2733
2739
عنوان

کرم پودر اکتی پور یا ایزادورا؟

2393 بازدید | 65 پست

میخوام برم خرید الان کدومش رو بخرم؟ صورتم با بعضی کرمها جوش زیر پوستی میزنه.میخوام حالت درمانم داشته باشه

زندگی هدیه ایست ک نباید حروم بشه .شما نمیدونید برگه بعدی زندگی چیه، باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی.🏖🏞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اكتي پور عااااليه

میگن اخه رنگاش تیره ست درسته؟ من ک پوستم سفید بد نمیشه؟

زندگی هدیه ایست ک نباید حروم بشه .شما نمیدونید برگه بعدی زندگی چیه، باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی.🏖🏞
2728
میگن اکتی پور خاصیت درمانی داره ولی پوشانندگی خوبی نداره

ععع پوشش دهیم میخوام اخه ..پس چی بخرم!؟😣

2738
ولی کرم سیترای خیلی پوشش دهیش خوبه وچربیشم کمه همیشه ازاین داشتم ولی پیداش نمیکنم😢

از داروخانه میخریدی؟ یا ارایشی ؟

دوستانی ک میگین اکتی پور..پوشش دهیش چجوره؟ میشه بگین؟ 

من اکتی پور میزنم

مشکلی با پوشش ندارم اما اینکه باهاش ۹وش نمیزنم عالیه

اریکه هم ت۳ریبا مثه اکتیه منتها رنگاش ۳یا ۴تاس

همچنین ضد افتاب رنگی اون که ماههههه

من خیلی راضی ام از این سه تا

البته اریکه و اکتی رو کمتر میزنم

بیشتر ضدافتاب میزنم 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2706