2733
2739

سلام بیایید ازمشکلاتمون در بارداری و اون خانومایی که یه کاری کردن که به حاملگی منجرشد مثل(قرص یا آمپول یا...)حرف بزنیم و ماروهم راهنمایی کنید ممنونم😚

خدایاممنونم بابت نعمت بی نهایت وهزارابار شکرت

من خودم 20سالمه دوبار سقط داشتم سقط اول به دلیل اینکه نامزد بودم عمدی بود و سقط دوم غیر عمدی بود رفتم دکتر گفتن که مشکلی نداری باید منتظرشی ولی من از انتظار متنفرم

خدایاممنونم بابت نعمت بی نهایت وهزارابار شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من شوهرم حال نداش بره ك ا ن دوم بخره و بعدشم حال نداشت بره قرص بخره باردار شدم😂

😂😂😂😂😂😂

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پیشانی ام چسبیدن به سینه ای را می خواهد...        و چشمانم خیس کردن پیراهنی را...                     عجب بغض پر توقعی دارم امروز
2738
من شوهرم حال نداش بره ك ا ن دوم بخره و بعدشم حال نداشت بره قرص بخره باردار شدم😂

😂😂😂😂

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍
ويتامين د٣ خيلي تو روند لقاح كمك ميكنه اين چيزيه كه من ميدونم خودمم قبل بارداري آمپولشو زدم

منابع ویتامین د۳چیه؟به غیر قرص و آمپول

این فندوقی که تودلمه معجزه حضرت محمد(ص) هست انشاالله خودش سلامتی فندوقمو تضمین کنه  انشاالله به حق ایشون همتون به خواسته های دلتون برسید😍

من اولین اقدام یعنی همون شبی که اقدام کردم باردار شدم

البته هم خودم هم شوهرم آب به قبل از بارداری و اقدام خیلی خوردیم

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پیشانی ام چسبیدن به سینه ای را می خواهد...        و چشمانم خیس کردن پیراهنی را...                     عجب بغض پر توقعی دارم امروز
2706