرده 

و برای جنین 3 روزه، 3 روز بعد از انتقال 

دلستر اینا نمیتونم بخورم دیابت دارم دعام کنین

ان شاالله درست میشه گلم، می فهمم خیلی نگرانی به آدم وارد میشه خصوصا هر چی ماه ها بالاتر بره سخت تره

ولی خدا رو شکر الان تحت کنترلی، همه براتون دعا میکنیم

عزیزم از بیمارستان آبان راضی بودی؟ ابن سینا بهتر نیست به نظرت؟

پزشکم میگفت کارشون و تجهیزاتشون دقیقه ولی ظاهر بیمارستان شبیه بیمارستان خصوصی نیست...خیلی بش نرسیدن.ولی رسیدگیشون خوب بود.

ن هیچی دکترم گفتش برو پیش ندا رحیمی راد ک رفتم اینجور گفتش ک گفتش فورا بستری شو

عزیزم نگران نباش...حالا تو.بیمارستان تحت کنترلی و خیالت راحته..انشاءالله ک بخیر میگذره

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام عزیزم خدا رو شکر  آره سایت مشکل پیدا کرده بود،  گلم اون آمپول اسمش آزاد سازی هست، د ...

زینب جان دکتر مشایخی رو چطور میتونم تو رویان پیدا کنم؟ دوس دارم یه ویزیت برم پیشش

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
2706