2733
2734
هزار و یه درد دارم شبا با مسکن میخوابم انتظارات همه رو هم باید عملی کنم

خوب عملی نکن، فک نمیکنی خودتی که برای خودت این وظایف و محدودیتارو درست کردی؟ هر جور دوسداری رفتار کن که قرص مسکن نخوری مگه ادم چندبار زندگی میکنه، خودتم مقصری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب عملی نکن، فک نمیکنی خودتی که برای خودت این وظایف و محدودیتارو درست کردی؟ هر جور دوسداری رفتار کن ...

بهم میگه حق نداری بری از خونه بیرون واسه فاتحه خونه تکونی هم نکردی جهنم

نداند به جز ذات پرودگار...که فردا چه بازی کند روزگار....روزای خوب میاد😊
2728

بهش بگو خونه مامانم تفریحگاه که نیس از این خونه به اون خونه میرم.حداقل دوروز در هفته رو به تو اختصاص بده .

ما مردادیا شاید بی کس باشیم اما ناکس نیستیم دم ما مردادیا گرم    
خوب عملی نکن، فک نمیکنی خودتی که برای خودت این وظایف و محدودیتارو درست کردی؟ هر جور دوسداری رفتار کن ...

ببین باید محکم باشی،وگرنه تا اخر عمرت قربانی رسم و رسوم میشی،خیلی محترمانه بگو من خودم برای خودم تصمیم میگیرم همسرمم حمایت میکنه بعد برو کلاس یا پیش دوستات به حرف ایل و تبار شوهر اصلا گوش نکن که راهی بیمارستان میشی

یه جا شامپویی خریدم هنوز افتاده کف حموم ده بارم رفته حموم یه بار نشد بره دریلو بیاره اینو بزنه به دیوار.بیخیال

2738
ببین باید محکم باشی،وگرنه تا اخر عمرت قربانی رسم و رسوم میشی،خیلی محترمانه بگو من خودم برای خودم تصم ...

یکی دوبار بهش گفتم هی از این ور و ادنور بحث میکشه و اخرشم میگه پشیمونم باشی دیر نیست.

بهش بگو خونه مامانم تفریحگاه که نیس از این خونه به اون خونه میرم.حداقل دوروز در هفته رو به تو اختصاص ...

تازه وظیفمم شده شبا زنگ میزنه میپرسه امروز اوجا سر زدی

2706