2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822048 بازدید | 669237 پست
انا جونم خود گوشی به کنار.اکثر اوقات توی نتم.اخه خیلی حوصلم سر میره.مامانم همش غر میزنه که ضرر داره ...

از من بیشتر تو نتی؟؟؟؟؟ 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

دوستای گلم ببخشین واقعا این روزا خیلی مشغلم زیاده..... 

دختر شیطونکم داره صبرمو محک میزنه.... 

بهونه گیری اش زیاد شده برا همین سختمه بیشتر بیام..... 

به گوشیمم حساس شده.... 

هی میگه بذارش کنار..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای وای من خیلی وقته اینجا نیومدم...خیییلییی خوشحال شدم عزیزم مبارکت باشه ..همیشه بفکرت بودم...چیشد ...

من طبیعی شدم گلم ولی شیاف واژیفوم هم استفاده کردم ب آندو دیگه نمیدونم ک چقد بالا رفته بودش

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
من طبیعی شدم گلم ولی شیاف واژیفوم هم استفاده کردم ب آندو دیگه نمیدونم ک چقد بالا رفته بودش

خداروشکر..خیلی خیلی خوشحال شدم برات

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2728

سلام 

دوستان من دوبار آی یو آی ناموفق و یکبار همین بهمن ماه گذشته آی وی اف ناموفق داشتم

مشکل از شوهرمه که تحرک اسپرمش پایینه

یه بسته جنین فریز دارم

نمی تونم همه ی این صفخات رو بخونم.میشه راهنماییم کنید چه کار انجام بدم که به مثبت شدنش کمک کنه

از نظر روحی خیلی بهم ریخته شدم و کارم شده گریه و زاری

به انتظار نبودی، زِ انتظار چه دانی؟
عزیزم متوجه نشدم چیه.....  هر چیه انشالله خیره....

آنا جون رفته دكتر پادمهر ديده و گفته بايد لاپرا بشه بعلت هيدرو بودن لوله و ضمنا گفتن به احتمال زياد چسبندگي روده هم داره حالا دكتر پادمهر معرفي كرده دكتر فاطمه ابراهيمي عملش كنه كسي ايشونو ميشناسه؟ كارش چطوره؟

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 

آنا جون يك سئوالم در مورد خودم داشتم.

من 7 تا جنين فريز دارم و تا حالا انتقال نداشتم. اين ماه اگه بشه ميخام برم انتقال. تو آزهاي تكميلي ژن غلظت خون تشخيص دادن كه دكتر زرناني توصيه به پردنيزول 1.5 ماه قبل از انتقال و موكدا خراش آندومتر رو توصيه كرده. البته دكتر زرناني نوشته شواهدي دال بر اختلالات ايمونولوژيك ديده نشده. 

الان با مركز تماس گرفتم ميگند چون انتقال اولت هست ترجيحا سيكل كوتاه بري بهتره! ولي باز ميخاي برو تو سيكل طولاني مدت و پردنيوزل بگير... الان بنظرتون چكار كنم؟ عليرغم اون مشكل ژن غلظت خون و اينكه انتقال اولمه برم سيكل كوتاه؟

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
خداروشکر..خیلی خیلی خوشحال شدم برات

ممنونتم گلم برام دعا کن ک قلبش روز شنبه تشکیل شده باشه

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
2738
ممنونتم گلم برام دعا کن ک قلبش روز شنبه تشکیل شده باشه

شده عزیزم بد به دلت راه نده..انشالله تا آخرش به خوشی پیش بره

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
شده عزیزم بد به دلت راه نده..انشالله تا آخرش به خوشی پیش بره

ان شالله با دعاهای شما

عزیزم بایدی نداره اینا یه سری ارقام و اعداده و فقط تئوریه، تازه کسی نبوده مثل خودت که بعد بتاهای تپل ...

گلم ب نظرت با این تیتر ۱۱۰۰۰ برا پنج هفته و چار روز تو شش هفته و چار روز ک برم برا سونو قلبش تشکیل شده ؟ ب نظر شما با این تیتر قلب تشکیل شده ؟؟

سلام  دوستان من دوبار آی یو آی ناموفق و یکبار همین بهمن ماه گذشته آی وی اف ناموفق داشتم مشکل ...

عزیزم خوب دوست من نمیدونم آزهای تکمیلی رو انجام دادی یا نه..... 

هیسترو داشتی؟ 

خراش دادی؟ 

کلا چیکارا انجام دادی یعنی فقط انتقال دادی و بررسی نکردی؟ 

عزیزم من آزهای تکمیلی و واست میفرستم چون فریز داری نسخه 3 و 4 رو انجام بدی تا حدی میتونه تو شناسایی مشکل و مانع کمکت کنه..... 

هیسترو هم بشی رحمت بررسی میشه..... 

ورزش و تغذیه مناسب طبع هم کمک کننده هست.... 

سلام  دوستان من دوبار آی یو آی ناموفق و یکبار همین بهمن ماه گذشته آی وی اف ناموفق داشتم مشکل ...

نسخ آزهای تکمیلی!!!!!

نسخه اول: برای همسرتون!!!
لطفا کاریوتایپ انجام شود.

نسخه دوم: برای خودتون!!!!
لطفا کاریوتایپ انجام شود.

نسخه سوم: برای خودتون جهت بررسی ژن غلظت خون!!!!
MTHFR
PAI1

نسخه چهارم: برای خودتون!!!!
این از آزمایشهای ایمنی و انعقادی:
Protein c
Protein s
Anti thrombin III
APCR
Homocystein
Beta 2 Glycoprotein (IgG)
Beta 2 Glycoprotein (IgM)
Igm
IgA
CD4
CD8
CD4/CD8
CD16
CD56
CD16+CD56
CD5
CD19
CD5+CD19
CD69

نسخه پنجم:
dfi
یا همون آز شکست دی ان ای اسپرم.

آنا جون رفته دكتر پادمهر ديده و گفته بايد لاپرا بشه بعلت هيدرو بودن لوله و ضمنا گفتن به احتمال زياد ...

پس انشالله مشکلش حل میشه و به زودی خبر مامان شدنشو میدی.... 

چرا خودش عملش نمیکنه؟؟؟ 

آنا جون يك سئوالم در مورد خودم داشتم. من 7 تا جنين فريز دارم و تا حالا انتقال نداشتم. اين ماه اگه ب ...

عزیزم من جات بودم اصولی جلو میرفتم چه عجلیه؟ 

ره رو آن هست که آهسته و پیوسته رود..... 

مهم اینه راه رو درست بری یه کم دیر و زودش مهم نیست درست رفتن راهه که مهمه.... 

راهی که تو رو به نتیجه + برسونه.....