2737
2734
عنوان

فلافل(اونایی که حرفه ای می درستند)

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 23 پست
پفککککککککککککککککک؟

اره 😂😂😂منم فکر کردم پسر داییم اوسگولم کرده.ولی جدی جدی میریزن.میگفت هم تردش میکنه هم رنگش بهتره.

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ جالب.برم چند تا با پفک درست کنم ببینم چطوره.

خیلی نریزیا اونوقت فوشم بدی.من تو یک کیلو نخود یه مشت برام ریخت.

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍
2728
واقعا پفک ؟؟؟؟؟ واسه شبرینی سرا ها دیدم ک پفک میزارن خیلیم کیکاشون خوشمزه و ترده😋

اینو دیگه نشنیده بودم.

خودت این مدل درست کردی مث بازار ترده؟

اره داشتم درست میکردم اومد بالاسرم بقیشو خودش درست کرد😆😆بهم یاد داد.عالی شده بود.شما چیجوری درست میکنی؟؟مواد اولیه ات؟؟

2738
تو چی بفک میریزن؟تو کیک؟

آره یه بار بابام رفته بود تو کارگاه قنادی دوستش دید پر پفکه  بش میگه واسه بچه ها این همه پفک میخری طرف خندیده بود گفت نه بابا واسه کیک و شیرینیا

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️