2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802017 بازدید | 668347 پست
من بیماریتان بستریم دیروز رفتم سونو آب دور بچه کم بودش و جنین آی یو جی ار شده بودش خیلی نگرانم چ کنم ...

عزیزم چرا انقدر کم؟چطور این اتفاق افتاده؟ان شاءالله با سرم و مایعات زیاد درست بشه🙏🙏

خدا جونم شکرت...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سلام ..واای چرا سایت دیروز و پریروز اینطوری شده...ازبعدظهر قطع میشه کلا...ما هم ک نی نی سایت خونه دوممون هست😇کلا سخت میگذره بهمون

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
من بیماریتان بستریم دیروز رفتم سونو آب دور بچه کم بودش و جنین آی یو جی ار شده بودش خیلی نگرانم چ کنم ...

عزیزم بلا ب دوره..انشاءالله ک.مشکلی نیست.حالااونجا سرم بهت وصل میکنن .چرا یدفعه ابش کم شد؟علائمی چیزی داشتی ک رفتی بیمارستان؟

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام به روی ماه تک تکتون. اگه بدونین دیروز چقدر استرس کشیدم. کاربریم مشکل داشت اصلا نمیتونستم به هیچ ...

سلام اناجون..من چندروزه گلودرد و خارش گوش گرفتم..اصلا معلوم نیست سرماخوردگی هست یا الرژی دکترم گفت انتی بیوتیک و سیتریزین میتونی بخوری...اموکسی سیلین خوردم اصلا جواب نمیده...میتونم ازیترومایسین بخورم؟

گلم متخصص زنان گفت هر 12 ساعت میشه یکی خورد ولی کلا ترجیحا هر چی کمتر دارو استفاده بشه بهتره راستی ...

زینب جون هیچ چیزی ک بخام ازش حساسیت بگیرم استفاده نمکنم منتها من هر سال اینموقع الرژی میگیرم ک گوش و سرو صورتم بشدت خارش میگیره و شدید سرفه میکنم ک چندماه طول میکشه...ولی خب فقط الان گلوم گرفته وی خرده دردداره ودرد وخارش گوشام...اصلا نمدونم سرما خوردم یا الرژیه😥دارو هم ک جواب نداده دفعلا

2714

این ای یو جی ار ک گفتی من نفهمیدم یعنی جنین چی شده؟

این ای یو جی ار ک گفتی من نفهمیدم یعنی جنین چی شده؟

یعنی تأخیر رشد داخل رحمی، یعنی رشد جنین با سن حاملگی متناسب نیست 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
سلام زینب جون. خوبی؟ میگم یه سوال واسم پیش اومده.اینکه زمانی که نزدیک پانچکر هستش آمپول آزادسازی تخم ...

سلام عزیزم خدا رو شکر 

آره سایت مشکل پیدا کرده بود، 

گلم اون آمپول اسمش آزاد سازی هست، درسته باعث آزاد شدن تخمک میشه ولی از درون تخمدان باعث بلوغ تخمک میشه، یعنی باعث میشه اولین تقسیم میوزی خودش رو تکمیل کنه، 

این از علت دادن آمپول

اما تخمک ها رو با ساکشن مخصوص وارد تخمدان میشن از طریق جدار واژن و میکشن بیرون، پس تخمدان یه کوچولو زخم میشه

سلام عزیزم ان شاالله حل میشهiugr تو ماه های آخر خیلی نگران کننده نیست و شما هنوز جای جبران داری، 

برات سرم میزنن

اما دلستر و غذاهای سرشار از پروتئین هم برای جنین خیلی عالیه

گلم اگر مشکل لثه هم داری، آب نمک بچرخون تو دهانت و مسواک و نخ فراموش نشه

چون بیماری لثه هم با زایمان زود رس و وزن کم موقع تولد ارتباط مستقیم داره

بازهم از خودت خبر بده

2706