2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821014 بازدید | 669194 پست
بچه ها تورو خدا یکی جواب منو بده من گیج شدم😢

والا خواهری من 3بار توی روزای انتقالم لک دیدم 2بار اول باردار بودم ولی بار سوم منفی شدم یعنی میخوام بگم لک همیشه دلیل بر لانه گزینی نیست بعدم تا وقتی پروژسترون مصرف میکنی که اصولا نباید پریود شی خوب شیافتو بیشتر کن

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما هزینه آمپولاتون با دفترچه بیمه مرحله اول سونو چن شد من شده نزدیک هشتصد که گفتن برو بیمه شناسنامه ...

عزیزم من بار اول که آمپولامو گرفتم ۵۰۰ شد...

بعد سونو و تجویز داروهای جدید ... داروخونه بهم گفت برو تایید کن بیمه تا کمتر در بیاد،منم رفتم و با تایید اونا دوباره ۴۰۰ دادم. یعنی در کل یتومن شد.حالا چقدش کم شد نمیدونم.

اما تاثیر داره حتما برو برای بیمه.. و اینکه علاوه بر شناسنامه ،مدارک پزشکیتم ببر.. سونویی آزمایشی هر چی داری...

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
همین الان ی کم ته دلم خالي شده میگم نکنه من ی مشکل جدی دارم اینا نمیفهمن هرسری ی چیزی تو سونوم می‌نو ...

عزیزم توی این راه ،، احتیاج به صبر داری...😍😘

تمرین کن مامان صبوری بشی که دوقلوهات بیان وقت سرخاروندن ندتری😍

توکل کن برخدا،خودش هواتو داره🍀☘

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2731
سلام بچها خوبین من روز ۲۰ انتقالم امروز که دکتر گفت ۴شنبه برم واسه ساک حاملگی.بچها چرا من اصلا ترشح ...

عزیزم من تو ماه شیشمم... ترشح خاصی ندارم. فقط شیاف پروژسترون که استفاده میکردم یذره...

برو حالشو ببر،ان شاءالله حاملگی راحت و بی دردسری داشته باشی عزیزم🍀☘😍

بچه ها چرا آنا جون‌نمی یاد جوابمون‌رو‌بده؟ امیدوارم هرجاهست سلامت باشه و بچه های گلش در پناه خدا باش ...

عزیزم آنا جون امروز صب جواب دادن یکم از پست هارو ...

حتما به پستت نرسیده☘

دیروزم که گفتن انگار درگیر کاری بودن.

ان شاءالله وقت کنه میاد❤

من در مورد سینافکت اطلاعی ندارم.ببخشید😗

والا خواهری من 3بار توی روزای انتقالم لک دیدم 2بار اول باردار بودم ولی بار سوم منفی شدم یعنی میخوام ...

من با وجود یک خروار پروژسترون  درست و درمون پریود شدم  یعنی تمام طول سه روز اخر استفاده از داروها پری قشنگ اومد

...
2740
چه میشه کرد آناجون جز تسلیم خواسته ی خدا شدن. دیگه همسرمم قانع کردم که قسمت ما نیست بچه داشتن .دیگه ...

عزیزم اگه اشکال نداره میتونم بپرسم مشکلتون چیه؟من قبلا خواننده خاموش بودم بعد نا عضو شدم ولی همیشه پیگیر شما بودم خیلی هم ناراحتم که شما اینقدر سختی میکشی من با دوبار منفی شدن زانو زدم فردا انتقال سوممه.خدا خودش کمکت کنه عزیزم طبیعی حامله بشی اونم دوقلو .

😍😍خدایا شکرت
بچهها😭😭😭 من روز ۶  لک دیدم دیروز قطع شد صبح دوباره الان لک قهوهای دیدم یعنی از پری روز بیشتر ...

عزیز دلم.. استرس نده بخودت... ان شاءالله که لکه بینیت برای فعالیت وروجکاته...

با دکترت تماس بگیر احتمال زیاد پروژسترونت رو زیاد کنه و اگه آسپرین داری بگه قطع کن.

چه میشه کرد آناجون جز تسلیم خواسته ی خدا شدن. دیگه همسرمم قانع کردم که قسمت ما نیست بچه داشتن .دیگه ...

ماشاالله به صبر و بردباری هر دوتون عزیزم الهی که عشقتون پایدار باشه ، باور کن همه اینجا براتون دعا میکنن خدا خودش بهترین راه رو پیش پاتون بذاره🤲

الحمدالله❤
عزیزم من تو ماه شیشمم... ترشح خاصی ندارم. فقط شیاف پروژسترون که استفاده میکردم یذره... برو حالشو بب ...

مرسی بچها بابت جوتب دادنتون..راستش من همش نگرانم که خدای نکرده  یه اتفاقی برام بیوفته😥😥

والا خواهری من 3بار توی روزای انتقالم لک دیدم 2بار اول باردار بودم ولی بار سوم منفی شدم یعنی میخوام ...

اخ سری قبل ک امپول میزدم نشدم الان چرا با امپولم لک میاد الان یکم کمرنگ تر شده ولی قطع نشده در حد ترشح البته معذرت میخوام

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
2706